Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 ДИЕТИ ???
Автор: exo99   
Дата:   23-06-10 00:17

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: asahi   
Дата:   23-06-10 00:17

Мани бегай!

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: victory13   
Дата:   23-06-10 00:19

твърдо против... [smilie21] повечко ... водичка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: exo99   
Дата:   23-06-10 00:22

Препоръчайте прилична диета / при която все пак се яде [smile] /, че трябва да сваля 10 кила за 3 месеца и да ги задържа килограмите на новото ниво.

С един приятел се хванахме на бас и вързахме по 1000 евра, щото иначе няма стимул.

А сега, който не свали килцата и не остане слабичък - прас , губи кинтите [smile]

Бях решил да ходя на диетолог, но ми се струва голяма разправия, а и кой знае какво ще измисли. [beer]

ПП В клуба на тези между 50 и 100 съм , висок съм, но сигурно не само 10 ами 20 кила са ми в повече[smile]

Предлагайте, плюйте, държа на спам и бъзици.

[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: exo99   
Дата:   23-06-10 00:23

Да доуточня - висок съм 187 см, в момента / според моя кантар съм 105 кила, на 52 г. съм. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: siyann   
Дата:   23-06-10 00:35

Не мога да препоръчам за теб конкретно, мога да кажа какво при мен дава резултати. Почнах да 'паса'. Почти само зеленчуци, и то задушени в тефлонов тиган, без олио, пресни на салата и пресни плодове без глезотийки; хляб, сладко... смътен спомен. Плуване също, ама с него си се грижа за психиката.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: mayflowerbg   
Дата:   23-06-10 00:36

[smilie24] браво за идеята [smilie24]

миналото лято отслабнах с 15 кила - отрязах хляба, наблягах на плодовете и зеленчуците, но не се отказах от малките шоколадови удоволствия и два-три пъти седмично - бира; освен това, много хайманосвах - може да се каже, че почти не се спрях

усещането като отслабнеш е незаменимо - а-а! да литнеш

имай предвид, че на тази възраст по-трудно се свалят килца и кожата чак-пат увисва (но с времето и тя се прибира, затова е добре да се правят упражнения, има и разни фърминг лосиони за тяло(на Dove например)

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: da.fo   
Дата:   23-06-10 00:36

Аз преди 20тина години приложих един метод и за 45 дена отслабнах със 17 килограма.
Прочетох някъде , че мозъка усеща храната след 20 минути. Информацията се подава бавно и грешката ни е , че се храним бързо и на 20тата минута вече сме се нахранили но продължаваме да се тъпчем и на 40тата минута ни е вече тежко. Ако Ви се е случвало да започнете да се храните и някой Ви повика на вратата или пък телефонен разговор Ви прекъсне обяда - после казвате , че сте си развалили обяда и не ви се яде. Именно защото са минали 20те минути и вече не сте така гладен. Това използвах и преди обяд или вечеря 20/25 минути хапвах половин филийка хляб,една две бисквити и пиех чаша сок. След това като седнех да се храня - вече не бях оня прегладнял вълк. Това го съчетах и със малко сауна и ...резултата 17 килограма. Без разните му там диети в които липсват разни продукти и не знам дали не увреждат мозъка и т н. Може би и малко психическа настройка трябва и непременно домашно кантарче, което стимулира след като човек види как килограмите се топят.
Успех.


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: likeduh   
Дата:   23-06-10 00:37

дйети?
чьо?

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: TonevJr   
Дата:   23-06-10 00:37

Гледай сега мойто момче(говори ти 20 годишен келеш, НО с опит![smilie5] )
Ако искаш да свалиш килограми без да си мръднеш задника просто забрави.За това което ти искаш,му трябва яко тичане,всеки ден!
Сега...колкото повече четеш,толкова повече ще се объркаш...аз свалих 15 кг за по-малко от 3 месеца,без да знам нищо,в последствие научих доста и продължавам да тренирам.Качвам и свалям както си искам,ама съм млад.
Истина е че ти трябва постоянство...всеки ден тичане(ако не искаш от начало да си натоварваш ставите-плуване).В началото малко 15 мин,след това качаваш поне на 30...макс час.Най-добре сутрин.
Храната...ако го спазваш това горе...може да МУАШ всичко,което ти е на сърце без много сладко,газирано и пържено.Може да похапваш,но трябва доста да се намали.
Диети...ядеш през 2 часа,НО и спортуваш.Сутрин въглехидрати(мляко с мюсли,ядки,мляко),между храненията плодове или зеленчуци(малини,чушки)...протеини гледай също да има(всичката храна,която е имала родители-разбирай месо...пилета,патки,да са без мазнини или червно месо,РИБА),придружена разбира се от салатки [smile] и след 6-7 вечерта забравяш за въглехидрати (сладко,хляб и подобни)
Мазнините гледай да си набавяш повече от растителни продукти или риба...
Това трябва да ти събуди метаболизма малко,явно спи,щом имаш 20 излишни кила.
Айде успех и докладвай![beer] (това последното съще е забранено [smilie18])

п.п. Мноооого вода! 2,3,4 литра!

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: TonevJr   
Дата:   23-06-10 00:39

Относно кожата...тя не остава излишна,само и единствено ако отслабваш бавно...тоест 15 кг ги свалиш за година.Прочети в нет-а има варианти...препоръчвам топло-студени душове...тъкмо малко ще се раздвижи и кръвчицата,а и калява![smilie3]



Публикацията е редактирана (23-06-10 00:50)

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: anete   
Дата:   23-06-10 00:40

Що не пробваш да си вземеш куче [smile] ? По възможност не джобен формат. Сутрешните и вечерните разходки ще ти се отразят добре. А и радостта от контакта с четириногото е голяма.
Спри пърженото. Храната да е приготвена на скара или задушена. Наблегни на заленчуци / без картофи, ориз/ и на плодове / с по-ниска захарност / . Сирене - изкиснато . И т н .
Може да пробваш да не се лишаваш от нищо. Просто намали количествата.
И една лоша новина - забрави за бирата.[smilie18] И пържените картофи. [smilie18] [smilie18]
Но диетологът наистина най-добре би те ориентирал.


