Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  22  23     всички  напред  последна
 Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 15:50

и уличните помяри са изпонас**ли цяла София. [smilie9] db db db
 Re: Кучкарите
Автор: harvester_vn   
Дата:   26-02-12 15:52

А домашните кучета?
 Re: Кучкарите
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-02-12 16:00

пише се помИяри

[smilie21]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 17:02

хавестер ми точно за домашните са отговорни кучкарите.

Любимо им е да ги водят на ср@не по детските площадки.

Вчера един чичка, интеуегент, не стига че беше вкарал песа си в заграден училищен двор. В двора има допълнително ограден тенис корт, та песа дрискаше в корта.[smilie8]

За лайната, в едно лайняно общество, нема криза-мриза.

Димов е прав за сичкоооо [cool]
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   26-02-12 17:11

Ти да не си против това, кучетат да серът на воля?
Това е толкова ретроградно!Как може така да им ограничаваш
правата?
https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/gqhf0731.JPG
http://content.foto.mail.ru/mail/georgi969/-/i-728.jpg
 Re: Кучкарите
Автор: harvester_vn   
Дата:   26-02-12 17:13

Аз пък помислих, че самите кучкари са изпонасрали всичко.... то така и си го написал де [smilie7]

Това да се брои за спам. Темата не ми е безразлична, но нямам какво да кажа....
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 17:15

Ти да не си против това, кучетат да серът на воля?

Дума да не става.
Все пак тея детски площадки са за това.
Даже ми става неудобно като си заведа детето там, един вид заемаме чуждо място.

Децата мое и да не излизат [cool]



Публикацията е редактирана (26-02-12 17:16)
 Re: Кучкарите
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-02-12 17:58

Скоро в един френски филм един пич разхождаше малкия пес, който подари на жена си (Париж) и се засича с много готино младо гадже с куче ... Кучето на мадамата с навици и се изпика в дъждовна шахта в основата на бордюра ... докато малкия направо си се изсра ... Пича тръгва току след мадамата, която с усмивка и лекота го попита няма ли да изчисти лайното ... [smilie5] ... че оня изостана да си го почиства ...

Когато се научим тъй и ние да правим и приемаме забележки ... ша са оправим ... [smilie7]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 18:16

kkolelo, в София лайната не пречат на никого, даже напротив - признак са на духовно извисяване и любов към животните. [smitten]

Който иска училища, детски градини и площадки да са лайно-фрий е тесногръд и селянин [smilie22]
 Re: Кучкарите
Автор: iPonche   
Дата:   26-02-12 18:21

То пък едни кучешки алеи, а пък едни детски площадки... Ум да ти зайде [smilie18]
 Re: Кучкарите
Автор: serjy   
Дата:   26-02-12 18:25

много бях щастлив когато заведох малкия да поиграе в един пясъчник и изрови няколко кучешки ляйна, кое от кое по-солидни. мисля, че такива случки възпитават, а и най-вече така му се появи любовта към рахеологията.
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 18:28

Миналото лято в квартала ни се направиха три-четири много готини площадки - с мека настилка, пързалки, катерушки и т.н и т.н

С две думи - жестоки кучкарско-помярски тоалетни, в Америка може само да завиждат [smilie9]

Зад всичко това разбира се стои международен заговор (+Костов, Мадона и БББ), българите не мое да сме толкова ПРОСТИ [smilie9]
 Re: Кучкарите
Автор: Evelinster   
Дата:   26-02-12 18:31

Чакаме включване от кане корсуто на една готина съфорумка [smilie7]
 Re: Кучкарите
Автор: exo99   
Дата:   26-02-12 19:25

Простено да ти е !
 Re: Кучкарите
Автор: Diandimov   
Дата:   26-02-12 19:32

Кучкарите и пушачите са несъвместими с което и да е общество.
 Re: Кучкарите
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-02-12 19:33

[smilie18]
 Re: Кучкарите
Автор: samara   
Дата:   26-02-12 19:36

... верно, след малко ще те сдъвчат [smilie8] , ... ама поне е красива и снима добре! [smilie24] [smilie18] [beer]

 Re: Кучкарите
Автор: elrisha   
Дата:   26-02-12 20:22

То в тая тема смърди повече от градски кенеф..какво да дъвча?![smilie8] Оставям ви да се правите на велики хигиенисти,само не забравяйте,че се започва от главата..
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   26-02-12 20:32

Може ли някой да ми каже къде в природата има тоалетни?
Никъде няма тоалетни!В този ред на мисли-какво по нормално от това кучета, котки и всякакъв домашен и див добитък да си вършат естествените нужди където им се наложи?Какво по-нормално от това циганските коне и магарета да нямат престилки?
Доло префърцунените хигеинисти!
 Re: Кучкарите
Автор: sen_shui   
Дата:   26-02-12 20:55

То къде в природата има тоалетни за хора, или къде си видял човек да се ражда с дрехи. Дай да си се изхождаме и ние където ни падне и да ходим голи и т.н, защото го няма в природата дадено нещо. [smilie23]
 Re: Кучкарите
Автор: мара   
Дата:   26-02-12 20:57

sen_shui, в горния пост става дума за ирония [smile]
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   26-02-12 21:04

"Автор: sen_shui
Дата: 26-02-12 20:55

Дай да си се изхождаме и ние където ни падне и да ходим голи и т.н, защото го няма в природата дадено нещо. [smilie23]"

За първото имам някакви резерви, а за второто, мога да кажа, че подкрепям.С някои условия.[smilie8] [smilie7]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 21:39

Много нагли хора значи, искат да не газят в лайна и само се превземат. [smilie18] [smilie18]


И ясно си проличава превъзходството в мислене и мироглед на кучкарите над обикновените "хигиенисти" [smilie10]

(смея се, ма като изведа малкия на разходка не ми е смешно [smilie9] )


P.S. Да каже човек, че няма къде да си водят кучетата е разбираемо, но при нас има цяла запустяла мотописта и никой не си води там детето. Но не, кучкаря води прешъса да се изтропа на детската площадка, и те така [smilie2]



Публикацията е редактирана (26-02-12 21:46)
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   26-02-12 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   26-02-12 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  22  23     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена