Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Да ме прощава фотографа ама...
Автор: chukov   
Дата:   28-04-08 22:52

Преди малко в шоуто на Слави пуснаха на телефонната линия фотогрфа, дето Стоичков го е ударил

Разбрах за кой фотограф става дума

Да ме прощава фотографа, ама е лееееко нагъл

Той ей тъй видял Стоичков и си извадил апарата и го снимал без светкавица да не го притеснява

Фотографът много добре знае, че за да го снима трябва да иска позволение за това.

Или сефте го чува?

Вярно че и Ицо постъпил като последния простак, ама вероятно 300 000 такива навлеци го тормозят ежедневно

Според мен фотографът е получил заслужен мака и неприличен урок

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Amigo   
Дата:   28-04-08 22:54

всички фотографи на сапун [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: ejko   
Дата:   28-04-08 22:55

Така е[smilie24]
Пребиваш фотографа, защото защото е супер наглец! Съдиш го заради коликите си, понеже те е снимал докато ядеш без позволение. Той те съди, за удАра в лицето и така...! То малко танто за кукуруго! Той ме настъпи и аз му счупих ръката..., нещо от тоя тип е....
хахах



Публикацията е редактирана (28-04-08 22:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: netizen   
Дата:   28-04-08 22:56

прав си Пена , а и нещо намирисва, че не се казва цялата истина

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: gorbi   
Дата:   28-04-08 23:04

дам... трябвало е да има пищоев бате ицо и да утрепе фотографа... как така ще го снима на обществено място... него... великия и неповторим.... голяма работа... един фотограф... фотографи много, ама бат ицо е единствен и неповтоорим.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Grandpa   
Дата:   28-04-08 23:04

> Фотографът много добре знае, че за да го снима трябва да иска
> позволение за това.

И у Испанско ли е така?

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   29-04-08 00:17

аз,вика, се забързах,защото предположих,че може да тръгне след мен [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: explorer   
Дата:   29-04-08 00:19

Това което е направил фотографът е най-малкото невъзпитано. На мен ми харесва как е дефинирано това положение в американското законодателство - имаш право да снимаш нещо, което е "newsworthy", т.е. достойно за новина. Новина ли е това, че Стоичков вечеря в ресторант с жена си? Ами не е.

Но пък ответната реакция на Стоичков е абсолютно недопустима - според мен в случая той е по-големият простак.


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Coincidentia   
Дата:   29-04-08 00:23

explorer, абсолютно правилно мислене, присъединявам се [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Lalinda   
Дата:   29-04-08 00:38

А новина ли е това, че Стоичков се е спречкал (да спазваме официалната терминология) с неизвестен български фотограф?

Според мен, не е.

Или пък, че Стоичков е "цървул"?

Не е.

Или пък, че фотограф като въпросният не е очаквал, че няма да му се размине?

И това не е новина.

Професията си има рискове, ама пък не мога да заставам на страната на фотографи, които смятат, че правата им да ни информират, че Стоичков яде са повече права от правото на Стоичков да яде необезпокояван от други, в случая фотографи, които очевидно са си яли без да бъдат обезпокоявани от досадни навлеци... Интересно какво щеше да се случи, ако Стоичков бе го извадил, за да снима Л. А. и жена му? Щеше ли да е новина? Едва ли.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: matataupa   
Дата:   29-04-08 00:42

Който не е вдигал фотоапарат без да иска разрешение- той да обвинява фотографа пръв[smilie7]

А за Левачката...твърдо[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 00:48

Мен Брума (и не само той де) ме е снимал без писмено позволение и при това с Никон - отивам да помпам мускули на щангите[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Grandpa   
Дата:   29-04-08 00:52

explorer написа:

> На мен ми харесва как е дефинирано това положение в американското
> законодателство - имаш право да снимаш нещо, което е
> "newsworthy", т.е. достойно за новина. Новина ли е това, че
> Стоичков вечеря в ресторант с жена си? Ами не е.
>

Всичко е нюзуърти за някой, не съм чул да има критерии за това кое е и кое не е нюзуърти.

