Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   14-06-12 21:45

Продавам Olympus Pen PL1 пълен комплект + остатъчна гаранция от 1г и 4 месеца .


Обектив 14/42 , зарядно , кабели за PC и TV и всички останали документи връзка дискове и кутия .Апарата е на не повече от 3000 -3500 хил кадара. Технически и козметично идеален .

Цена 420лв за целия комплект.


Gsm - 0894433037
Skype - pavel.petarneichev
E-mail - pavelpetarneychev@gmail.com [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   15-06-12 20:49

За сериозните мога да направя лек коментар , но апарата е безупречен .

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   16-06-12 07:56

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   16-06-12 13:12

[cool] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   16-06-12 18:15

[cool] [shtrak] Добавям и чанта Lowepro в комплекта и цента се качва само с 15лв , снимки мога да ви испратя на поща или по скаип както на фотоапарата така и от него ...



Публикацията е редактирана (16-06-12 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   16-06-12 22:24

[shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   17-06-12 08:09

[cool] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   17-06-12 09:42

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   17-06-12 10:34

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: robertdemiro   
Дата:   17-06-12 10:43

Ъп за чудесната система..

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   17-06-12 22:32

[shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   17-06-12 23:14

[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   18-06-12 18:42

[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   18-06-12 19:16

До 23 цената за комплекта пада на 400 целия както е от магазина ... ако желаете ето го промоция .

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   18-06-12 20:04

[shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: bgart   
Дата:   18-06-12 20:48

Има изгорели пиксели и то няколко !!!

pavelpetarneychev написа:

> Продавам Olympus Pen PL1 пълен комплект
> Технически и козметично идеален .

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: lumixp   
Дата:   18-06-12 21:44

ako kolegata Bgart e prav- [smilie23] [smilie23] [smilie23]
p.s. Dobre e da kachish snimki, za da moje vseki zainteresovan sam da preceni!



Публикацията е редактирана (18-06-12 21:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   19-06-12 07:02

[shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   19-06-12 12:37

otnosno izkazvaneto na bgart tova ne sa izgorqli pikseli snimcata e snimana pri golqmo ISO i s izkluchen redaktor na shyma! Dopital sum se do Olimpus BG . Aparata kakto kazax e perfecten i daje e v garanciq ! taka che nqma zachto da vi laja i nqma nujda ot pritesneniq . Koito razbira znae za kakvo govorq i takiva komentari sa glupavi[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: bgart   
Дата:   19-06-12 13:34

Цената не е лоша , но все пак е коректно клиента да знае какво купува ! Има както изгорели в бяло пиксели на всички снимки на едно и също място така и вечно светещи в синьо... Особено си личат на нощни снимки :) Да не говорим че отделно pavelpetarencev се опита да ми пробута част от снимките от canon 450 D ...изобщо човека гледа да се отърве и търси балъци. Гледам и че не е стар във форума демек: /продава и бега/ Но щом има и снимки с Canon 450D определено е наясно какво прави. Не казвам ,че някой не може да реши да го вземе но нека е наясно с дефектите !

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: lumixp   
Дата:   19-06-12 13:49

[smilie18]
Павелчо, бЕгай в друг форум, тук шмекерията няма да мине!

п.с. Като се сетя, че и аз пращах запитвания за апаратчето, добре че си купих друга машина...[smilie25]

Павел може да обори обвиненията със снимки, отново го призовавам да качи, за да се види кой крив кой прав!!!



Публикацията е редактирана (19-06-12 13:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   19-06-12 14:26

ne karam nikogo na sila da go vzima koito e zaintrigyvan moje da go probva i da se ybedi sam ne sum trygnal da laja nikogo dori nqmam takiva namereniq ( i vse pak koito e zaintrigyvan da pi6e shte pokaja i snimki i aparata da vidi i da si preceni sam)[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   19-06-12 18:29

здравейте момчета " или да ви нарека разбирачи " аз не претендирам че сам на големият разбирач в това изкуство , но не смятам че трябва да си показвате " баиганьовщината " тук във форума първо не ме наричаи " Павелчо " - отнася се за - съфорумника ни lumixp не се познаваме за да се обръщаш към мене така . И другото което е написал съм по горе в постовете си че всеки заинтересован от стоката която продавам може да види снимки направени с фото апарата така и на самия фотоапарат .
Относно това,че не сум стар в форума тов е защото сега започнах да се занимавам с това изкуство. А на поста пуснат от съфорумника ни bgart за снимките от canon 450D след като ти ги пратих ти е извиних и казах че съм объркал , което незнам защо не бе отбелязано , за изгорелите " така наречените изгорели пиксели " хора първото нещо което направих след като вие отнесохте към мене този проблем бе да се обърна към Олимпус България с този въпрос и отидох на място да го разясня отбих се още на доста места които наистина има специалисти в тази техника и от всички места получих един и същи отговор тои бе следния - При снимане на голямо ISO се получават такива неща когато е изключена функцията за редактиране на шума , след като ми показаха от къде се пуска тези неща ги нямаше , а другото което олимпус притежават е и функция пиксел мапинг това е премахване на тези нежелани точки при снимката на голямо ISO с изклучен редактор на шума . Ако това не е така значи ВИЕ разбирате повече от хората в Олимпус България или от хората в Фотопавилион . И пак ще кажа не за да се защитавам защото тези напатки и некоректни изказвания спрямо мене освен че ме разсмяха не можаха да направят нищо друго , всеки желаещ да види дадената стока нека ми каже каде иска да доида и лично с очите си да се увери в исправноста и готов сам да я подложи на тестове ако се съмнява в нещо или да я отнесем при хора които са на ясно в такъв вид техника , а мога да ВИ дам снимки и да се уверите .

Благодаря КОЛЕГИ за постовете ВИ , но не е чесно спрямо мене да исказвате такова мнение без дори да изявите желание да се видим и да видите тествате машинката и тогава да заключите каквито и да било краини резултати .


Извинявам се на екипа на саита и на хората ако има грешки пиша на един таблет и вуобще не ми е удобно , а също така се извинявам на администратора за спама исписан от мен и колегите ми .



Публикацията е редактирана (19-06-12 18:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: pavelpetarneychev   
Дата:   21-06-12 14:48

Фотоапарата вече има нов собственик честит да му е и да се ползва много и със здраве .



ТЕМАТА Е ЗА ТРИЕНЕ . (Благодаря на всички взели участие)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Olympus Pen PL1
Автор: georgeta2   
Дата:   21-06-12 21:05

Искам да благодаря на продавача, че беше изключително коректен. Апаратът е наистина без забележка, няма никакви изгорели пиксели, тези бели точки се получават при исо над 800 при изключена функция за редактиране на шума, както е казал и Павел. Много некоректни и некомпетентни преди всичко изказвания от страна на някои хора в тази тема, заради които и аз бях на косъм да се откажа от тази покупка. В крайна сметка реших да се уверя сама, за което не съжалявам. Апаратът и целия комплект са чудесни, с остатъчна международна гаранция от година и половина. Още веднъж благодаря [thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР