Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Работа и обучение в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   30-09-08 18:37


Рекламна агенция търси графични дизайнери.
Изисквания: компютърна грамотност, креативност и творческо мислене, коректност в работата, умения за работа в екип.

Осигурено вътрешно-фирмено обучение.

За контакти:
089 44 38 957

Кандидатури с актуална снимка изпращайте на:
jobsvm@mail.bg

Кратки въпроси на ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: asahi   
Дата:   30-09-08 19:23

Само компютърна грамотност стига ли графичен дизайнер? Що не, акоизглежда добре на актуалната снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   30-09-08 19:30

Ако кандидата рисува добре, има художествено виждане, усет за дизайн и красиво - какъв е проблема да го обучим на съответния софтуер?
Твърде много техничари, малко творци.
Софтуера се учи, това, което е дал Господ - не [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: asahi   
Дата:   30-09-08 19:34

Ако ще е само дизайн - съгласен. Особено ако изглежда добре на актуалната снимка [smilie5]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   30-09-08 20:26

Асахи, да разбирам ли, че се притеснявате от външния си вид [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: nikdimini   
Дата:   30-09-08 20:42

с какъв софтуер ще се работи?

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: PavelGigov   
Дата:   30-09-08 21:18

А защо точно ти е снимка? Ти по външен вид ли го избираш този служител или по професионални качества?

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: den_   
Дата:   30-09-08 21:20

Евалата, ако е истина, че се търси по художествен усет. В днешно време на никой не иска да обучава(за рекламните агенции).[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: boncho_marinov   
Дата:   30-09-08 21:42

Аз искам снимка на работодателя.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: rolla   
Дата:   30-09-08 22:00

boncho_marinov написа:

> Аз искам снимка на работодателя.

[smilie5] [smilie5] Като почнеш да му плащаш заплата, ще ти даде снимка.[ezik]

Страхотно предложение, visions[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Аз имам един човек, на който ще спомена за тази обява.Дано се съгласи.А със студенти (редовно обучение) как стои въпроса?Има ли възможност за почасова работа, или гъвкаво работно време, или нещо от сорта...?

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: asahi   
Дата:   01-10-08 04:15

visions, не съм ти дал повод да си мислиш, че се притеснявам от външния си вид. Не търся и работа, особено във Варна. Всъщност си имам доста работа, при това интересна.

Късмет в търсенето, щото за варненския пазар на труда ще ти трябва много от него.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: alsash   
Дата:   01-10-08 07:58

...и все по-трудно...и все по-трудно....успех все пак ,защото много е лошо когато в известни РА те гледат умно....и очите им едни такива топли.....



Публикацията е редактирана (01-10-08 08:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   01-10-08 10:40

Благодаря за отношението по темата.
Asahi и alsash, виждам че създавате впечатление за много информирани хора.

Когато знаеш какво правиш късмета не е най-силното ти оръжие [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   02-10-08 10:56

Нов ден - ново начало [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: alsash   
Дата:   02-10-08 11:45

visions...бих си позволил да Ви дам съвет...

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   03-10-08 08:21

Добро утро на всички [smile]



Публикацията е редактирана (03-10-08 08:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: Coincidentia   
Дата:   03-10-08 08:34

[smilie5] Добро утро! [beer]

А защо не вземете да се замислите да аутсорснете работката примерно в посока София, да сте в крак с модерните времена [cool] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: biso   
Дата:   03-10-08 08:54

хехе, ако може всичката работа да дойде в софия ......

пък другите да си почиват и да се забавляват

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: biso   
Дата:   03-10-08 08:59

дано си намерите добри кадри, щото,

като гледам какво има в сайтовете дет се рекламират тук ... слабички са откъм креативност

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   03-10-08 10:14

Благодаря за пожеланията!
Редом с интересните, имаме и много неадекватни предложения и позвънявания [smile]
В състояние сме да предложим изключително гъвкава схема за работа в офиса, остава да намерим и подходящите хора.

Нямаме бърза работа [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   04-10-08 11:12

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: BirdOfPray   
Дата:   04-10-08 11:37

КОИНСИДЕНСНИЯ - к'ви са тея лафове бре - "аутсорснете" - на Шльокавица ама на български ли пишеш - или си много "импортен" та пишеш такива "мъдри" слова?? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: Coincidentia   
Дата:   05-10-08 19:12

Хищна птицо, почти напълно съм убеден, че ако беше присъствал на живо на изказването ми, нямаше да ти прозвучи по същия начин, както при прочитането му.
Разликата щеше да дойде от чуването на интонацията, с която казах конкретно таз думичка, а и от забелязването на изражението ми.
По принцип емотиконките са измислени точно с целта да се опитат да компенсират липсата на интонация в писменото общуване, но все пак тяхното разнообразие не е достатъчно, за да могат винаги да бъдат адекватни изразители на специфичните емоции, които влагаме при живата реч.
Явно и аз не се постарах да бъда по-внимателен при използването на въпросните картинки, та не съумях максимално ясно да онагледя конкретно този момент от изказването си.

Та, един по-прецизен втори опит би могъл да изглежда така:

...А защо не вземете да се замислите да аутсорснете [smilie5] [cool] [smilie7] [smilie19] работката примерно в посока София, да сте в крак с модерните времена...
[cool] [shtrak]




Ама, за да не вземе да излезе, че нещо съм тръгнал да го давам конформистки, да взема малко и аз да се позаям небрежничко (ама не и неоснователно де) [smilie8]

Никчето ми се произнася “коинциденция” [smilie24]

А иначе с употребата на спорния термин може би просто участвам в зората на повсеместното използване на нова чуждица [smilie8]
Макар и май вече да не е точно зора - като питам чичко Гугъл, той ми дава 1 180 000 резултата за "аутсорсинг", написано на кирилица.
Уикито все пак предлага да го преведем с две думички - “производствен износ” или пък, ако държим да е една, то нещата добиват култови измерения в стил Ранен соц с феноменалното “производоизнос” [smilie10]

П Р О И З В О Д О И З Н О С https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif


Та май все пак няма да се развият събитията в стил “драснипалниклечица” и не след дълго едва ли на някого ще му се струва шльокавско... поне не и ако е човек, който от време оно редовно “клика” с мишката, за да си “сейвне” някой “файл” на “десктопа” на “писито” си... примерно [smilie8]




Та така, а ако пък сега някой адски много ми се чуди на акъла заради абсурдно дългия ми особено за конкретния повод “пост”, да знае, че най-вероятно аз бих му се чудил на неговия за още повече неща... което не значи, че не си се чудя и сам на себе си както за същото, така и за други чудесийки [smilie5]
Може донякъде да е и защото принципно бая ме влече да си се чудя за всякакви работки, интересничко ми е, любопитничко, а и някак дори леко предизвикателничко един вид [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: visions   
Дата:   06-10-08 09:52

Коинциденция, интересни разсъждения [smile]
Нова седмица - нов късмет [smilie24]

Телефона до края на седмицата няма да е активен, човека, който отговаря за кадрите е на рекламно изложение в София.

Приемат се дизайнерски работи, рисунки на ръка, проекти - на мейла [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа в РА - гр. Варна
Автор: fotografinq   
Дата:   06-10-08 10:16

Това с телефона ...го разбрах.Добре, че си превите труда да информирате.Звучи ми несериозно или неправдоподобно.Няма значение вече...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »