Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 20:00

Тъпото нещо като го пусна на 4:3 или ауто или квото и да е като поседи 3-4 минути така превключва на 16:9. В тъпото упътване нищо няма, поне из нета квото изтеглям. В менюто също нищо не се появява. Някой има ли идея [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: kote   
Дата:   04-05-10 20:06

лепиш две дебели черни ленти и клиентите няма да се усетят[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: dinkoff   
Дата:   04-05-10 20:11

Дай марка, модел, брой кадри, с китово дистанционно ли е, таратор може ли да прави... Абе с 2 думи - фърляй го (после ще ти кажа къде живея) [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 20:26

42LG2000, с универсално дистанционно, таратора жената го прави а не мога да го фърля щото ше се секна май първо а не после трябва да кажеш къде живееш) [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: navy   
Дата:   04-05-10 20:41

Провери си опцията ПАН&СКАН !

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 21:09

а? това в кой раздел, за какво се отнася? Щото не съм го мяркал, не че съм си играл кой знае колко. А ще съм пред телевизора след час

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 21:12

По принцип как става връзката с компа за разните му там ъпдейти? Щото от това, което пише в упътването нищо не разбрах. Нямам основните знания по тези въпроси, а там пише, че едва ли не през антената се ъпдейтва само[smilie10] [smilie11] [smilie10] Мога да си представя какъв е превода...



Публикацията е редактирана (04-05-10 21:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: navy   
Дата:   04-05-10 21:15

[smilie10]
абее...

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 21:22

Абе, ама ко да направя. По принцип знам за почти всичките неща доста. Ама поотделно. От както телевизорите не са телевизори, телефоните телефони и уокмените уокмени пложението изостана. Или май аз по скоро [smilie5] Проблеме е, че трябва да взема бързо решение какво да правя. Тоест дали е за ремонт или не. Ако не, ше се оправим. Ама ако е за сервиз трябва бързо да го движа и да се изнася директно към магазина. Въпреки че нямат друга бройка, този е по-ефтин заради непълна окомплектовка и е бил мостра и е и на изплащане. И въобще нямам идея в магазина въобще могат ли да направят нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: navy   
Дата:   04-05-10 22:06

Не е за ремонт, въпрос на настройка е, тези неща са на принципна основа, въпреки, че всяка марка има различни менюта...

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-05-10 22:48

Па моетп ЛЦД на каквото го оставям на такова си седи.

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   04-05-10 23:03

Правешего на петата минута ако не пипам нищо.Върнах му фабричните настройки, намери си програмите и сега не сменя режима. Но в менюто няма нищо по въпроса. Имам гадното чувство, че ако пренаредя каналите ще започне да го прави на преместените или на всички на практика, защото всяка преместена избутва останалите назад.... Няма логика може би, ама съм си майстор в надушването на такива лайна... Остава да пробвам...

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: asahi   
Дата:   04-05-10 23:58

Този телевизор води някакъв собствен живот. Дръж го под око!

Отговори на това съобщение
 Re: Абе пак за LCDто
Автор: chicken   
Дата:   05-05-10 09:48

Собствен живот. А мене ме гони параноята. Трябва да спра онези неща [smilie5]
Оправи се бараката. Имал режим магазин и домашен режим. Жената, съвсем логично, го резетнала. Ама може би не съвсем логично решила, че до тогава е бил на домашен щото аз така съм го оставил, пак съвсем логично, и решила да пробва на магазинския. И съответно не става. Аз се прибирам, питам я дали е резетнала и въпреки всичко го правя и аз. За първи път. И съвсем логично го оставям на домашен режим. Гледам оправил се. Ама знам че от предното резетване не се е оправил и започвам да търся причини. Щото аз на такива боклуци хич не им вярвам. Колко му е да се бъгне. Ама на.
Не ми се смейте,на мен все така ми върви с разни неща. А по принцип обичам да се забавлявам с кви ли не техники, ама до тези никога не съм имал достъп. Представям си как ще гледам приемника на Булсат [smilie5] А по телевизора снощи всичко се разнищи. Чак скучен се оказа.

За сметка на това и аз се подхилвам като започнат да се възхищават на "яката" и "скъпата" техника в кафето. Усилвател и тунер от осемдесетте, купени от битака за десетина лева и ремонтирани. Вярно , че не си сменям усилвателе за новите боклуци дето ги продават за 200-300+ лева, ама...
Благодарско на navy за бързата реакция [smile] въпреки, че надцени функциите на тъпата барака [smilie5] Което си го няма си го няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.