Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 19:36

Става дума за около 100 броя (броят още не е съвсем уточнен) порцеланови чаши с лого на тях. Ако имате добри впечатления и опит с някоя фирма, ще се радвам да споделите.
Също ако знаете ориентировъчно колко струва и сте правили подобен проект също ще ми е от полза...
Като цяло споделете, ако имате опит с нещо подобно.
Дадоха ми оферта от 30 до 720бр чаши 330 мл за 3.45лв за чаша + Печат 1.20лв. Това много ли е, малко ли е, не знам... Но това ми е отправната точка...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 19:40

сега като се замисля чашите не знам дали се водят порцелан или керамични..., нямам представа...!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: asahi   
Дата:   06-05-12 20:25

Ти фирма ли търсиш, качесто ли или цена?
Пиши на ГенатаДП.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 20:45

Ами аз търся насоки..., примерно ако ми кажете, че за качество цената е "х", при компромис ще ми е "y" и така...
Иначе аз търся препоръка, да дам някакви цени на едни клиенти, пък вече те ще си правят сметката дали искат качество или цена...
Иначе аз съм дизайнерче, аз нищо не търся, освен да си партнирам с някоя фирма и ако се разберем и си работим заедно за напред и ще е супер:)))
Мерси за препоръката, ще пиша Гената... и без това не съм го засичал от "доброто старо време"!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ntonev   
Дата:   06-05-12 20:54

Предполагам, че търсиш решение със сито печат...?

Като приключиш с маркетинга мога да те пратя при добра фирма за сито печат... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: imitev   
Дата:   06-05-12 20:58


Качество търсиш ли или само ще отбивате номера? Имай предвид че за качествени чаши с качествена изработка това което са ти дали като цена е на половина...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 21:17

Ами по-скоро, от това което ми казаха клиентите, ми звучи като отбиване на номера, в смисъл, че няма да се ползват, наистина за горещи напитки, няма да се мият в миялна, а по-скоро като рекламни материали.
Иначе в кафето се спряхме на хартиени чаши, от тези с пластмасовите капачета и другата седмица трябва да излязат от печат.
ntonev, твоята фирма само ситото ли предлага или има и някакви чаши, че тези клиенти са пичове, но много зор ще е да се разправяме с една фирма за чаши и с друга за печата.
Иначе ми трябва фирма за контакт, да е изпробвана и да ми обяснят цените, че да мислим дизайна дали да е само логото или ще оцветяваме цялата чаша в кафяво, както са картонените и логото отгоре...
Защото клиентите имат някакви финанси, но на прекия въпрос "колко пари имат за това перо" ясен отговор няма... Надявам се аз ако дам цени и те да формират някакво мнение, защото иначе пак ще работя над 10 варианта и накрая ще се спрат на 11-то нещо, защото цената ще ги насочи в на друга страна...[smilie18]
Абе знаете как е..., няма какво да обяснявам:))) Клиенти да има, да плащат, пък треските за дялане са бели кахъри:)))
Ако има фирма с евтини чаши за отбиване на номера и с готини чаши тип "качество", да видят да харесат ще е най-добре. Понеже с думи качество трудно се рекламира, но видят ли се нещата и става по лесно...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ntonev   
Дата:   06-05-12 21:32

Не, нямат чаши. Правят супер качествен сито печат.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 21:35

ntonev мииии, ако искаш ми прати координати на лични, защото за този проект може да не стане, но за другия може точно те да ми трябват.
А и "супер качествен сито печат" си е готина реклама, бих пробвал

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ARGO   
Дата:   06-05-12 21:58

... "супер качествен сито печат" и с добра цена, че с много кинти секи може [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ntonev   
Дата:   06-05-12 22:17

Арго. - не съм съгласен. Многото пари не са гаранция (ама никаква) за качеството. За него в тая област си трябва техника и майсторлък... А цената си е цена... И да си готов да платиш висока цена - невинаги има кой да ти направи качеството...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ARGO   
Дата:   06-05-12 22:29

ся, не си ми разбрал мнението - от 5 фирми със супер качествен сито печат коя ще избереш? тази с добрата цена!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   06-05-12 22:31

е то за цените се говори с фирмите... Аз търся някой доволен

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: nemchev   
Дата:   06-05-12 23:56

На подобен хал съм и аз. Мога само да кажа, че попадам на крайно несериозни хора. Говорим си, обещават и на следващия ден вече не си вдигат телефоните....имейлите не знам дали си ги четат изобщо...говорим за две различни фирми в срещуположни краища на БГ[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   07-05-12 00:12

ами аз това искам да избегна като събера препоръки някакви...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: feliz   
Дата:   07-05-12 13:40

тези печатат на чаши
http://www.fotoaziti.com/bg/contacts

специално тези в Стрелбище, съм ги виждала.
Може да им поискаш една офертичка.[smile]

после ще сравняваш.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   07-05-12 13:48

Кодаците печатат снимки и т.н. и цената ще е висока, защото най-вероятно използват не сито печат, а сублимационен...

А и нещо май проектът ми го паузираха тази сутрин... Та сега съм в изчакване...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: access   
Дата:   07-05-12 14:05

Ние сме ползвали тези: http://piksi.bg/
Ок са като краен придукт, ама нямам идея печата точно колко излезе... Гледам на сайта им 11 лв за брой искат. http://piksi.bg/pg/ceni-11 За 100 ще е надолу цената доста.



Публикацията е редактирана (07-05-12 14:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: didesignbg   
Дата:   07-05-12 14:19

Бях на подобен хал преди време. Мара ми даде този акъл - http://www.astragraphica.com/.
Не стигнахме да направим нещата (клиента даде назад), но печатарите изглеждаха сериозни.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся съвет за фирма, която да ми продаде и напечата порцеланови чаши
Автор: ejko   
Дата:   07-05-12 14:34

Ами то и моя клиента май даде назад точно в този момент. Мерси много, гореспоменатите ги гледах в нета, но щом мара ги препоръчва, направо ще си говоря с нея. Аз нея я питам чат пат за разни печати и глупости и накрая печатам другаде, та не знам дали ще ми каже[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.