Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   01-11-09 13:14

Всеки да си кара такава кола, каквато му харесва.

Аз съм фен на трилъчевата марка. Нямам намерение да сменям в близките 10 год. марката.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 13:16

Marillion и аз така[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 13:16

мерилиъне, и от нея имаме едно парче[smilie5]
нема грешка! а па децата как обясняват: имаме, викат, един фолксваген, едно ауди и един мерцедес.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 13:19

маре, мареее ... кой ти говори за придвижване изобщо [smilie5] ... най-много за едно праволинейно възвратно-постъпателно движение евентуално [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: the_drug   
Дата:   01-11-09 13:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 13:20

ми не тъ разбрах, бе! аз съм блондинка[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 13:20

юнга [smilie8] ... абе, незнам [smilie8] ... някак не се връзвам с два педала само [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-11-09 13:32

Що ги сменят тези съединители? На старото рено 220 000 км съединител не е сменян. Кой го е купил после - не знам. На новото - 110 000 км пак няма никакви симптоми. Пък не е като да не го ръчкам - спирам на по-ниска предавка, превключвам доста. Те и спирачките нещо спрахя да се търкат - предните накладки вече са на 75 000 и не се обаждат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   01-11-09 13:36

И ние сме целогодишно на фарове, защото сме с джип - при това, както каза мара, сребрист.

По-добре е за другите да ни виждат отдалеч.

***

Иначе, имаше един филм на Кустурица с култовата фраза: Buy a Ford, произнесено с пренебрежение!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   01-11-09 13:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   01-11-09 13:44

asahi очаквай включване. Първо накладки, после съединител, след т'ва тампони.

Рендетата имат уникалната способност да се скапват от раз.

Моята кола нема съединител. И не ми липсва.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   01-11-09 13:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-11-09 16:28

Шеста година ги карам служебно и им знам и кътните зъби.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: НАСОО   
Дата:   01-11-09 17:07

днешните коли, сменяш ли редовно консумативи - немат трошене, освен ако не си десняк с два леви крака и тикове на ръцете[smilie3] Вчера видях, че уж не карам старата кола пък си е навъртяла 35хил за година и половина. Само през седмицата отнесе 450км като гледах да съм максимално икономичен че е на бензин. От както я имам са вече 98 и нещо хиляди - скоро ще обърне километража, 1.4бенз, форд пума и само едни накладки и големите тампони на предница, които сега пак са за сменяване. Амортесьорите са си у ред - немат течове, а и ми ги проверяваха миналата година, дисковете на спирачките ще изкарат още едни накладки, крушки не са горяли.. Всичко друго е хванало такъв прах че не искам и да го пипам. Верно гори по литър масло, пък май вече и 100тина грама отгоре до смяна, но като знам че съм я взел втора ръка и некой италианец е врътнал сигурно още 200хил това си е нормално.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   01-11-09 21:45

Аз денем карам на габарити. То си трябва да има диодни сигнални, да не се харчи ток и да не горят. То вече диодните могат и да осветяват като късите.
Джога- при теб горят на 50000, туката на тия дупки е до следващата дупка, като тропне яко. Предните бяха филипс и изгоряха. Сложих осрамки, които се отсрамиха и не са ме изоставили. Продавачът ми каза, че светят по-слабо от предните, но като не гърмят...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Зорки   
Дата:   01-11-09 22:10

FORD е световна марка!
И по-точно-три големи нации я чувстват като своя собствена.Това са американци,германци и англични...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   01-11-09 22:37

Автор: Зорки
Дата: 01-11-09 22:10

FORD е световна марка!
И по-точно-три големи нации я чувстват като своя собствена.Това са американци,германци и англични...[smilie24]

И тези също:
http://www.ford.com.au/servlet/ContentServer?cid=1137384063052&pagename=Page&site=FOA

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SLR   
Дата:   01-11-09 23:08

[smile]



Публикацията е редактирана (01-11-09 23:23)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-11-09 23:10

Това на Цитроена ли е?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SLR   
Дата:   01-11-09 23:13

Не е на Цитроена[ezik]
"Добър начин да се подсетиш, че зимния период трябва да караш на фарове.
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/wctj8233.JPG
http://photo-zona.net/images/user5048/album7784/large/1228080276_uppj0511_Headlights.jpg


Още по-добър начин да подскажеш и на гаджето ти, която взима сутрин рано колата!

Снимах го с телефона, през предното стъкло на една кола, а пък един приятел ми каза че това не е първият такъв надпис който вижда !?!

Както казваше нашия подполковник, в казармата “Ако си тъп и не можеш да помниш - Записвай Си” :-) "

[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (01-11-09 23:21)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   01-11-09 23:21

Някой да знае наличен жичкаджия в красноселско-боровския вилает? или в съседните? Прееба ми се задната чистачка [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nomadsl   
Дата:   01-11-09 23:25

А вярно ли е, че трябва да караме и на включен клаксон - за още по-голяма безопасност?

Така чух.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   01-11-09 23:38

Автор: SLR
Дата: 01-11-09 23:13

Както казваше нашия подполковник, в казармата “Ако си тъп и не можеш да помниш - Записвай Си” :-) "
---

Ей, не се научихте, бе!

"Който е прост и не помни, да си записва като мен".


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   02-11-09 09:41

ех, номаде, как ми липсваше[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: jjivi   
Дата:   02-11-09 09:56

Форд та Форд, а откъде е дошъл израза "Форд и циганин зимата не бачкат" [smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.