Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся графичен дизайнер за София.
Автор: e-mil   
Дата:   27-09-12 16:12

Софийска рекламна агенция търси графичен дизайнер с опит в печатната реклама, за работа на пълен работен ден.

Мястото е за човек, който може да работи самостоятелно, има изграден естетически вкус и може да предлага работещи идеи. Няма да има арт директор, който да го държи за ръчичка или дълги вътрешни съвещания по обсъждане на проектите. Сегашните клиенти на агенцията са големи фирми, виждали са какво ли не и не приемат отбиване на номера. [smile]

Офисът е на удобно място близо до центъра на София. Достъп с трамвай и автобус, спирката на метрото е на около 6-7 минути пеша.

Пращайте ми на лично съобщение линкове към портфолио, уебсайтове, както и обратен e-mail и/или телефон за връзка с поне име и фамилия. Автобиографията не е задължителна, но ако я имате няма да се разсърдят.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: snoopoff   
Дата:   27-09-12 16:21

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: nemchev   
Дата:   27-09-12 18:09

Страхотно...но...сега ще те почнат едни дежурни....що тва не си писал, що онова не си пояснил....дано намериш подходящия човек. Тук има доста кадърни хора.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: dave   
Дата:   28-09-12 00:16

Да взема да се заям. Мислех, че на графичните дизайнери в тежка рекламна агенция им е транс пенис градския транспорт. Заради многото пари и служебната лимунзина [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: pstoev   
Дата:   28-09-12 00:37

e-mil
не сте уточнил заплащането!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: novi4ok   
Дата:   28-09-12 00:37

Абе аз няма да се заям, но да попитам - още ли има кадърни хора с опит, които кандидатстват по обяви, без да знаят от кои работодатели/фирми са? Защото аз познавам двама дизайнери, единият е работил за Сачи&Сачи, а другият все още работи в комппания от този ранг, но мога да се обзаложа, че едва ли има смисъл да им препредавам инфото за "Софийска рекламна агенция търси...". Звучи малко като: "Една фирма търси едни хора за една работа.".
И на мен ми става много смешно като получа обаждане или мейл: "Ние бихме искали да Ви направим предложение за работа. - А кои сте "вие"? - Ами елате на разговор и ще разберете.". Би било смешно, ако не беше жалко.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: e-mil   
Дата:   28-09-12 07:07

Да, има.
Има немалко фирми, които не само не си казват името, ами и въобще не говориш с техни хора при първото интервю, а минаваш през HR агенция. Обикновено си имат причина за това. Както го има и обратният случай - доста специалисти за всеки случай си оставят документите в такава агенция, казват си изискванията и от време на време получават предложения, независимо, че си имат постоянна работа.
Например Менпауър и Булуърк имат по над 70 обяви само за последния месец, Адеко има над 100 и т.н. В някои случаи не само не знаеш името на фирмата, ами дори и бранша, в който работи. Просто пишат "успешно развиваща се българска компания" и толкоз.
Нали не мислиш, че тези агенции щяха да оцелеят, ако през тях минаваха само нискоквалифицирани работници?

Заплащането е възможно да се обявява предварително, ако търсиш секретарка, телефонист в кол-център или редови програмист. Ако искаш специалист, на когото ще довериш творческа работа, то винаги е въпрос на преговори.

Който търси работа ще се обади. Ако някой само формално преглежда пазара по-добре да не си губят взаимно времето.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: lutsifer   
Дата:   28-09-12 13:31

e-mil

Много поздрави за редовия програмист:) Такова животно нема просто... постоянно набирам такива и мъка [smilie25]
И за под едно Д700 на месец не ги търси..здраве му викам на такова редово занятие [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: imitev   
Дата:   28-09-12 17:12

В бг рекламните агенции са по-големи тарикати от автоджамбазите...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: pepi34   
Дата:   28-09-12 17:36

e-mil, с последния си пост направо утрепа рибата. Мислех да не ти пиша в темата , ама ме хвана смях. Ако наистина имаш много сериозни клиенти и търсиш добър дизайнер, няма да си пуснеш обява тук и с такъв текст. От тук ще намериш , точно това което търсиш - не много скъп кадър на малко над средно ниво. Защото ти е добре известно, че много от фотографите се увличат по фотошоп, от там респективно могат да се пробват в дизайна. И такъв ще се навие да бачка за ........ примерно 700 - 800лв. А този който ще ти обяви от 1500 нагоре не е тук, не е безработен и няма да си смени работата ако му предложат с 200лв повече.Сериозен кадър със самочувстие и покритие никога не отива да работи в посочените от теб "успешно развиваща се българска компания". Там отиват такива който все още не са станали достатъчно успешни и се надяват да спечелят от думата Успешно.Надявам се не се обиждаш, но така формулирана обявата е малко несериозна. Иначе за разлика от други, поне е читаво и интелигентно написана.

Едит, от предишно преглеждане на Джобс.бг съм забелязал, че имаше една фирма находяща се в близост до паметника Левски, която през няколко месеца си търсеше дизайнер и срещу големите обещания всъщност седеше изработка на календари и др. подобни вещи. Ако за това се търси специалист........., ясно ми е какви са критериите за специалиста. Ако въпросните клиенти дето не приемат отбиване на номера всъщност просто са като всички клиенти в сверата ( искам на луната ама бюджета е ограничен), то ясно е защо агенцията е притеснена и си търси дизайнер тука.



Публикацията е редактирана (28-09-12 17:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: e-mil   
Дата:   28-09-12 20:06

"Ако наистина имаш много сериозни клиенти и търсиш добър дизайнер, няма да си пуснеш обява тук и с такъв текст...
Мислех, че първият пост е достатъчно ясен - говоря за агенцията в трето лице, демек - агенцията и клиентите не са мои.
А как реши, че обявата е пусната само тук? Или че кандидатите се търсят само с обяви?

"А този който ще ти обяви от 1500 нагоре не е тук, не е безработен..."
Защо?
Аз например не съм дизайнер, но работя за повече от 1500, тук съм и не се знае дали някой ден няма да остана временно без работа.

"... много от фотографите се увличат по фотошоп, от там респективно могат да се пробват в дизайна."
Хайде пак да повторя: мисля, че първият пост е достатъчно ясен - не търсят човек, който се "пробва" в дизайна.
Нали не мислиш, че всичките 105 000 души регистрирани във форума, от които 30 000 автори са все професионални фотографи?

"Сериозен кадър със самочувстие и покритие никога не отива да работи в посочените от теб "успешно развиваща се българска компания"."
Мислех, че и вторият ми пост е ясен.
Не съм посочвал такава компания. Посочих известни HR агенции като пример за преговори с неизвестен работодател.

"...изработка на календари и др. подобни вещи. Ако за това се търси специалист..."
Започвам да се чудя дали да не допълня обявата с: "да е грамотен и лесно да схваща смисъла на писмен текст". [smile]
Кое в израза: "големи фирми" не ти стана ясно? Агенцията работи предимно BTL за няколко световноизвестни марки, както и за големи български фирми, но произвеждат също и телевизионна реклама.
И не - не я пускат по кабеларките.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: MauMyHa   
Дата:   29-09-12 05:58

Спомням си как разбрах, че мой идей присвоени от рекламна агенция в зората на демокрацията, обра сумати награди на фестивал В Албена.
Гледах ги по телевизията и се самоуспокоявах: това не са мой идей, не не съм ги преживявал, абсурдно е да са асоциирани от моят живот....
Не се след дълги размишления стигнах до СОМОзаключението че, притежавам паранормални способностти да виждам в бъдещето[smilie5]
Най-интерестоно беше, че излезе някаква госпожа и то на два пъти и размахваше по един пощенски плик с някви за тогава 1000 лева, поущрителна награда на Някакъв си Варадин [smilie11]
Вече бях наясно със себе си, аз съм ВРАЧ[smilie18]
Баба Ванга пасти да яде[smilie3]
Не дай си боже някоя рекламна агенция да ми поиска кадър, лично от мен, ще ги "одера" живи.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся графичен дизайнер за София.
Автор: BirdOfPray   
Дата:   29-09-12 08:55

"мой идей" - ЯК ЛАФ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »