Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Защо мразим ?
Автор: slav4cho   
Дата:   27-09-11 12:38

Мразим премиера,президента мразим циганите,мразим се един друг,мразим съседа въобще мразим всичко.Работих това лято с германски туристи предимно,никой не мразят ходят с усмивки и се радват на живота а ние само мразим ли мразим ?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: dobriman   
Дата:   27-09-11 12:40

Защото сме прекалено "бедни" за да обичаме.




п.с. под "бедни" нямам предвид САМО финансово.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: slav4cho   
Дата:   27-09-11 12:41

Гледам из форума "гавра с Азис"-йеа много готино

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: slav4cho   
Дата:   27-09-11 12:42

Мразим циганите но празим и рокерите които отиват към циганската,мразим полицията мразим всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: abc.xyz   
Дата:   27-09-11 12:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: slav4cho   
Дата:   27-09-11 12:44

А не е ли джунглата партийна манупулация?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Todd   
Дата:   27-09-11 14:42

Язе пък най-обичам да мразим !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Gruyu   
Дата:   27-09-11 14:49

Ритон имат една песен Джалма "..циганин как обича.."[smilie5] ...да се поучим от братята сигани!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: jekopj   
Дата:   27-09-11 14:54

"Мразим" е силно казано.По-скоро ни е писнало от старите муцуни на родния политически "елит".
Идват избори и пак ще има обещания,които ще се забравят на следващия ден и отново ще се завърти порочния кръг в който се въртим сега.Корупцията ще си остане,беднотията ще си остане,липсата на справедливост като цяло ще си остане.На този фон циганите са най-малкия проблем.


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: tofo   
Дата:   27-09-11 14:54

Аз па не мразим...[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   27-09-11 15:08

slav4cho

Толерастията и любовта към "цялото българско човечество", се лекуват с времето, възрастта и опита.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: cameraman   
Дата:   27-09-11 15:50

Много обичам всички, които ме докараха отново в първи клас... да няма с какво да пратя малкия на училище...И дебелите вратове в джиповете, и барбитата в БМВ-тата обичам... щото не ми свиркат, кат ме изпреварват с колелото...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: danvan16   
Дата:   27-09-11 15:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Vinsent   
Дата:   27-09-11 15:55

slav4cho написа:

> А не е ли джунглата партийна
> манупулация?

Естествено че е така, цялата партийна пасмина са яхнали омразата за свои цели! [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Lalinda   
Дата:   27-09-11 15:55

Мрази този, който завижда, това е.

Ако не завижда, обаче, обикновено съжалява останалите. Но съжалението е просто висша форма на омраза (питай психолозите).

Не си ли гледал с какво наслаждение някой силно мразещ казва, ме изпитва съжаление към някого?

Няма никакво друго обяснение.

Придържай се към него и задавай по-малко въпроси.

Научи се и да не завиждаш. За теб поне има шанс, понеже си още млад.

Германците просто не имало за какво да те мразят, предполагам. Но не е да не мразят, намерят ли повода.

***

Помня как, преди двадесетина години, при завръщането ми от първата ми специализация във Франция, разказвах на колегите си, че в тамошния колектив, по време на семинар, например, хората по-скоро насърчават и се удивляват на постиженията на докладващия, отколкото намусено да му подхвърлят: "Нищо не си направил!"

Тогава един от колегите ми, от тия, дето ходят все намусени, каза, че не съм била разбрала нищо и че не са ме мразили, защото не съм представлявала конкуренция за тях.

Изумих се и попитах каква ли пък конкуренция бих могла да бъда на колегите си тук (бях на 32 г.)?

И отказах да докладвам за специализацията си публично. Бях докладвала на спонсорите си от МВнР на Франция, преведох отчета си (от тридесетина страници) и заявих, че не дължа никому тук отчет, а ако някой изобщо иска да види какво пише в него, ще му го предоставя лично... Имаше, за моя изненада, цял един желаещ, лека му пръст. Бях донесла и програми за обработка на данни, които тук нямахме и никой не се заинтересува от тях...

Мразеха ли ме? Страхуваха ли се? Дори е смешно да си го помисли човек.

***

Желая ти успех из дебрите на българските бит и душевност.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: danvan16   
Дата:   27-09-11 15:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: realnoncho   
Дата:   27-09-11 15:57

Щото можем!
И защото сме единствено щастливи когато сме потънали в собствената си кочина - The Offspring - Cool to Hate

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: danvan16   
Дата:   27-09-11 15:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Lalinda   
Дата:   27-09-11 16:14

В качеството на опит да разбереш защо мразим, можеш да попиташ баби-играят-с-теб защо не мога да пиша в темите й/му?

Дори не зная дали е мъж или жена, но пък ме мрази, явно.

Можеш да питаш и някои други... Любопитно е. Явно, че блокират не от любов към ближния.
[smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: vili_anastasova   
Дата:   27-09-11 16:34

Защото е по-лесно.... за някои! [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: alsash   
Дата:   27-09-11 16:39

....мразим да мразим...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: lillia   
Дата:   27-09-11 17:19

Автор: slav4cho
Дата: 27-09-11 12:38

Мразим премиера,президента мразим циганите,мразим се един друг,мразим съседа въобще мразим всичко.Работих това лято с германски туристи предимно,никой не мразят ходят с усмивки и се радват на живота а ние само мразим ли мразим ?


Не е точно омраза това към съседите, но ето и последния пример. Спирах си колата 6 месеца на едно и също място. Няма други коли на уличката освен нашите и на съседите колата. Другите къщи са необитаеми (вили). Та те имаха една кола която си я паркираха пред тях. Но не щеш ли си купиха втора за която също има място както в двора им така и пред къщата. Обаче понеже новата им кола е на разположение на безработната съпруга и безработния им син,изведнъж решиха да ползват мястото където аз спирах 6 месеца. Хубаво, улицата не ми е бащиния си казах, но в един момент забелязах, че изчакват вечер да се прибера някъде към 19,00 часа, естествено аз спирам на друго място и малко след това прибират колата си пред къщата си и така вече 2 месеца. Странно е това поведение. Странно беше и когато веднъж видях ,че няма кола там и тръгнах да паркирам. Оказа се че съседите са си вързали кучето на оградата на необитаемата къща (която не е тяхна), за да им пази кучето мястото. Най-странното е пак казвам , че имат две места за паркиране пред къщата и две места в двора си[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: danvan16   
Дата:   27-09-11 17:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: Orlin   
Дата:   27-09-11 18:23

Епа ние не мразим. Или поне се опитваме.

Наскоро имах неприятна случка и извънредно лошо отношение от един непознат. Замислих се, какво да направя, ако той ми дойде на мушката. Така, че да той да е зависим от мен и да мога да му отмъстя?

Накрая реших, че ще му помогна, така както бих направил и за всеки друг.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мразим ?
Автор: djogata   
Дата:   27-09-11 18:29

МРАЗИМ ТОПЛА БИРА!!!


(Но като няма друго и топлата може да влезе в употреба)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.