Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За обслужването.
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-11-09 13:46

Провокиран от:

Автор: d256h
Дата: 10-11-09 13:32

'Бах ти как ми се карат ски вече' в Австрия, на по-готини писти и по-добро обслужване от колкото в смотаното Банско!


Сетих се за една позната - имаха в Пирдоп оревозна фирма - за пътнически превози. Та и тя имаше високи изисквания за облужването тук и там, как тя искала не знам какво си. Само и казах - и аз искам да ме возиш в нови автобуси, а не в преправени микробуси, които не си знаят нито годините, нито километрите, ама ти не ме возиш.
Да обсъдим обслужването в БГ. В която искате сфера. Обслужването е зле. Или близко до зле. Обаче! Да видим, какво ние правим да го подобряваме. И най-вече какво правят собствениците на фирми за каквито и да е услуги. Ако започнем със заведенията - ми там се назначават хора в общщия случай без необходимата квалификация. Плаща им се малко. На собственика не му се харчат пари за обучение на персонала, щото "Защо да ги обучавам, като после бягат?". Това е една причина, но за мен е неоснователна и има как да си задържиш персонала. По-основателната е, че това му намалява печалбата. Както и по-високата заплата, с която да го задържи. Схемата е подобна във почти всички сфери на услугите. Защо сбствениците на такива фирми не са склонни да работят с по-малка печалба, за сметка на по-добро обслужване и съответно по-голям оборот?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   10-11-09 13:50

Понеже питаш какво правим НИЕ за подобряване на обслужването, да напомня, че всеки ден поне по четири пъти събирам боклуци наоколо.

Какво правите ВИЕ не зная, тъй като досега не съм виждала никой/никоя друг/друга да го прави.

Пък после питай защо обслужването било зле.

Моят отговор е, че и работодателите, и служителите са МЪРЗЕЛИВИ.

Ако съм познала, да ви е честито!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   10-11-09 13:52

Много хора събират боклуци "наоколо", но просто не парадират с това.

Това, че ти не си виждала, не значи , че никой друг не го прави.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   10-11-09 13:54

Еми честито да ни е! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-11-09 13:56

Автор: Lalinda
Дата: 10-11-09 13:50

Понеже питаш какво правим НИЕ за подобряване на обслужването, да напомня, че всеки ден поне по четири пъти събирам боклуци наоколо.

Какво правите ВИЕ не зная, тъй като досега не съм виждала никой/никоя друг/друга да го прави.

Пък после питай защо обслужването било зле.

Моят отговор е, че и работодателите, и служителите са МЪРЗЕЛИВИ.

Ако съм познала, да ви е честито!

Лалинда, сферата на обслужването и събирането на боклуци от който и да е не се връзва никак.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   10-11-09 13:57

Мога да потвърдя, че в Мелник собствениците на заведения и отдаващи легла за гости и туристи са много мързеливи! Реката в центъра им е задръстена от боклуци, шишета, опаковки, фойерверки от посрещането на миналата Нова година. Такъв мързел рядко има, но се среща и на други места в България!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 14:07

Нещата се променят постепенно. Вече има ресторанчета с добро обслужване, професионално, без да са безбожно скъпи. Аз ако избирам и ходя в тях. В моя квартал има две пицарии с не лошо обслужване, а в едната си е направо добро. Кофтито е че в центъра са разглезени и мат клиенти винаги, независимо от обслужването.
Надявам се нещата да се променят с времето.
Но винаги има място за кръчме, където ти сервират шкембе в 4 сутринта, пък макар и да го хвърлят пред теб. Все пак в 4 сутринта, да ме замерят с чорба си звучи като мечта :)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   10-11-09 14:12

https://photo-forum.net/static/forum/2017-03/copw0956.JPG
http://joro.photo-forum.net/images/chistota.jpg


Автор: Lalinda

да напомня, че всеки ден поне по четири пъти събирам боклуци наоколо.

Какво правите ВИЕ не зная, тъй като досега не съм виждала никой/никоя друг/друга да го прави.


-----------------------

Лалинда, не по 4 ами по 40 пъти на ден почистваме ТУК, този форум.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   10-11-09 14:14

жоро-давай авто с метла![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 14:15

Вчера ходих до техномаркета в Люлин.....Ако искате да видите какво значи човек да не познава работата си отникъде - идете и вие! Склададжията умее и знае в пъти овече от продавачите!!!(ставаше дума за домашно кино и се видях в чудо!)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: denyo   
Дата:   10-11-09 14:20

Мноо ясно, винаги наемат и един който разбира.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-11-09 14:20

Автор: cicomanco
Дата: 10-11-09 14:15

Вчера ходих до техномаркета в Люлин.....Ако искате да видите какво значи човек да не познава работата си отникъде - идете и вие! Склададжията умее и знае в пъти овече от продавачите!!!(ставаше дума за домашно кино и се видях в чудо!)

Там са уникални. Можеш с часове да ги чакаш, никой не те бръсне ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 14:23

Въобще не ги чаках - отидох при тях с конкретни въпроси за конкретен модел ......нооооо......А там работеха ебати пичовете едно време! Жалко.....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   10-11-09 14:26

cicomanco търси Onkyo или Pioneer, за домашно кино...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 14:29

Мне...Не съм маниак .....Кпих си Сони и като го чух се зарадвах че Панасраника даде фира! КОлкото лапето да си гледа деЦки и да се чува по малко музичкаПък Сонито и с калибратор деа....[smilie18] [smilie18] [smilie18] Сега се чуде как да ползвам колонките дето останаха.....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.