Всичко е хубаво без фона..
Би ми харесало повече без шума!
Много интересен портрет. Съгласен съм с 1. Опитай да направиш снимка на същия модел в същия стил, но на някаква стена, нещо едноцветно, дори и с неравна текстура.
При това добро снимане и добър модел веднага ми се набива тази неактивна дясна ръка, виси в пространството. При такъв голям опит на двама Ви какво Ви пречеше да направите активна ръката, някакъв загатнат порив на тялото, да "отвориш" това красиво тяло. Не е търсене на недостатъци, откровен съм. Заради светлината и рисуваните обеми- скромно гласуване ! Ей-без да искам гласувах злато !
Хубав портрет. Внимавай за фокуса. Отишъл е на 10 см зад лицето.
Иска въздух поне отгоре ... и модела м/у колоните, тъкмо да скрие отзад светлината ;)
очи, очи...ма е избяхал фокусът от тяйх :) жалко за което, щото можеше да е много хубава снимка.
Харесва ми кадъра. Лично аз бих махнал стола от ляво и бих изместил канатата там така че да закривиа до тази точка където стола го прави . Всеки с мнението си де . поздравления за "доброто утро" :)
Красиво е! За мен без тъмното вляво...или някакъв кроп или омекотяване, за да не дърпа погледа от хубавата гледка. :)
чудесен портрет
само да имаше и ръчичкиии :)
Добра асоциация! И аз съм тук за ч/б вариант.
Съгласен с 6. dialektika! Ако е снимано в RAW, при подходяща обработка ще може да се извади повечко детайл от сенките! ;)
Чудесна е, но според мен липсва малко разработка в тъмната част
Аз пък останах впечатлен от тази усмивка и някак забравих за светлината :)Може би пък с Lights плъзгача еедна-две идеи надолу и готово. Приятно и непринудено!
Хубав портрет, но светлината е "малко директна". С един тънък бял лист пред източника на светлина си мисля, че портрета ще е още по-добър. Също бих изрязал малко отдолу. Инъче моделът ти е доста симпатичен и лъчезарен!
Много силно! Впечатляваща ч/б обработка, светлина и композиция. Дребен недостатък в горен десен ъгъл... Въпреки това, златен кадър. Поздравления за добрата работа!
Без винета, че така главата изведнъж изпълва пространството.
За мен без долният край със светлото петно.
Хубаво бих опитал квадрат с кроп отдясно!
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)