Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
14.06.2015 г.

Всичко е хубаво без фона..

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
23.06.2015 г.

Би ми харесало повече без шума!

Снимка:
Повей, повей... /аПстракция, а може би аРтъ?/
24.06.2015 г.

Много интересен портрет. Съгласен съм с 1. Опитай да направиш снимка на същия модел в същия стил, но на някаква стена, нещо едноцветно, дори и с неравна текстура.

Снимка:
Movie star
Коментар от:
23.06.2015 г.

При това добро снимане и добър модел веднага ми се набива тази неактивна дясна ръка, виси в пространството. При такъв голям опит на двама Ви какво Ви пречеше да направите активна ръката, някакъв загатнат порив на тялото, да "отвориш" това красиво тяло. Не е търсене на недостатъци, откровен съм. Заради светлината и рисуваните обеми- скромно гласуване ! Ей-без да искам гласувах злато !

Снимка:
.
Коментар от:
24.06.2015 г.

Хубав портрет. Внимавай за фокуса. Отишъл е на 10 см зад лицето.

Снимка:
.
24.06.2015 г.

Иска въздух поне отгоре ... и модела м/у колоните, тъкмо да скрие отзад светлината ;)

Снимка:
Movie star
16.06.2015 г.

очи, очи...ма е избяхал фокусът от тяйх :) жалко за което, щото можеше да е много хубава снимка.

Снимка:
eyes
Коментар от:
24.06.2015 г.

Чорапите развалиха цялата гледка.

Снимка:
П.
Коментар от:
21.06.2015 г.

Харесва ми кадъра. Лично аз бих махнал стола от ляво и бих изместил канатата там така че да закривиа до тази точка където стола го прави . Всеки с мнението си де . поздравления за "доброто утро" :)

Снимка:
Добро утро
Коментар от:
21.06.2015 г.

Красиво е! За мен без тъмното вляво...или някакъв кроп или омекотяване, за да не дърпа погледа от хубавата гледка. :)

Снимка:
Вр. Червен и Тетевен
Коментар от:
03.11.2008 г.

чудесен портрет
само да имаше и ръчичкиии :)

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
19.06.2015 г.

Добра асоциация! И аз съм тук за ч/б вариант.

Снимка:
Добро утро
13.06.2015 г.

Съгласен с 6. dialektika! Ако е снимано в RAW, при подходяща обработка ще може да се извади повечко детайл от сенките! ;)

Снимка:
Залез
13.06.2015 г.

Чудесна е, но според мен липсва малко разработка в тъмната част

Снимка:
Залез
12.06.2015 г.

Аз пък останах впечатлен от тази усмивка и някак забравих за светлината :)Може би пък с Lights плъзгача еедна-две идеи надолу и готово. Приятно и непринудено!

Снимка:
Галя
11.06.2015 г.

Хубав портрет, но светлината е "малко директна". С един тънък бял лист пред източника на светлина си мисля, че портрета ще е още по-добър. Също бих изрязал малко отдолу. Инъче моделът ти е доста симпатичен и лъчезарен!

Снимка:
Галя
11.06.2015 г.

Много силно! Впечатляваща ч/б обработка, светлина и композиция. Дребен недостатък в горен десен ъгъл... Въпреки това, златен кадър. Поздравления за добрата работа!

Снимка:
Isle of Skye, Scotland
Коментар от:
15.05.2015 г.

Без винета, че така главата изведнъж изпълва пространството.

Снимка:
Цветята
Коментар от:
08.06.2015 г.

За мен без долният край със светлото петно.

Снимка:
Шахмат
08.06.2015 г.

Хубаво бих опитал квадрат с кроп отдясно!

Снимка:
(няма заглавие)
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.