Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
23.08.2023 y.

Бих затъмнил частта от небето, защото е прекалено светла!

Photo:
Македонска снаха
23.08.2023 y.

Да имаше поне нещичко на фокус ... :(

Photo:
(no title)
20.08.2023 y.

Окей, бих кропнал кадъра в горната част, за да се премахне частта, която е останала от небето( дърпа погледа!). :)

Photo:
(no title)
19.08.2023 y.

Красота голяма...малко небето ми е по-синьо отколкото трябва,но това е мое възприятие!

Photo:
Мечтание
19.08.2023 y.

Харесва ми,но вертикален формат би придал повече пространство над цветето!

Photo:
Макро
19.08.2023 y.

Има да работи още по долната част на тялото:-)!

Photo:
(no title)
19.08.2023 y.

Бих оставил повечко пространство/ въздух над главата на модела и частта, която е прекалено светла( в горния десен ъгъл) ще я затъмня леко! :)

Photo:
(no title)
19.08.2023 y.

Окей, може би само къщичката да не е центрирана по средата на кадъра! :)

Photo:
(no title)
18.08.2023 y.

Хубави хайдушки типажи,само тоя надпис ми разваля впечатлението!

Photo:
Хайдути
17.08.2023 y.

Смятам с по-малко небе да е по-добре.

Photo:
Лято
17.08.2023 y.

Хубаво, само дето затъмняването на небето е твърде агресивно!

Photo:
Grand Canal
16.08.2023 y.

Хубаво силуетно,но бих предпочел конските фигури да са цели!

Photo:
Двата конски силуета
16.08.2023 y.

Винетирането ми идва в повече, особено в лявата част на кадъра :)

16.08.2023 y.

Жалко, че се вижда част от нещо в долния десен ъгъл!

Photo:
(no title)
15.08.2023 y.

Позата убива всички плюсове на снимката.

Photo:
(no title)
15.08.2023 y.

Красиво е! Небето е топ. Долу бих отрязал половината суша или бих се приближил достатъчно до водата или камъните. При такова небе, от тази позиция, бих кадрирал с 2/3 от него.

Photo:
(no title)
15.08.2023 y.

...без краката в ляво!

Photo:
Миг преди вълната...
11.08.2023 y.

Ако ги нямаше чадърите във фона и отрязания човек щеше да е доста по- добре! :)

09.08.2023 y.

Хубаво е заекът да не е центриран по средата на кадъра! :)

Photo:
Див заек
09.08.2023 y.

Светлината от дясно при дърветата, съсипва всичко.

Photo:
What makes the Universe exist
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.