Харесвам. Би било добре и ръката да е в кадър.
В снимката има лек наклон, който трябва да се изравни!
Хубаво ще е растението да не е центрирано точно по средата на кадъра, а и може да се намали от горната част, която е прекалено светла!
Жалко, че част от крилата на самолета са отрязани от кадър!
хубава графика! от горе трябва да свършва до края на парапета!
Добро попадение, но е малко претрупана композицията ... (бих кропнал близката лампа отляво, и пропорционално отдолу)!
хубава снимка,ама на тъмен фон щеше да е по-добре!
Чудесно излъчване ... не ти простих за ръцете ;)))
Окей, но в снимката има наклон и ще е хубаво да се изравни!
Само тия жици да не бяха..!
Чудесно,може да се намали небето отгоре.
Чудесна идея за цветна композиция, но според мен, фокусът се губи някъде из червените листа :)
Хубав есенен кадър, малко пресатуриран според моя вкус! ;-)
Чудесен Кадър! Според мен, по добре без текстура - прави го изглежда, като копие от хартиена снимка.
Злато ви дадох, но ще си позволя и коментар. Спрете да мажете. Ретуша на кожата ви е под всякаква критика и това важи за огромна част от снимките които сте качили.
Ако дамата не беше в центъра на кадъра, а и велосипеда и силуета на другия човек не бяха отрязани, щеше да е доста по- добре!
Да, но ако жиците ги нямаше щеше да е по- добре! :)
Харесвам. пп. Бих махнала горния ред - за да акцентирам ма човешката фигура.
Този тъмен ъгъл влизащ в кадъра отляво очевидно не стои добре ..., лесно може да се отстрани, като се коригира същевременно и перспективното изкривяване! ;-)
Много хубаво.небето и облаците ми стоят малко пресатурирани!
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)