Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: slivenski   
Дата:   22-04-10 17:30

[ezik] [ezik] [ezik]

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: matataupa   
Дата:   22-04-10 17:36

Моето най- вероятно е там.

В 5 клас един учител ме удари с хилка по главата, щото му казах путьо.

А му казах Путьо, щото беше убедил един приятел да ме издаде, че съм счупил бравата на класната. Беше му обещал, че няма да ме издаде. Ма ме издаде.

После викаха баща ми при директорката...за кой ли път. Там му беше станало нещо като кафене[smilie5]

Дали ми седи досието[smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: slivenski   
Дата:   22-04-10 17:37

Еееее... Ако става дума за училищни простотии, сигурно имам доста дебело досие... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: matataupa   
Дата:   22-04-10 17:39

А ти за кое питаш[smilie8]

За агентското ми ли?
За там не признавам без бой. Само ако президентОт поведе хорото. След него си признавам и аз[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: ivodam   
Дата:   22-04-10 17:43

Я да уточниме терминологията малко - какво е досие всъщност? Не е ли по-скоро папка за някой, който е бил разработван и следен?

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: matataupa   
Дата:   22-04-10 17:44

...и папка за някой, който работи. Важното е данни да има- значи е досие[smilie5]

В единия шкаф на добрите, в другия, на лошите

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: matataupa   
Дата:   22-04-10 17:45

Аз съм рапортувал на полицията. Мдаааа, ежедневно[smilie5] Ко да се праи. Йерархия[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: Onakava   
Дата:   22-04-10 17:45

Има за всички по малко...и следени, и следящи...цъкнете в сайта на комисията и вижте какво пише в читалнята.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: Todd   
Дата:   22-04-10 17:47

Ами след толкоз посещения в милицията на времето кой знае колко дебели папки има с моя милост !!!

Та май и през последните 20 год ме наглеждат ... по думите на един бивш следовател .

[smilie19]

Бал съм ги - през оная работа ми е .Да пишат каквото си искат , да слухтят ..... живота си върви !!!

[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: ivodam   
Дата:   22-04-10 17:48

Някой ходил ли е, между другото, в тая комисия, да ми каже какъв е редът и колко се чака, щото имам сигнали от хора посветени, че има материалец за моята скромна личност, още от гимназията са снасяли загрижени родолюбци за мене, ама все пусто време не стига...

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: tnt   
Дата:   22-04-10 17:49

в интернет ли съ прувирява? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: slivenski   
Дата:   22-04-10 17:50

не знам... като дойде демокрацията съм бил на 18... едва ли имам досие... освен някой съученик да ме е портил за нещо... за училищни глупости... не бях много примерен комсомолец... [smilie18] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: Onakava   
Дата:   22-04-10 17:51

Подаваш молба, има ги в сайта, разцъкай. Аз съм в процес на чакане баш, щото от толкова молби, не можах да разбера коя трябва да подам точно. Ако искаш с имена, ходиш лично, ако не – ти ги заличават, това разбрах.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: Marillion   
Дата:   22-04-10 17:52

ivodam хе хе... другарчетата са те тропали ли?

Сигурно са те проучвали, защото си бил обещаващ комсомолски лидер.

Друго обяснение няма.

Венсеремус.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: ivodam   
Дата:   22-04-10 17:55

Marillion: Едва ли, с комсомола нещо ич се немахме, по-скоро от малък си пропагандирах култ към Рихард Вагнер и не криех че имам леко алтернативно мислене относно чичкото на юнга, с мустачките. Та подозирам, че нещо по тая линия ще да е, ама знае ли човек, то по-интересното е кой ме е топил де, не толкова за какво - глупости всякакви могат на човек да му измислят и пришият.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: alsash   
Дата:   22-04-10 19:20

проверете и се обадете...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: мара   
Дата:   22-04-10 19:49

ич не ми дреме.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: mayflowerbg   
Дата:   22-04-10 20:03

ко?

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: GYPSY   
Дата:   22-04-10 23:43

Ми аз не зная дали имам.Като ученик много критикувах БКП.Слушах много забранени радиа.Откъде да зная,че на съученикът ми Пламен баща му работи в полицията.И се почна една-привиквания в МВР,инспекторат,кметство(проверка на родителите ми ).За малко да ме изключат.Добре,че тези в МВР се оказаха точни [smilie24] иначе щяха да ми разкажат играта.Още тогава разбрах,че трябва да внимавам какво говоря.След време(бяха минали 16 години) се смяхме с класната ,за какво са щели да ме изкючат.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: Lalinda   
Дата:   23-04-10 19:26

Аз пък като дете си пишех с хора от цял свят и не помня някое писмо да ми се е загубвало или да е било отваряно. Пишех си даже с някакъв чичко от Америка (тогава 40-годишните ми се струваха чичковци, естествено). Пишеше на бланки, на които бе щамповано don't pay war taxes. Получавах и доста книги от Франция за летящи чинии... И тях явно никой не ги е задържал...

Тъй че, много от слуховете за преследвана кореспонденция ми се струват силно преувеличени.

Впрочем, тия дни подреждах едновремешната си кореспонденция (от ученическите си години) и открих какви ли не писма: от Норвегия през Финландия и всички останали европейски страни, та до Мадагаскар, Цейлон, Бирма, сега Мианмар и Аржентина...

Не съм чувала да имам досие, щяха да ме потърсят, ако им трябвах за нещо.
[smilie5]
Явно съм им се сторила безопасна, като на американския чичко, който ми пишеше, че му изглеждам много заета с разни фолклорни, танцови и музикални фестивали.

Отговори на това съобщение
 Re: "Моето досие НЕ Е в държавна сигурност! А твоето?"
Автор: danvan16   
Дата:   23-04-10 19:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.