Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 19:33

Така им викат на матрапазите. Как се превежда не знам.
Не са виновни циганките за контейнера.
На времето, когато босненците взеха да ровят в контейнерите за боклук в Берлин, градската управа веднага ги огради с телена, мрежа,катинари и раздаде ключове на немците.

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: baddimo   
Дата:   10-03-09 19:57

...Това е Лефере-тизъм от към лЮхмУнистенция на изказа..[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 20:50

За 2 кила лихмус и 10 кила карагьоз, и заобича циганите набързо - после Доган как печелил избори с консерви [smilie18] Всеки с цената си [smilie18] Темата премина в общообразователна, та в тая връзка, как различаваш колко е пресен карагьоза? [smilie7] Понеже любимите ти вече цигани/матрапази, ако са ти набутали "пресен лихмус" и "умрял от старост" карагьоз, сещай се кой е на кяр [smilie18] А и защо така набързо свърза понятието "матрапаз" с "циганин" не можах да вдена? [smilie11] Лепна етикета "циганин" набързо, на всички матрапази - браво! [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 21:04

white , какви избори, какви консерви, какъв Доган, какъв етикет?
Нещо си се пообъркал момче и наистина не можеш да "вденеш" както си писал.
Аз откъде да знам, че и white е матрапазин и ще се обиди?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: white   
Дата:   10-03-09 21:19

white, е циганин не е матрапазин затова се и обиди [smilie18] Белчо ми викат в маалата затова и тук съм white [smilie18]

Иначе, като рибар-любител, как мразя матрапази не е истина,долно племе са...Набутват такива лай.а за ядене, дет не е истина, ама вий купувайте и ги възхвалявайте [smilie7]

Иначе ги разбираш рибите верно, кое на какво е малкото, ама нещо хич не отговори на въпросите - единия от които беше дали можеш да различиш умряла от старост риба и "прясно мърдаща" [smilie18] :

- Синко рибата прясна ли е?
- Прясна е дядо не виждащ ли,че още мърда?!
- Абе тя и бабата мърда ама...

Не се заяждам, ама нещо не ме изкефи идеите дето ги вменяваш тука, при положение, че доста хора не знаят какво е лихмус и матрапазин...


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 21:26

За съжеление, става въпрос за Черноморски риби [smilie2] С удоволствие бих чул мнението на Видни Океанолози относно казуса завихрил се тука [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 21:49

Белчо, рискувам да си изтърва мача, но ще ти пиша, че погледнах какво съм писал и не видях нищо лошо за циганите да съм казал.
От риби нищо не разбирам и днес за първи път видях карагьоз Белчо.[smilie3]
Сигурен съм само в едно Белчо, че ям риба от поне десетилетие преди теб и съм ял и виждал риби за които ти знаеш само от разкази.
И накрая, не намерих нищо идейно в споделеното от мен в тази тема, та да си така загрижен за идейното здраве на другите.
Някаква друга ти е болката на тебе, но не я казваш, пък и аз не съм психоаналитик, та да ти помогна.Съжалявам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: white   
Дата:   10-03-09 22:00

Автор: юнга
Дата: 10-03-09 21:49
Сигурен съм само в едно Белчо, че ям риба от поне десетилетие преди теб и съм ял и виждал риби за които ти знаеш само от разкази.

юнга Откъде да знам за риби дето СТЕ ГИ ИЗЯЛИ преди десетилетие, преди да се родя (пърдон за тафтологията) [smilie18] Да бяхте помислили, и за бъдещето, че ако изядете всичките риби в морето, Ний само ще четем за тях в Гугъл [smilie18]
Ама продължавай - тъпчи фризера, а утре на децата си ще разправям как навремето сме яли и риба наречена Каргьоз [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 22:31

Да са ти живи и здрави децата Белчо, но няма да ме накараш да ям Гугъл, вместо карагьоз.
Още повече, че и ти си бил рибар някакъв май.
И защо да не си тъпча фризера? За да го правят карагьоза на маринован като остане ли? Няма. Ще тъпча, докато мога. И после с бяло вино.
Вино ще препоръчаш ли или си против употребата му?

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: тьма   
Дата:   10-03-09 22:33

на пресния карагьоз люспите се чистят много лесно[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 22:50

Хахаха...Вино : Сухо-домашно-бяло-много...[smilie5] Иначе ако искаш да почерпиш, когато и където кажеш, ама за под няколко литра, няма да търкам чехъла въобще [smilie5]

За незнаещите: Карагоьоза ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, се реже успоредно на коста (като филе)...След което се слага задължително САМО на скара и задължително скарата да е на тераста, на открито, само на ПЪРВИЯ етаж в минимум 12 етажен блок... Пече се на скарата, докато придобие тъмно-ръждиво-кафяв цвят (за да прегорят костиците около средната кост)...или докато комшиите от горните 12-сет етажа нервно не започнат да мятат всичко дето им е под ръка...[smilie5]
Сервира се с МНОГО,МНОГО лимон, и салата от прсни зеленчуци (най-мазната съществувата риба в Черно море)[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 23:00

Не съм лозар. Купувам си виното, ракията, водката и уискито. Няколко литра ще ми дойде много. Не държа вече.
А за миризмата си прав. Нищо не мирише така, като карагьоза на скарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 23:10

Не се притеснявай, на мен няколко литра няма да ми дойдат много - ти само почерпи [smilie5]
Какво е лозар? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 23:15

Ще помисля по въпроса.
Лозар е онзи който си има лозенце и ходи да си го копае, реже, пръска и бере.После си прави домашно винце.

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 23:24

юнга - Извинявай, ако нещо...[beer] Пий вино, яж карагьоз на скара и хич да не ти пука от нищо...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: white   
Дата:   10-03-09 23:25

П.П. Все пак внимавай с циганите [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 23:28

Всичко е наред аверче![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: trace   
Дата:   11-03-09 00:01

Между другото към белчо.Най-високото ниво на натрупани мазнини (само през зимата)са при лефера.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: TNT   
Дата:   11-03-09 00:03

яжте си рибата и хич да не ви пука [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-03-09 20:20

поздрав

[smilie24]

p.s. и аз ги обичам


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-03-09 20:47

я още малко екшън до като си ядете рибата [smile]

съвсем по български [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: Lillly   
Дата:   11-03-09 20:56

"Накарах я да изчисти рибата"
а циганинът ли ти каза да "накараш" жената си, вместо да я помолиш или сам да го свършиш



Публикацията е редактирана (11-03-09 20:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: Lillly   
Дата:   11-03-09 20:57

ок, щом е прислужницата, по-разбираемо

Отговори на това съобщение
 Re: Обичам циганите!
Автор: тьма   
Дата:   11-03-09 21:31

Lillly , по-разбираемо ли, брех да му се не види, откога завъдихте и слугини и всичко ви стана много ясно


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.