Това в черно/бяло стои мноого по-добре...!
Добра е, браво, но предния план ми е много светъл.
Добър като арт визия и заснемане! Имам известни резерви при избора и съчетанието на елементите - някои от тях за мен са нелогични и не дотам съвместими /например вилицата...и не само тя/. Фонът - можеше да е в дефокус, особено зад обектите и да не се налага или изравнява като сила. Също и едни по-силни хвърлени сенки биха дали повече усещане за пространственост и дълбочина. Все пак заради това, което ме "дръпна" на прима виста - 4т.:)
Невероятно небе! Горе вляво, обаче, ми идва доста тъмно...
Избягвай от моменти като този в десния горен ъгъл.
Кадъра е уникален, но ми идва много шумен.
Браво! Тази ивица cyan [CROP(2,217,950,438)] не седи много добре. Спокойно може и монохромна да бъде снимката.
Харесва ми. За мен още въздух отдолу и идва малко претрупано с толкова чаши и т.н.
Една идея повече въздух и обем на ръката. Иначе като цяло е въздействащ! :)
много хубав ( пространство му трябва ,още малко ..ама и така е гот )
Хубаво, но бялото е поизгоряло и прекалено зеленее на моя монитор. Освен това черният клон отгоре и скалата в долната част са излишни [CROP(0,48,800,526)]
Хубав кадър. Бих го погледнал и с повече контраст на средния план.
Хубаво, но с повече настилка долу, така е недовършено!:)
[CROP(22,84,895,522)]Харесва ми!!
[CROP(186,0,931,678)]!:)
Истинска фотография! Много ме радва дървото на хоризонта. Ако беше допълнително "драматизирана" с графични похвати, със засилване на контраста, винетиране, почистване на краищата и т. н., щеше за има голям успех, такива неща тек обичат. Аз лично бих изчистил само остатъците от листа по ръбовете и бих се опитал да проработя небето - много е бяло. Успех!
дървото отляво ми стои твърде грубо[CROP(148,0,950,629)]
Много приятно изчистено...и с втората групичка в далечината си е още по-хубаво попадението! Ами че той защо ти е статив, само щеше да се изгубиш водешия елемент в кадъра. Иначе доста още си могъл да отвориш блендата за сметка на исото....ама щом си нямал време, спокойно можеш според мен да си пуснеш един блър на спокойната вода и безоблачното небе - имаш само цвят и никакъв детайл, кадърът ще блесне.
Хубаво е. Ама при това пестеливо изображение надписът с името ти много тежи!
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)