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: exo99   
Дата:   23-06-10 00:42

[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: TonevJr   
Дата:   23-06-10 00:48

Не се тегли всеки ден,не се гледай в огледалото.Първите 2-3 седмици няма да свалиш нищо...по-скоро ще качиш(ако пиеш достатъчно вода даже е сигурно[smilie18] )След това ако си постоянен ще почнеш да смъкваш доволно,спокойно.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: mayflowerbg   
Дата:   23-06-10 00:51

е, съвсем без бира [smilie2]
направо осъдихте човека

на мен не ми пречеха по една-две седмично

мисля, че пълното лишаване от любимите храни и напитки води да страдание, а от там и до обреченост на начинанието

[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: anete   
Дата:   23-06-10 00:52

Прочетох какво са писали другите преди мен. Все верни неща.
Само да предупредя - на теория всичко е много лесно [smile] [smilie5] .

/Майо, да земиш да мъ сръчкаш на лични пак [smilie5] / .


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: ntonev   
Дата:   23-06-10 00:54

всичко крайно е ВРЕДНО !!!

... и истината е една - движение.

ама аз не съм правилния човек да слушаш де... [smile] .... 12+ часа на компа, 20+ кг над нормата ... тъжна картинка

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: mayflowerbg   
Дата:   23-06-10 00:55

анеткен, земи си лягай, па на сън може и да са захайкаш [smilie5] ко прайти пу туй времи у форумо? дан разхождаш кучиту пу нущити?

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: TonevJr   
Дата:   23-06-10 00:58

Аз съм много против диетите...човек трябва да похапва каквото му се иска,но ако искаш да свалиш кг,което пък значи,че вече си бил прекалил с тях....просто си трябва да се намалят доста.Трябва да се яде разнообразна храна.Има още едно неписано правило.Спри това,което ядеш или/и пиеш най-много от него и веднага ще свалиш.
За свалянето на кг,си трябва калориен дефицит.Ако искаш и по 4000 калории на ден яж(пак зависи от какво са де-ако е чипс с бира...ясно) ама изгори 4500 с каране на колело,ходене и подобни и пак си ок.
Диетите са за най-мързеливите...не ядеш или ядеш толкова малко,да може и без спорт да постигнеш въпросният дефицит,но не съм фен аз лично.[smile]



Публикацията е редактирана (23-06-10 00:58)

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-06-10 00:59

направи си диета, от печено пилешко филе в грил тиган без мазнина. задушени зеленчуци на пара, кисело мляко не повече от 1.5%, извара, сирене, кашкавал , яйца , риба (също печена в грил тиган или скара ако имаш)

салати от сурови зеленчуци

ако ядеш плодове, яж ги един час преди или един час след ядене.

нищо друго!

ако ти се прияде десерт - кисело мляко с мед.

повече вода.

упражнения сутрин, коремни преси, скачане на въже, ако това е много - 2 часа бързо ходене.

това е което правя аз от денят на пеперудата [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: anete   
Дата:   23-06-10 00:59

/ не е кучиту. щях да спа, ама ме боли зъб и не мога https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif. след малко ще вия /

Сори за спамъ / не намирам емотикон със засрамено човече /


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: S.Paskalev   
Дата:   23-06-10 01:01

Общо взето за сваляне на килограми трябва да се намалят мазнините и въглехидратите.
Когато се хранех "правилно" и тренирах, наблягах на вареното и печеното. НИКАКВО ПЪРЖЕНО! Също така, трябва да се махне и хляба, за предпочитане е пълнозърнест, колкото да не е без нищо. Основните участници в диетата трябва да са пилешко, телешко, риба, плодове и зеленчуци в неограничени количества. Не е необходимо храненията през деня да са, като на професионален спортист- 7- 8. Достатъчни са и три, но добре балансирани. Примерно: Закуска- банан и ябълка направени на фреш в блендера. Обяд- пилешки гърди с варени зеленчуци. Вечеря- нещо леко, примерно рибка, пак със зеленчуци.
Между другото, некое фат бърнерче или Л Карнитин, също ще помогне [smilie3]
И най- важното, без което не може да е успешна една диета- тренировки. Желателно е да се набляга на кардио упражненията, демек- повечко серии с повечко повторения. Велоергометъра, бягащата пътечка и степера са си направо задължителни.



TonevJr, 2,3,4 литра вода много ли е, бе, братчето ми? Аз толкоз изпивам на една тренировка [smilie18]
Аз на ден си изпивам по 10-11 и си се чувствам прекрасно, особено в това време, когато организма губи много вода.

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: sunnyshot   
Дата:   23-06-10 01:02

един от най-добрите начини на хранене (диета):

http://drfuhrman.com/weightloss/why.aspx

ето и книгата


Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: asahi   
Дата:   23-06-10 01:03

Дай му 1000 евра и не се мъчи.

Отговори на това съобщение
 Re: ДИЕТИ ???
Автор: TonevJr   
Дата:   23-06-10 01:08

Абе ако не си свикнал,това е нормално количество като за начало,както и за човек,който не е в най-активните си години.Ако от днес за утре изпиеш 8 литра повече вода,освен,че ще си дежурен в кенефа,ами и няма да мигнеш.
В дълъг период от време,също не е добре за бъбреците.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.