Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Microsoft office 2007
Автор: AMAZER   
Дата:   08-02-10 20:55

та въпросът ми е - тази иначе така приятна програма, може ли да си промени отвратителната визуализацията и организацията и да прилича малко от малко на Microsoft office 2003[smilie11] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: fff   
Дата:   08-02-10 21:12

Оцеляват тези които се адаптират [smilie5]

На мен не ми е известно да има начин :(

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: spacewalker   
Дата:   08-02-10 21:20

Няма начин, долколкото съм запознат, но се свиква доста бързо и в момента не искам да го сменям въопще.

Гледах снимки на новия Офис пакет който се очаква, и той изглежда обещаващо :)

Ето - Microsoft Office 2010

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: the_psycho   
Дата:   08-02-10 22:49

от последната преинсталация насам използвам open office - безплатно и върши същата работа, а фейсът е къде-къде по-удобен

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   08-02-10 22:53

Използвай си 2003 със всички плъгини, особено Compatibility Pack за съвместимост с 2007.
Open Office също.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: Lalinda   
Дата:   08-02-10 23:04

Аз пък си карам с Office 2000.
И той е съвместим, пък и спелчекът му е с много по-богат речник от този на последващите версии.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: AMAZER   
Дата:   09-02-10 01:19

мм да, май ще се наложи да еволюирам.. [smilie18]
но ще го пробвам и този опен офис, явно си струва

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: asahi   
Дата:   09-02-10 01:22

Ако си в интензивен обмен на документи с други MS Office потребители скоро ще разбереш недостатъците на Open Office.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: e-mil   
Дата:   09-02-10 02:26

По принцип е добре първо да питаш производителя, а чак след това по форумите.
Classic Menu for Office 2007


Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 07:39

На Word 2003 харесвам как прави таблици. Сега пробвам SoftMaker Office 2010, твърдят че е по бързо и по добро от Open Office, но да видим. Има и ThinkFree Office (Mobile), също много добро. Ако е само за писане, последната версия на Аtlantis Word Processor e супер, ма не може да прави таблици, досега не съм го намерил тоя инструмент.



Публикацията е редактирана (09-02-10 08:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: asahi   
Дата:   09-02-10 08:18

Идеята на Офиса не е един текстов редактор + един табличен редактор. Това е едн аинтегрирана работна среда, в която може да се изпълнява офисния документооборот. Дълго време подценявах това и гледах Уърда и Ексела като програмки сами за себе си. Сравнявах ги с предпечатните и дизайнерските програми. След това в условията н ареално работещ офис със сериозен документооборот нещата си дойдоха по местата.
Колегата ми опитва да кара на Опън Офис и среща ежедневни ограничения от неможене или несъвместимост на безплатната програма.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-02-10 08:28

авторе,моите уважения към темата ти,но искам само да кажа на теб,а и на хората които смятат,че е трудна тази програмка,че не е така,ако човек седне и и отдели малко внимание в разучаване.Дори напротив,според мен е направена много по-опростено и систематизирано...
Сам ще се убедиш,като седнеш и я разгледаш обстойно.
Всяко начало е трудно и всяко едно ново нещо ни се струва много сложно [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 08:32

По добро от Мicrosoft Office няма всъщност.
Open Office различно ми е отваряла някои по сложни документи с многографики и картинки.
Под таблици имах предвид само правенето и променянето на таблици във Word. Но алтернативите също си струват да се пробват.
ThinkFree Mobile ми заема 144 мб на диска.
SoftMaker Office2010 заема само 69 мб и може всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: d256h   
Дата:   09-02-10 08:35

Open Office е правилното решение!

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 08:42

Това е:OpenOffice.org 3.1.1 Pro / 3.2.0 RC5

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: didesignbg   
Дата:   09-02-10 08:52

Nushenceto, това че ти имаш щастието офис 2007 да е първия офис с който работиш, не значи че тези дето сме работили години наред с нещо трябва да си променим работните навици.
Офис 2007 е един голям боклук.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-02-10 08:55

didesignbg как мислиш дали сега сядам за пръв път на компютър,като от 15 години се занимавам с компютри,а???
Боклук за теб,ама за Майкрософт и хората които обичат нови неща не е боклук...
Седни малко и го разучи и после ще си говорим дали е боклук или не...
Сложен е да,но е много по-систематизиран и добре направен.Всяко ново нещо е трудно,но е много по-добро като цяло.
Животът върви напред,технологиите също,няма да се връщаме назад,а ще еволюираме... [ezik]

п.п с всички офиси съм работила...Преличат си по много неща,но този е най-добрия...



Публикацията е редактирана (09-02-10 08:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: d256h   
Дата:   09-02-10 08:56

или мутираме!

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 09:15

"Преличат си по много неща,но този е най-добрия..."
прЕличат си а?



Публикацията е редактирана (09-02-10 09:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: d256h   
Дата:   09-02-10 09:28

Аз не съм видял нищо революционно в MS Word или Excel, от както се появиха вресиите им съответно 2.0 и 4.0.

Понеже познавам добре този продукт, мога да кажа, че имаше две фундаментални простотии, които направиха в Майкрософт по отношение на потребителите. На два пъти смениха изцяло концепцията си за тези продукти. Това е ултра простотия, демонстративно показваща, че въобще никой не се интересува от потребителите, тяхните нужди, проблеми. В същност достойнствата на тези продукти (все пак имат и такива) са именно непроменените, смислени неща, за които първоначално са били проектирани и вградени още в първите им версии - обработка на текст и направата на нормална електронна таблица.
Никога няма да простя на Малкомекия, че смениха езика за програмиране в тези среди и ме накараха втори път да се мъча с тъпият им VB маскиран и деформиран после в .NET

Следващата простотия с XML концепцията окончателно затвърди репутацията на Малкомекия, че са изроди, които в никакъв случай не трябва да се подкрепят !

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-02-10 09:41

digitalgab ползвай си 2003,но и новите ундоуси не приемат стари версии програми...
това си е избор на човека,на мен си ми харесва,а и вкъщи съм с уиндоус 7 и той не приема стари версии на програми,а и в работата съм с 2007 офис и даже онзи ден го разучавах обстойно и има доста нови неща...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: NeDDRaG   
Дата:   09-02-10 09:50

Ще подкрепя Асахи. При голям документооборот с други офис потребители, ще усетите недостатъка на опънатия офис. Един колега му е голям фен, и веднъж ни прати документ уж във формат Офис 2003, ама като го отворихме - резултата плачевен. Е, той пак си го ползва, ама документите ни ги праща в ПДФ. А ако е нещо, дето трябва да се редактира - МС Офис.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: danvan16   
Дата:   09-02-10 09:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 09:53

Ами ще ползвам 2003, с ХР съм и засега ми е достатъчна. Не мога да свикна с новия изглед в 2007, 2003 е по удобно подредена.
Но сега пиша с TextMaker на SoftMaker Office2010 - голям кеф.



Публикацията е редактирана (09-02-10 10:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Microsoft office 2007
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-02-10 09:58

NeDDRaG [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.