Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Дизел или бензин?
Автор: otkata   
Дата:   05-08-08 09:39























Отговори на това съобщение
 Re: Дизел или бензин?
Автор: IvanShipkov   
Дата:   05-08-08 19:19

Аз съм за новите дизели. Кефят ме повече от бензините. Иначе разликата в цената на дизеловия и бензиновия двигател много трудно се изплаща - поне за 50000 км. На бензиновия двигател можеш да му слагаш газ и метан на модерния дизелов само хубав дизел. Ако си купуваш нова кола цената на горивото едва ли ще те притеснява особено, то трудно може да се сравни с това което тя ти струва на година само за да я имаш без да я караш.
Иначе тествай по салони, в новите коли икономии няма, каквато и да вземеш ще е като нов член на семейството. Ако искаш да караш с минимална цена на км си прави внимателно сметката, защото тя включва: (цената на колата + бензина за изминатите километри + ремонтите + периодичното обслужване + данъци + каско + гражданска отговорност) / изминатите километри.

А относно ремонтите те са неизбежни колкото и да е здрава колата. Но и зависи ти в какво състояние искаш да я поддържаш. Аз винаги държа на добри гуми, добри спирачки, добър съединител и добро окачване и съм давал пари за тях въпреки че не са били в критично състояние по българските критерии. Качвал съм се в чужди стари коли и да ти кажа повечето хора даже не им прави впечатление че нещо не им е наред - нали върви. Зависи за теб кое ще е по-важно - разходите или намаляването на риска от инцидент с неприатен изход.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.