Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 С какво G сериите са пред S сериите на Canon (G7 v/s S3is)?
Автор: kompo   
Дата:   24-01-08 19:09

лаик съм във фотографията, ползвам s2is и съм доволен. ненадейно ми излезе възможност да се сдобия на доста прилична цена с нов апарат. колебая се между s3is и G7. разликата в цената на двата апарата, в моя случай е 80$. освен, че са по-скъпи, нищо друго не зная G сериите. ако някой има преки впечатление нека сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво G сериите са пред S сериите на Canon (G7 v/s S3is)?
Автор: cicomanco   
Дата:   24-01-08 19:25

S-серията е 1-ви апарат за любителя ,а G-серията е 2-ри апарат за професионалиста.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво G сериите са пред S сериите на Canon (G7 v/s S3is)?
Автор: kompo   
Дата:   24-01-08 19:28

далеч съм от професионализма във фотографията, дори като амбиции. ако може малко по-конкретно или разбираемо за такива като мен.

Отговори на това съобщение
 Re: С какво G сериите са пред S сериите на Canon (G7 v/s S3is)?
Автор: surg   
Дата:   24-01-08 19:38

серията Г на Канон пред С има по добро качество на изработка, по добро качество на снимка, 6 х срещу 12 зоом, малко по високо ИСО за изполване, РАУ формат, външна светкавица слот, един чудесен по принцип апарат

точно Г7 обаче е най слабият вариант от серията Г, виж последния - г9 макар и по скъп

С серията, е чудесна компилация на от качества и компромиси, 12 з00м много важно, добра ергономика, въртящ се дисплей, важно, проблема е като всички апарати от класа ИСО приложимо до 400, може да се добави софтуер за РАУ формат при нужда. С3 е типичен дообър представител

между Г7 и С3 , избора според мен е С3...не заради качество, а заради възможности...но Г9 е по добър и по скъп...

PS
според мен С3 а и Г7 не ти дават нищо кой знае какво в повече...изчакай 1-3 месеца задават се промени май в този сегмент...
като виждам какво ново Фуджи са пуснали в зоом серията, а и новия ОЛИ 570 ( 540-560 бяха ужас, от 570 още няма снимки), не че съм им фен, мисля че ще има отговор на Канон тук...трябва да се изчака...С7 да го видим, С6 май ще е прескочен като номер както С4



Публикацията е редактирана (24-01-08 20:37)

Отговори на това съобщение
 Re: С какво G сериите са пред S сериите на Canon (G7 v/s S3is)?
Автор: kompo   
Дата:   24-01-08 23:17

благодаря за отговора. сега мисля, че ако се реша да сменя s2, то ще е със s3is. g9 е на съвсем друга цена и не ми е в полезрението:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »