Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
07.11.2025 y.

Харесвам. Би било добре и ръката да е в кадър.

Photo:
EKATE SELF LOVA/ Sofia 2o25 Nov
07.11.2025 y.

В снимката има лек наклон, който трябва да се изравни!

Photo:
Язовирът край Церово и магистрала Тракия.
05.11.2025 y.

Хубаво ще е растението да не е центрирано точно по средата на кадъра, а и може да се намали от горната част, която е прекалено светла!

Photo:
Минзухар.
04.11.2025 y.

Жалко, че част от крилата на самолета са отрязани от кадър!

Photo:
(no title)
04.11.2025 y.

хубава графика! от горе трябва да свършва до края на парапета!

Photo:
(no title)
04.11.2025 y.

Добро попадение, но е малко претрупана композицията ... (бих кропнал близката лампа отляво, и пропорционално отдолу)!

Photo:
(no title)
04.11.2025 y.

хубава снимка,ама на тъмен фон щеше да е по-добре!

Photo:
Жълто настроение
03.11.2025 y.

Чудесно излъчване ... не ти простих за ръцете ;)))

Photo:
Grazia
02.11.2025 y.

Окей, но в снимката има наклон и ще е хубаво да се изравни!

Photo:
Босфора
02.11.2025 y.

Само тия жици да не бяха..!

Photo:
(no title)
31.10.2025 y.

Чудесно,може да се намали небето отгоре.

Photo:
Морски таксита
29.10.2025 y.

Чудесна идея за цветна композиция, но според мен, фокусът се губи някъде из червените листа :)

Photo:
Eсен в парка
29.10.2025 y.

Хубав есенен кадър, малко пресатуриран според моя вкус! ;-)

Photo:
(no title)
29.10.2025 y.

Чудесен Кадър! Според мен, по добре без текстура - прави го изглежда, като копие от хартиена снимка.

Photo:
My Lamp Is My Fortress
28.10.2025 y.

Злато ви дадох, но ще си позволя и коментар. Спрете да мажете. Ретуша на кожата ви е под всякаква критика и това важи за огромна част от снимките които сте качили.

Photo:
Елена
28.10.2025 y.

Ако дамата не беше в центъра на кадъра, а и велосипеда и силуета на другия човек не бяха отрязани, щеше да е доста по- добре!

Photo:
Насаме с морето..
28.10.2025 y.

Да, но ако жиците ги нямаше щеше да е по- добре! :)

Photo:
Няма светлина без сянка
27.10.2025 y.

Харесвам. пп. Бих махнала горния ред - за да акцентирам ма човешката фигура.

Photo:
(no title)
25.10.2025 y.

Този тъмен ъгъл влизащ в кадъра отляво очевидно не стои добре ..., лесно може да се отстрани, като се коригира същевременно и перспективното изкривяване! ;-)

Photo:
(no title)
24.10.2025 y.

Много хубаво.небето и облаците ми стоят малко пресатурирани!

Photo:
San Gimignano
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.