Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко снимки на Семинар
Автор: stefann   
Дата:   02-05-09 22:28

Здравейте ако някой има желание да снима един лекарски семинав във Варна в Гранд хотел в събота 9-ти май.Сутринта в конферентна зала от 9:00 до 10:00 ч. И вечерта от 8:00 до към 9 9:30 ч.... като хората ще бъдат в ресторант на около 20 маси 160 човека като снимките ще бъдат само по групички и маси.. за това нещо се дават 100лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: jokevcv   
Дата:   02-05-09 22:41

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: Пешо   
Дата:   02-05-09 22:54

....Отива за пуканки

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: bpavlov   
Дата:   02-05-09 22:58

вместо да пият още по една малка, грешни пари за фотограф ша дават [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: bpavlov   
Дата:   02-05-09 23:00

Забравих да питам дали ще е за свинския грип или за свинската пържола [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: jokevcv   
Дата:   02-05-09 23:09

@Stefann

Недей да се обиждаш от коментарите, които ще получиш. Просто края на поста ти звучи изключително несериозно "...за тва нещо се дават 100лв." и аз (примерно), какво трябва да направя? Да дойда да поснимам и след т'ва да ти кажа ми за тея пари аз давам ей тея снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: pepi01   
Дата:   02-05-09 23:11

да, споделям мнението на колегата по-горе...
Просто е неуважение към труда ни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: stefann   
Дата:   02-05-09 23:15

Начи слушайте ся в момента обиждате лично мен защото аз се бях съгласил да снимам но се оказа че няма да съм в града.... търся някой който може да свърши работата ..... такава е цената това е положението който не му изнася да не сере в темата....
[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: jokevcv   
Дата:   02-05-09 23:24

@Stefann

Аз не съм казал, че 100 лв. са малко (поне не се сещам да съм казвал), за някой отвърден фотограф може и да са малко. [smilie11]

Никого не съм искал да обиждам просто казвам, че израза "...за това нещо се дават 100лв" не звучи никак сериозно. Ти снимки ли отиваш да правиш или "неща"?

Аз бих отишал и без пари да ги отснимам хората, но не съм в града по него време [smilie5] а и нямам толкова кураж (опит) да ходя да взимам парите на хората за отснемане на разни събития.

П.С. И пак да кажа, че за мен не е проблема 100-те лева а начина по който е поднесено предложението.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: stefann   
Дата:   02-05-09 23:28

kazvam che se davat tolkova zashtoto ne gi davam az puk i ako vseki put se hvashtate za dumichkata ne e na dobre

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: ka7   
Дата:   02-05-09 23:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: джъмбо   
Дата:   02-05-09 23:57

ами.... хубаво ще ти кажа какво предизвиква толкова смях...

160 човека 20 маси.... значи минимум 20 снимки сутринта и минимум 20 снимки вечерта....

100 лв - 40 направени снимки....
явно излиза нещо като тяксата на джипито тя някъде около 2,5 идва на пациент.... горе долу и те така са сметнали 2.5 за групичка....

неуважително е някак към труда на фотографа....
недай боже да снима с прилична техника.... той само амортизацията си покрива....

а иначе че ще се намери сликар за тез пари ще се намери... не увесвай нос....

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: C41   
Дата:   03-05-09 00:04

160 човека 20 маси дето е сметнал Джъмбо.
Тези 2.5 да са умножени по броя пациенти на групичка, някак по връзва...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко снимки на Семинар
Автор: BirdOfPray   
Дата:   03-05-09 01:48

20 маси - 160 човека - това са към 150-200 кадъра.. сутринта и още толкова вечерта.

А грандхотел Варна не е съвсем във Варна де - и до там само транспорта за 2 отивания.. в тез 100 лева... ли ще е [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »