Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: magnifico   
Дата:   28-05-09 10:01

Направо се изнервих от търсачката на форума, за това пускам нова тема [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Та, обаждах се в офиса на "СМЕ" и от там едно момиче ми каза, че имало нова дата за концерта, за тази година, но не може да ми я каже, защото не е оторизирана... [smilie11]

Някакви коментари [smilie11] Някаква информация имате ли [smilie8]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: Ginka   
Дата:   28-05-09 10:02

НЕ

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: magnifico   
Дата:   28-05-09 10:02

Ето това откривам в нета

http://fen.log.bg/article.php?article_id=26268

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=356643

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: nodoubt   
Дата:   28-05-09 10:52

http://www.depechemode.com/

в събота имат концерт , който засега не е отложен. най-вероятно днес ще има ново съобщение

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:01





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: exile   
Дата:   28-05-09 11:06

като обявят новата дата ще го продадеш на някой.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: BOriSoFF   
Дата:   28-05-09 11:10

И аз като Ежко. Искам да си върна билетите. Вече не ми се ходи на концерт [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:15





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: nodoubt   
Дата:   28-05-09 11:17

ходи ми се , не ми се ходи [smilie8]


аре да не ви кажа къде да си ходите [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:25





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: exile   
Дата:   28-05-09 11:27

прав си бре, ама винаги можеш да зарадваш някой, който не се е вредил за билет.

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: krist   
Дата:   28-05-09 11:29

Ако излезе нова дата, купувам билети за най-предната зона - май по 50 лв. бяха?

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:29





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: nodoubt   
Дата:   28-05-09 11:30

и аз съм купувал билети за Депеш като подарък за рожден ден. концерта беше лятото а рождения ден Февруари. кво общо има [smilie11] като е минал рожедния ден си взимаш подаръка ли [smilie11]


[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:36





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: magnifico   
Дата:   28-05-09 11:38

Ежко, като подписваш договор, чети го първо [smilie6]
На билетът отзад пише: "Организаторите си запазват правото за промяна на датата и мястото на концерта, а също така и на промяна на някои от участниците във фестивали, включително и хедлайнери - в такъв случай билетите няма да се приемат обратно. Те важат без заверка за следвашата дата." Ако отложат напълно концерта, тогава ще връщаме билети. Иначе - да, неприятно е. Ако обявят нова дата, продай си билета, ще има кой да го купи.
[beer]



Публикацията е редактирана (28-05-09 11:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: nodoubt   
Дата:   28-05-09 11:42

ако отменят , не отложат [beer]

а тоя мрънкач не мое да изчака някой друг ден да се разбере какво ше се прави , ами ни занимава с дребнавите си съждения [smilie8] [smilie23] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: BOriSoFF   
Дата:   28-05-09 11:44

nodoubt, наистина няма нужда от толкова емоции. Струва ми се, че темата не е за това колко големи фенове сме на ДМ.



Едни искат да знаят евентуалната нова дата на концерта, други си искат парите... Информация в сайта на СМЕ и по двата въпроса няма. Няма значение дали става дума за ДМ или за МК

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 11:52

magnifico, точно това ме ядосва мен..., защото е супер глупост и юридически е ненормално. На билетите трябва да пише, че не носи отговорност за промяна на датите и т.н. Това се прави, за да не се търсят пропуснати ползи..., примерно. А така както е написано на билета излиза, че това е някакъв особен вид невъзможен за разтрогване договор. Дори билет за кино като си купиш и може да го върнеш.
Нормалното е билетите да не могат да се връщат определено време преди концерта..., примерно 5 дни или нещо такова, а не да не може да се разтрогне сделката. Де да знам..., просто звучи обидно от правна гледна точка и сега не ми се чете и търси, но съм сигурен, че може да се обори това положение от материалното право.

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 12:01





Публикацията е редактирана (28-05-09 12:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 12:19

Фотографията, музиката, литературата, изкуството като цяло е нещо което присъства в живота ни и често обичаме да мислим как имаме нужда от него. Как му се наслаждаваме, как ни радва...
Напоследък все по често се замислям, че повечето от нас въобще не усещаме изкуството. То е нещо което ние не изживяваме, а по скоро консумираме. Ядем го като семки и изплюваме каквото остане от него. Не позволяваме красивите неща в живота ни да ни променят към по добро.
Иначе няма как да си обясня грубостта, самомнението и пълната незаинтересованост на хората от това, че нещата които казваме не са просто някакви думи подредени по определен начин, а са усещания и мисли облечени във форма.
От тази гледна точка, като ми казваш "мрънкач", "дребнав" и т.н. абсолютно непредизвикани неща, ти не просто използваш някаква дума, а някак ми предаваш негативното си отношение към света. Насочваш към мен невъзможността си в този момент да намериш достатъчно позитивизъм, за да не ме обидиш.
Това е нещо от което аз въобще нямам никаква нужда..., наистина. Достатъчно сме груби и закърнели емоционално, за да имаме нужда допълнително да се натоварваме с негативизма на другите...
Дори не мога да си представям как стоиш в някакъв форум за фотография, разглеждаш снимки, може би си снимал преди малко. Пуснал си си музика (Депеш примерно), наслаждаваш се и внезапно решаваш
"Аааа гледай какво тъпо копеленце, я дай да го обидя с нещо..., да го жегна..., един вид!"
Странни хора сме..., консуматори. Смучем позитивизма на изкуството около нас и всичко, което успяваме да сътворим е лошо настроение и няколко шлюпки обидни думи...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: kornox   
Дата:   28-05-09 12:21

http://www.mp3.bg/news/4275.html


Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: exile   
Дата:   28-05-09 12:27

АААААА!

Я споко всички [smilie10]

[smilie5]

Депеш ше идват вие сте взели да се дърлите тука [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: nodoubt   
Дата:   28-05-09 12:30

извинявай ако съм те засегнал чак толкоз [beer] гледай да не ти пука чак чак [smilie8]

в клуба в момента има само една тема и като гледам на хората колко им пука .. [smilie23] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Depeche Mode - Нова дата ?!?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 12:48

няма проблем..., просто нещо ми е чоглаво днес и се връзвам[beer]
и то тая бира и аз не знам, защо я сложих като от нея ми е чоглаво сега:)))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.