Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: На какво се радвате?
Автор: feliz   
Дата:   15-12-11 13:39

ши риве родата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: iPonche   
Дата:   15-12-11 13:40

За Великден [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: bleuetoile   
Дата:   15-12-11 19:28

По едно време и аз не знаех на какво се радвам... Целият живот в бг напоследък е пълен с отчайващости... Все някой се разболява тежко, друг умира - млади хора... Трети не могат да си платят хляба... Да не говорим за ужасната гигантска корупция, супер мръсните МВР, и правосъдие, беззаконие и безнаказаност, царящи в държавните администрации...

Натъжавам се като чуя за поредния фалирал бизнес, за поредния закрит магазин или фабрика... Криза е... Сатурн докато излезе от Везни още ни чака... А като стигне в Скорпион - съвсем не се знае какво ни чака...

Сега точно ме радват доста работи - идващите празници, подаръчните подготовки, здравето на близки и приятели, и че изобщо ги имам... На някоя птичка, кацнала на прозореца, или на нещо ново научено... И на мене си се радвам, че все още ме бива [thankyou]

Хубави празници и множества радости от различни естества на всички![shtrak] [smitten] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: C41   
Дата:   15-12-11 20:46

На туй.



[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: bleuetoile   
Дата:   15-12-11 21:10

Хаха! Много сладко туй котИ! [beer]

Ето и едно лИбоФно-радостно-фото-филмче за раздване от мене[smitten]

http://www.youtube.com/watch?v=5mVEapKnS1c

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: iPonche   
Дата:   15-12-11 21:35

Я, ми направи хороскоп тогава да се зарадвам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: bleuetoile   
Дата:   15-12-11 22:45

Хехе :) Ми, ако си пратиш данни - къде, кога и в колко си се родил/а - може и да ти направя малко хороскопче за радване [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: sunnyshot   
Дата:   16-12-11 00:39

Обичам да правя подаръци. С други думи казано - умирам от кеф, когато видя някой зарадван. Днес подарих няколко коледни подаръка на по-далечни, бизнес приятели, които няма да видя повече до Нова Година. Харесаха си подаръците и това ме зарадва най-много днес.


Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: Щурче   
Дата:   16-12-11 02:21

И аз обичам да правя подаръци! [smile] Да ги избирам с часове мислейки си за човека, да си представям неговата/нейната усмивка, да се старая да се сетя за всичко споменато и желано, каквото бих могла да си позволя, а и изобщо... Светя (мога и цяла седмица) да купувам подаръци [smilie25]

Да, де, ама не мога да ги опаковам [smilie2] Беше див купон преди няколко дни. Аз, цветните хартии, панделки, лепила, картички... Ад.

Радвам се, че имах за опаковане на толкова мног хора!!! [smile] [smile] [smile] И, че ми помогна милата съседка, че иначе... [smilie8]

Да имаш кого да зарадваш, доста често е по-хубаво от това, което би си пожелал за празника/ би си подарил [smile]


Да са ни живи и здрави любимите хора и милите съседки [smilie5] [beer] [beer] [beer] [beer] [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: Frida   
Дата:   16-12-11 10:06

На слънцето. Винаги съм благодарна като не е мрачно. А днес слънцето огрява Витоша и е страшно красиво! Есен, мъглица, малки пушечета от къщичките, слънце и небе ... Много яко е да виждаш всичко това, особено ако прекарваш една трета от живота си в офис.

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: tnt   
Дата:   16-12-11 10:13

Това

и


Това

днес много ме зарадваха.... [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: arminius   
Дата:   16-12-11 11:48

На нещастието на комшията [smilie5] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: riddick   
Дата:   16-12-11 12:43

На Времето, стига да е в повече - каквото и да е става за снимане и тестване на "новите" обектив и статив[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: На какво се радвате?
Автор: lillia   
Дата:   16-12-11 12:48

Автор: riddick
Дата: 16-12-11 12:43

На Времето, стига да е в повече - каквото и да е става за снимане и тестване на "новите" обектив и статив

+1, радвам си се на стария обектив, статив нямам

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.