Бих затъмнил частта от небето, защото е прекалено светла!
Да имаше поне нещичко на фокус ... :(
Окей, бих кропнал кадъра в горната част, за да се премахне частта, която е останала от небето( дърпа погледа!). :)
Красота голяма...малко небето ми е по-синьо отколкото трябва,но това е мое възприятие!
Харесва ми,но вертикален формат би придал повече пространство над цветето!
Има да работи още по долната част на тялото:-)!
Бих оставил повечко пространство/ въздух над главата на модела и частта, която е прекалено светла( в горния десен ъгъл) ще я затъмня леко! :)
Окей, може би само къщичката да не е центрирана по средата на кадъра! :)
Хубави хайдушки типажи,само тоя надпис ми разваля впечатлението!
Хубаво, само дето затъмняването на небето е твърде агресивно!
Хубаво силуетно,но бих предпочел конските фигури да са цели!
Винетирането ми идва в повече, особено в лявата част на кадъра :)
Жалко, че се вижда част от нещо в долния десен ъгъл!
Позата убива всички плюсове на снимката.
Красиво е! Небето е топ. Долу бих отрязал половината суша или бих се приближил достатъчно до водата или камъните. При такова небе, от тази позиция, бих кадрирал с 2/3 от него.
...без краката в ляво!
Ако ги нямаше чадърите във фона и отрязания човек щеше да е доста по- добре! :)
Хубаво е заекът да не е центриран по средата на кадъра! :)
Светлината от дясно при дърветата, съсипва всичко.
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)