А по американското законодателство ако не се лъжа, ако не е изрично забранено от местната управа и ако не си физически в частна собсвеност - можеш да снимаш който си искаш, където и да се намира.
Те и за това почти всички снимки от типа "еди кое си величие яде не знам си каква супа, докато си държаха ръцете с не знам си кое друго величие" са я през стъкло, през ограда и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: autosvet   
Дата:   29-04-08 01:04

Стоев аз имам две снимки на Сашко без да съм ви питал, ще те чакам в двора на 42-ро утре в 8,28ч за да се разберем. Носи си бухалка аз ще съм с верига. За съжаление приятлката няма да може да дойде да я дърпаш, но мога да взема кучето за компенсация.

П.П. Ти не се ли отърва от куция канон.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Safira   
Дата:   29-04-08 01:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 02:06

Имам страх от кучета - може ли да дойдеш с котка, че да сме на равни начала?
Ако нямаш - ще ти подарим Хари, той е много послушен, върви с Великденска промоция купички за храничка и водичка и легенче за пишане, 3 кила суха храна и 5кг торба котешка тоалетна[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: solo5   
Дата:   29-04-08 02:12

Стоев още ли не си го пласирал тоя Хари ве [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   29-04-08 02:19

chukov, според твоите думи да снимаш някого без позволение е по-лошо, отколкото да удариш някого без позволение.
Заменям фотоапарат с обективи за боксови ръкавици с подкови.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 02:36

solo5 написа:

> Стоев още ли не си го пласирал тоя Хари ве [smilie18]

Няма да плюЙш по Хари, ей - ще те чакам в двора на 142-ро в ж.к. Борово тези дни и ако ме биеш на "канадска борба" - печелиш и Хари и правото да се грижиш за него[ezik] [ezik] [ezik] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: IvcheTo   
Дата:   29-04-08 02:40

агресията не води до нищо добро

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Стоев   
Дата:   29-04-08 02:56

IvcheTo написа:

> агресията не води до нищо добро

ШШШ, Дребен, ей са ша ти скоча[ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   29-04-08 02:58

Едно време свирехме в репетиционна "Агресия"...
Нищо лошо не ми е довела, дори напротив!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Safira   
Дата:   29-04-08 03:08

Автор: Стоев
Дата: 29-04-08 02:36

solo5 написа:

> Стоев още ли не си го пласирал тоя Хари ве [smilie18]
Няма да плюЙш по Хари, ей - ще те чакам в двора на 142-ро в ж.к. Борово тези дни и ако ме биеш на "канадска борба" - печелиш и Хари и правото да се грижиш за него[ezik] [ezik] [ezik] [ezik]




[smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: Tekumze   
Дата:   29-04-08 04:44

Прострака си е такъв, където и да иде....

Отговори на това съобщение
 Re: Да ме прощава фотографа ама...
Автор: ogimag   
Дата:   29-04-08 06:49

Георги Лозанов, медиен експерт

--------------------------------------------------------------------------------

Няма никакво съмнение, че справедливостта е на страната на фоторепортера. Поведението на Христо Стоичков може да се квалифицира единствено като хулиганско.
Най-общо погледнато, човек има право на неприкосновеност на собствения си образ и не може да бъде сниман без негово съгласие. Още по-категорично обаче може да се каже, че никой не може да бъде удрян. И фотографът, и Христо Стоичков са прекрачили някаква граница, само че според мен е несравнимо прекрачването на футболиста с това на журналиста. Фотографът има професионален ангажимент, който опира до това, че публичните фигури са интересни за обществото и прагът на защитеността на тяхната неприкосновеност е много нисък.
Отговорността на това, че си публична личност, включва и задължение да проявяваш търпимост към интереса към себе си. Стоичков беше превърнат в едва ли не национална емблема. Тъкмо защото получи този статут, а той според мен няма капацитета да го удържа, е изключително интересен от всяка гледна точка - от папарашки снимки до коментари и реакции на неговото поведение.
Това, че постъпва по този начин, доказва, че действително е вече време той да отпадне от дневния ред на публичните фигури в страната. Мисля, че доказа, че няма качества да се доближи до тях.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.