Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: cameraman   
Дата:   28-03-10 13:36

Споделете какво ви задържа и не съжалявате ли за това?
Късно ли е вече?
Има ли възможност да се оправи нещо в обозрими срокове 1-2 мандата?
Ако Държавата ни е печална свинщина без никакви перспективи къде да намерим своя аватар, за да реализираме достойна проекция???

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: asahi   
Дата:   28-03-10 13:39

Оправянето зависи от нас - от теб и от мен.
Проекциите свършват като излезеш от киносалона.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-10 13:43

и аз това се чудя понякога [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-03-10 13:43

Какво ме задържа ли? Ами само хубави неща - тук съм роден, тук са близките и приятелите ми, тук обюо взето е полето за реализацията ми, тук мога да се отдам на хобито си, наслаждавам се на прекрасна и разнообразна природа, от тук целият свят ми е близо.

Иначе още имам възможности за работа извън БГ ама просто не искам. Тук се чуствам прекрасно и не виждам причини да ходя другаде.


ПП: Аватари не ми се търсят. Особено след като изгледах 15 минути от тоя синкав филм.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: enDLESSdark   
Дата:   28-03-10 13:46

По случайност:)
Предполагам че няма да е за дълго....от година съм тук и вече ми се гади отново.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: dimi2007   
Дата:   28-03-10 13:55

Не сме сами - в още към 150 държави се питат същото.......[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: Lalinda   
Дата:   28-03-10 13:57

Ако излезете навън и почистите малко пред домовете си, ще ви се стори по-малко шибана.

Не е шибана държавата, шибани са поданиците й.

Ето, дори асахи и амиго не смеят да мръднат пръста си, за да почистят. Асахи е от село и сигурно чисти поне в Казанлък, ама за Амиго няма надежда... освен и ако той не е от село.

Вчера една дама ме гледа от балкона как чистя пред блока им и ме пита, понеже знае, че не съм от техния блок, от кой съм. Казвам й, а тя ме пита искам ли да слезе и тя и с едно гребло да почистим и зелените площи, след като събера боклука от тях, а междувременно ми сочи някакъв плик високо над салкъма над мен и под нея, и ми казва да го сваля... Търся наоколо дълъг клон, понеже салкъмът е висок, и продължаваме разговора. Казвам й, иска ли да работи с гребло, просто да слезе и я питам СРАМУВА ли се да работи сама, та трябва да й правя компания? Не казва нищо. Свалих плика, а в него, какво мислите - кучешки изпражнения, хвърлени от балкона...! Е, продължих със събирането още два часа, а дамата не слезе. От балкона обаче ми подметна, че вероятно съм от провинцията, софиянци не чистели. Питах я дали е от село, но не ми отговори, и й казах, че съм чужденка. То и без това тук чистят само разни руснаци и гърци, установили се в квартала...

Там, където чистих вчера, отпадъците не бяха събирани сигурно от паметната 1968 г., годината на Фестивала, поставила началото на обитаването на тези бивши поля... Тревата бе прорасла на всеки дециметър през найлони, шперплати, дунапрени, десетки бутилки...

Мда... докато само мрънкате, така ще е.

***

Какво ме задържа тук ли? За бизнеса на спътника ми е по-изгодно единият от нас да живее тук.
[smilie7]

Целият свят е по-близо до Париж, не до, ъъъ, София.
Тук и до Лисабон не можеш да стигнеш БЕЗ ПРЕКАЧВАНЕ. Дори до Прищина пътувам през Виена, а тръгне ли самолетът от Прищина, десетина минути по-късно прелита над Витоша и виждам езерото в Дружба.
[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: Императорът.   
Дата:   28-03-10 13:59

Драги приятелю - ако след Втората световна японци и германци си бяха рекли като тебе, никой нямаше да остане в държавите им... но и Германия и Япония 25 години по-късно бяха икономически колоси.

Всичко е в нашите ръце.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-03-10 14:05

Мдаа ... IvoZafirov, Lalinda, Императорът. [smilie24] х 100 [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: asahi   
Дата:   28-03-10 14:19

Давай сега за всяко чистене да си пускаме теми по форумите.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-10 14:21

asahi написа:

> Давай сега за всяко чистене да си пускаме теми по форумите.



