Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: Пърпъла   
Дата:   27-05-09 11:44

Вчера, за да си почина на работа, като се рових из нета, намерих следната прясна информация:

За победител в тазгодишния 26-ти Camera Grand Prix 2009 в Япония бе излъчен EOS 5D Mark II . Журито се състои от членове на Camera Journal Press Club Japan (CJPC), академични експерти, техически коментатори и представители в фото-организации.

Същият модел взе нагардата най-добър огледално-рефлексен фотоапарат за 2009 в Европа от организацията Technical Image Press Association (TIPA), представляваща 20 фотографски списания от 13 Европейски страни.

Айде сега без вечните заяждания [beer] Предния уикенд имах възможността да пощракам с D700 на колежката Оля и съм много приятно впечателен.[smilie24]
(и от апарата и от снимките дето е направила с него и един Никор 12-24 колежката [smilie6] )

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: taricate   
Дата:   27-05-09 11:54

Ама то още има 6-7 месеца до края на годината ... ?!?[smilie18] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: niks1973   
Дата:   27-05-09 11:58

Честито на Canon [smilie24] :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: danbi   
Дата:   27-05-09 12:06

Казват, ако не почерпиш магията се разваляла [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: didesignbg   
Дата:   27-05-09 12:13

Nikon D700 Wins the CAMERA GRAND PRIX 2009 Readers Award
Не че нещо, ама тези конкурси са едно на теб едно на мен[smilie18]
Просто не смеят да наградят само едната фирма.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: ivodam   
Дата:   27-05-09 13:21

Пърпъла: Ами и аз без вечните заяждания и без талибанщина бих споделил, че 5Д2, който признавам, че взех като компромисен и временен вариант, с немалка доза недоволство в душата от забавеното пускане на Марк 4, надмина всичките ми очаквания. Без никакво съмнение за мен самия от 2-3 месеца насам правя най-добрите си кадри изобщо откакто снимам. С цената на малко търпение, за да се свикне с особеностите на работата му, апаратът дава наистина много голяма възвращаемост.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   27-05-09 13:24

абе какъв е този 12-24 на Д700 [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: Пърпъла   
Дата:   28-05-09 05:35

dau,
Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S.
На full frame с този обектив можеш да си снимаш сам гърба малко преди изгрев слънце[smilie3]



ivodam,
така като хортуваш благи думи за 5Д Mk2 още повече се навивам за тая машинка, ама трабва се постискам още няколко месеца финансово, че тука едни турболентни времена са настанали - не е време за финасови рискове. Ще издържа! [smilie18]

Не искам да попадам директно под дефинициаята на човек от днешните времема:
"Да си купуваш с чужди пари, неща които не ти трябват кой знае колко, за да се праскаш пред хора, които не понасяш" [smilie18]



Публикацията е редактирана (28-05-09 06:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D MkII - фотоапарат на 2009
Автор: dobriquet   
Дата:   28-05-09 06:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »