Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Вальо Нановски е отново при нас
Автор: vladod   
Дата:   11-07-12 09:52

Днес започва семинарът "Как да направим пари със сватбена фотография" с Вальо Нановски. Завиждам на участниците и им пожелавам весело ползотворно изкарване!!!
[shtrak]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: serjy   
Дата:   11-07-12 09:55

много повече бих се заинтересувал, ако темата беше: "как да правим изкуство от сватбената фотография"...
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: vladod   
Дата:   11-07-12 11:12

Радвам се, на вечно недоволните от всичко и всеки,
НО темата ми не е предназначена за тях !!!

[shtrak]
Благодаря, още веднъж на Вальо, че споделя опит с нас !!!
[beer]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: pumabg   
Дата:   11-07-12 11:20

Подкрепям корекцията на serjy! Обучавал съм екипи преди години и първото нещо, което им казвах беше, че парите не могат да бъдат самоцел!
Точно обратното, когато човек до такава степен се увлече по това което прави и го прави от сърце, рано или късно парите сами ще дойдат...
И това се отнася за бизнеси далеч по-сериозни от сватбената фотография.. [smilie3]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: Kenzo   
Дата:   11-07-12 11:31

pumabg [smilie24]

 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: fototo   
Дата:   11-07-12 11:48

pumabg serjy [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: novi4ok   
Дата:   11-07-12 12:37

"Как да направим пари със сватбена фотография"? Отговорът е много прост - като организираме семинар по темата!
[smilie18]

 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: GenaDP   
Дата:   11-07-12 12:51

Хъм...
От 3 години www.valdorama.com е на първо място на първа страница в Гугъл и никой до момента не е успял да го детронира.

Току-що пуснах "wedding photography" в чичко Гугле, ама на първа страница тая владорама я нямаше... [smilie8]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: arce   
Дата:   11-07-12 13:17

"Как да направим пари със сватбена фотография"? Отговорът е много прост - като организираме семинар по темата![smilie5] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: arce   
Дата:   11-07-12 13:17

ПОРЕДНО ПРЕБРОЯВАНЕ НА БАЛАМИТЕ !!![smilie5]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: zariio   
Дата:   11-07-12 13:38

За кво ревете не мога да разбера.
Някой да го карат насила[smilie8]
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: caracol.bs   
Дата:   11-07-12 13:42

Лично аз винаги съм бил против семинарите ,но присъствах на няколко workshopa ... Проведени от известни на форума хора които няма да споменавам .Като изключим тоталната неорганизация ми харесаха уоркшопите... Но няма да повторя освен ако не направи Кубето такъв и то не за да гледам голи каки а защото някак си все си мисля ,че при него ще е по различно ... Сори за спама ... А относно тоя семинар малко са се изхвърлили с цената ... Отделно на кое място ще си в гуугъл както всички знаем не зависи само от посещенията
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: met   
Дата:   11-07-12 14:40

Аман от поплюфффффффффффковци!
 Re: Вальо Нановски е отново при нас
Автор: pefoto01   
Дата:   11-07-12 14:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена