Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: tony_p_bg   
Дата:   17-01-13 17:43

Докато някой снимат диви кози други правят пачки от тях:

http://www.bnews.bg/article-67734[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: boink   
Дата:   17-01-13 17:47

значи имаме реален шанс да завъдим отново по нашите земи митологичното същество наречено "български лъв"!

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: asahi   
Дата:   17-01-13 19:57

Той всъщност е македонски.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: DTV   
Дата:   17-01-13 20:16

[smilie10] [smilie10]
а тоз елемент откъде изпълзя, какво ли не бе, с кого ли не свързан, са пък "еко" станал и той...
пфахахах, айде почна се, замерянето с компромати, белите конци и всякакви странни и съмнителни субекти не по местата си
аз разбирам, че по-приемливата схема щеше да е да ипотекират Витоша, ма в една точно определена банка, и да купят козите с кредита, но не са се сетили...пък като няма кози, няма. от Марс не падат, трябва да се купуват, никой не дава дори кози безплатно вече
[smilie18]
не мога повече, тия дни всичкото безумие вселенско се е изсипало на едни 111хил.кв.км. площ



Публикацията е редактирана (17-01-13 20:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: promis   
Дата:   17-01-13 20:21

Ех де да бяха 111 милиона! Щяхме да им подарим една планина да си я дълбаят...

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: DTV   
Дата:   17-01-13 20:33

ми тия дни като всички говорят само за милиони и глей и аз...[smilie5]
обаче имам идея как да ги докараме поне до половин милион кв.километри - взривяваме всичките планини и с насипния материал запълваме Черно море. пък и някоя пара може да ни отпуснат европейците, като ги умилим и геостратегически - ще граничат директно с Русия и оттам хоп, по постлания път - превземат я [smilie5] [smilie18] наедро, наедро мислете, какво ще се занимаваме с някакви си кози и лалугери

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 20:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: DTV   
Дата:   17-01-13 21:14

"Уморих се от неизпълнени обещания на политици. Уморих се от неспазването на законите от страна на тези, на които плащаме да ги контролират. Уморих се от измислените и смешни оправдания.
Но, няма да се уморя да си защитавам правата. Няма да се уморя да защитавам общите ни ценности и природата. Затова...ще протестирам." - Тома Белев
"Днес със сина ми бяхме на прожекция на най-новия документален филм у нас - "Витоша". Не си спомням да съм плакал на документален филм, а го направих. Последният, на който ми е трябвало носна кърпа май беше "Слонът моя приятел" :-) Режисьорът Любомир Младенов ( Ловен парк), операторът Орлин Руевски (Георги и пеперудите) , сценаристът Иван Попйорданов и продуцентите от Галафилм (Кецове) са направили уникален филм за Витоша, за парка, за хората които са влюбени в планината, за тези които се грижат за нея и за тези, които я защитиха през последните години. Много от моите приятели тук са в него, и планината и чуствата ни. Страхотен резултат от три години работа." - Тома Белев

дали за един и същ човек става дума?!?! [smilie8]


тук пък някаква ревла, пясъкът и струвал милиони, крала от него с шепи, пък после и го окрали, сега пък реве, трябвало да и се помага [smilie8]

не мож' ги разбра тия хора, с едната ръка крадат, с другата си бършат сълзите [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: e-mil   
Дата:   18-01-13 09:51

Не съм се интересувал подробно от дивите кози на Витоша, но не бих бързал да обявявам Тома Белев за "зелен октопод". Само като видите, че дадено "разследване" е публикувано в Bnews, ТВ7, ББТ, "Телеграф", "Политика", "Уикенд", "Засада" (който вече спря)... или някое друго издание свързано с Цветан Василев, Николай Бареков и Делян Пеевски трябва да си имате едно наум.

Същите глупости ги имаше в Политика преди година, а те пък са повторение на още по-стари.

Впрочем за Бареков (който започна Bnews) е вече доказано, че е платен рупор. Тия дни на делото срещу него репортерки от ТВ7 заявиха, че той няма собствени мисли, а чете дословно, каквото му напишат. [smilie5]
С Борис Ангелов е същото. От светски репортер и жълт издател прекалено бързо стана защитник на правдата.



Публикацията е редактирана (18-01-13 10:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: chill   
Дата:   18-01-13 10:23

На Витоша кой унишожи повече гора, Цеко Минев или Тома "Корояда" Белев?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: emovla   
Дата:   18-01-13 12:14

Т.е. понеже короядът е унищожил някакви гори (какво общо има с Т. Белев?), дайте да дадем и Цеко да унищожи поне толкова? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струват дивите кози на Витоша
Автор: chill   
Дата:   18-01-13 12:50

Аз викам да не даваме на никой. Колко жалко, че ни се различават мненията. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.