Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
18.12.2023 г.

Би било добре рогата да са в кадър, а не отрязани и фона да е на дефокус, за да се акцентира още по- добре върху модела! :)

Снимка:
Сурва :)
18.12.2023 г.

Бих снимал от по- голямо отстояние и хоризонтален кадър, за да има повечко пространство/ въздух отляво. :)

Снимка:
Нежна есен
16.12.2023 г.

Maлко по-вдясно щеше да е по-удачна точка за заставане, за да стане орнамента на моста разпознаваем и проекцията му да се измести от фасадата на къщата.

Снимка:
(няма заглавие)
14.12.2023 г.

Да, може би само борчето да не беше в центъра на кадъра! :)

Снимка:
(няма заглавие)
11.12.2023 г.

Хубаво диво място, ама фотографското му представяне малко ме ослепява - бих недоекспонирал малко?

Снимка:
(няма заглавие)
11.12.2023 г.

Много чувствен ретро портрет! Ретушът е сполучлив, според мен, с малка забележка. Между китката и дланта, и в основата на шията преходите не са плавни. Липсва ми и заглавието!

Снимка:
(няма заглавие)
10.12.2023 г.

...щом е в галерия "Астрофотография", дай приоритет на небето! Нека заема поне 2/3-ти от кадъра, да е с по ярко изявен цвят - достоен фон за чудесно заснетите звезди!

Снимка:
(няма заглавие)
10.12.2023 г.

Красиво тяло и замисъл! Обаче се виждат следите от бельото -от ластиците на сутиена и бикините. Ако бяха някакви други естествени следи по тялото като бенки, белези, неравности и т.н. е друго. Според мен същата поза без тези следи ще е още по-добре.

Снимка:
медитацията ѝ
Коментар от:
09.12.2023 г.

Отрязване от горната страна / махане на ъгъла с изорана земя / и снимката ще стане по - добра . Успех : )

Снимка:
Моравско пролетно
Коментар от:
09.12.2023 г.

Да, хубаво е, но за мен частта, която е над зеления фон е излишна. Лек кроп в горната част до самия зелен фон. :)

Снимка:
Зара+Айра=Зайра
09.12.2023 г.

Интересен кадър, ... но е малко преекспониран!

Снимка:
(няма заглавие)
08.12.2023 г.

Красиво е, но му трябва още небе (планините, дори като силует, не трябва да опират в рамката)!

Снимка:
Сатовчански шаренийки
07.12.2023 г.

Хубава светлина, но контрастът е малко в повече!

Снимка:
(няма заглавие)
05.12.2023 г.

По-добре ще е с повече преден план

Снимка:
(няма заглавие)
05.12.2023 г.

Много хубав кадър, но леко наклонен, може би от програмата .

Снимка:
Аспарухово
04.12.2023 г.

Хубава,но не трябваше да се режат ръцете.

Снимка:
Портрет на А.
03.12.2023 г.

Хубаво...може да се нивелира и намали странично до капаците.

Снимка:
С аромат на зима...
02.12.2023 г.

Радва душата! Можеше моренцето да се отреже малко отдолу.

Снимка:
Без времие
02.12.2023 г.

А защо е резнат топът на мачтата?!

Снимка:
Разходка по Нил
Коментар от:
30.11.2023 г.

...прекрасно усещане за празник, за стил, за "Долче Вита" - много Харесвам (само сините хроматични контури в горната част на елека, леко кофтеят)

Снимка:
(няма заглавие)
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.