абе "братът" има нужда да го забелязват, иначе му е погинал нарцисизмът [smilie18] [smilie18] дали ще е покрай боклука, френското сирене или художествените открития - няма значение [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: ogimag   
Дата:   28-03-10 14:27

Ами писна ми вече да чистя, да работя и все да ми казват колко още трябва да се работи. И да се чисти.
Ами колко мандата минаха досега? То ако не беше такова краднене (с гъза направо) досега поне два пъти да сме се оправили.
Не ща да чистя и някой посерко после да цапа. То от тъп народ какво искаш? Кой ще да чисти. Ако иска и оранжева жилетка да слага! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: slivenski   
Дата:   28-03-10 14:32

Защо съм още тук?

Защото не мога да събера кураж да се махна отново, както направих преди 12 години... Не че на 40 години няма да се справя пак с предизвикателствта на емиграцията, но вече по-трудно се вдига човек, освен ако няма наистина сериозна причина... [smilie8]

И нали все се надяваме нещо да тръгне към добро, а то май все по-зле става... [smilie21]

Но... неведоми са пътищата, както е казано... [smilie5] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: mitadoc   
Дата:   28-03-10 14:40

Не знам .И аз това се питам.Но,когато заминах за 2 седмици за Мадрид и Билбао при приятели и видях ,че и там са тъпи прости хората-съвсем се обърках.Иначе се радвах,когато кацнах в България и в момента щомизлязох пт терминала на летището клекнах и пипнах мръсния роден асфалт.Може би с мен е така.Аз с ерадвам като видя българи и чуя българска реч.Свикнал съм с простотията,с човещината и нечовещината ,понякога,във взаимотношенията ни.Може да сме се озлобили,изпростяли и морално осакатели,но ако всеки мисли така и иска да се махне оттук и дори вече е писал в другата тема-защо все мрънкаме...То,точно там е отговорът.Трябва ние да оправим нещата,а не да бягаме-защото накрая ще останат само "тъмнокожите" тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: nastradin2   
Дата:   28-03-10 20:12

Защото съм вече стар и никой няма да ме иска.
Когато бях млад и имах възможност да се махна, детето ми беше малко и нямаше как ...Сега вече е късно...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: stoyan_5   
Дата:   28-03-10 20:14

Стар съм вече да се местя.[smilie8]
Имам жена деца ... работа.

Децата да вървят![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: насоО   
Дата:   28-03-10 20:23

Автор: asahi
Дата: 28-03-10 13:39

Оправянето зависи от нас - от теб и от мен.[smilie24] [beer] [beer] Никога не съм бягал

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: CanoniO   
Дата:   28-03-10 20:31

Седя си в БГ щото сега се пътува лесно и мога да ходя, където си поискам... само работа да има.. Пък и съм малко расист...Докато ми плащат достатъчно в България, нямам никакъв зор да работя с негри или араби в друга държава....

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: cameraman   
Дата:   28-03-10 20:36

Оправянето не зависи от нас.... То е на силата на "Тъмната страна".. Тук бъдещето определят демагозите, мачкайки всичко наред и подвеждайки на своя страна малодушните, скодоумните и алчните.... Тъмната страна владее нашата държава... Не са напразно толкос много мургавите лица на злото в нея...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: fonnayden   
Дата:   28-03-10 21:07

До два мандата няма никакъв шанс.....най много да се свърже Бургас със София магистрално и толкова. Заводи за боклук няма да има, селата ще опустяват все повече и ще рухват. Доходите ще са малко над нивото от 2007 2008. Колкото и да си съвестен и стриктен ще се сблъскваш с чалга и простотия. Единствено природата ще те удовлетворява да оставаш в България, освен ако любимите ти места не се бетонират. Бетонирайки се ще дойдат мутри и ти сам ще избягаш оттам ( примера с рилкските езера е показателен).

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: тьма   
Дата:   28-03-10 21:09

защо съм тук ли - ами той градският го е казал - защото "тъмната страна владее нашата държава.." - глупости, разбира се - просто си обичам страната, та дори и хората й, затова[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: насоО   
Дата:   28-03-10 21:10

Заводи за боклук няма да има?? за какво са ти заводи за боклук? ако не бягаме и си държим на своето, мутрите няма да ги има

Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: fine   
Дата:   28-03-10 21:15

мутри ще има, защото мутри се избират за премиери [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: тьма   
Дата:   28-03-10 21:18

стига сте мрънкали [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо съм още в тази шибана държава..
Автор: насоО   
Дата:   28-03-10 21:19

и после ако не стават се махат от тия същите дето са ги избрали. Май е най-лесно да превърнеш мързела в не мога. Оправдания много при липса на желание.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.