Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 песен, от която настръхвам
Автор: ssto   
Дата:   13-11-11 18:14

http://www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU&feature=youtu.be

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: CyberGene   
Дата:   13-11-11 18:20

Интересно, аз не настръхвам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: lumix   
Дата:   13-11-11 18:22

....готина песен! Друг е въпроса той какво е направил за да не е така ...!

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Todd   
Дата:   13-11-11 18:28

Една песен която емоционално ме кефи много !!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: ssto   
Дата:   13-11-11 18:29

не е задължително да ви впечатлява тази песен. всъщност, искам да споделете песните, пораждащи възторг у вас.

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: jino   
Дата:   13-11-11 18:38

Автор: lumix
Дата: 13-11-11 18:22

....готина песен! Друг е въпроса той какво е направил за да не е така ...!



Според мен такъв въпрос въобще няма.

Готина песен !!!

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Knartist   
Дата:   13-11-11 18:46

Ако може и с ария да се мине... от която особено в това изпълнение настръхвам в 99 % от чуваниците, както и сега... и може би в половината случаи плача - Най-Великият


Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: h_bio   
Дата:   13-11-11 18:54

Todd [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: headcharge   
Дата:   13-11-11 18:56

Todd [smilie24]

При мен са ужасно много тия песни... Ето една


Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: мара   
Дата:   13-11-11 19:07

ба извинете, ама мене първото, дето ми иде наум е да питам всеки от нас кво направи, за да не е така?! кат видя тва видео и никак не ми и хрумва да се сещам за въздействащи песни. иде ми да питам на колко време си менявате техниката, телефоните, колите, компютрите, дрехите и пр....???
купи-хвърли-купи....
ей така на консуматорите егават мамата на квото успеят, пълни с жалост и добри помисли.

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: headcharge   
Дата:   13-11-11 19:25

мара написа:

> иде ми да питам на колко
> време си менявате техниката,
> телефоните, колите, компютрите,
> дрехите и пр....???
> купи-хвърли-купи....

"Купи-хвърли-купи" ми е любимия филм по темата. Иначе говоря през SE k750i в последните 6г (страшна грозотия, ама все още държи по една седмица). Карам 20 годишна дебилоустойчива Хонда и имам 2 чифта кецове (зимни/летни) и едни обувки. И понеже не съм фотограф и не изкарвам пари от това, снимам с хапаратче модел от преди 6г. и обективи отпреди 25, и въпреки това се кефя доста честно казано [beer] Мечтая да имам място където сам да си отглеждам храната, да напусна града и да живея максимално природосъобразно. И други планове имам но да не задълбаваме. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Marillion   
Дата:   13-11-11 19:30

/off

В момента слушам това и мога да кажа, че радва. Не я разбирам много тази музика, но парчето определено ми хареса.
[beer]
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: ценослав   
Дата:   13-11-11 19:33

Мара повдигна интересан въпрос. Ми аз си ползвам някои "вещи" още от време оно, щот ми служат "вярно". Ладата я бракувах преди месеци, след 30 годишна вярна служба. Сега "Аудито" - втора ръка е добро, ма как бърка в бюджета. Примерно - едно спирачно цилиндърче за Лада - 10 лева. Един спирачен апарат за Ауди "втора ръка" около 100. И нема ме апострофирате, щото и двете коли минават на технически преглед и спират според стандартите. А иначе може да ви е смешно, но си ползвам и самобръсначката дет ми "обезчести" пубертетската брада. С нея ергенувахв, бях в казармата, няма по стар хотел, където да не съм я влачил - слуша ме, "Джилета" дет бил като формула едно от сегашните реклами - ще почака.[cool] [beer]



Публикацията е редактирана (13-11-11 19:35)

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: headcharge   
Дата:   13-11-11 19:45

Искам само да вмъкна че между пестеливост и осъзнаване на проблема "планирано остаряване - консуматорско общество" има тънка разлика. Нищо лично Ценослав, но тотално не споделям възгледите ти (не визирам само тази тема).

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: CyberGene   
Дата:   13-11-11 19:46

Да де, ама ако всеки ползваше 20 годишни коли, самобръсначки, гащи и потници, накрая производството щеше да спре и да настъпи глобална безработица, нали [smilie18]

Аз пък съм алтруист и купувам, хвърлям и купувам, с което подпомагам човечеството, борейки се срещу безработицата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: ntonev   
Дата:   13-11-11 19:51

Мароооо, кучето скача според тоягата... [smilie7] А джаджите са според бюджета и кефа, де някои разправят, че нямал цена...

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: ssto   
Дата:   13-11-11 19:58

това е предложение на LadyDi, която току що се регистрира и все още не може да качи линка самаhttp://www.youtube.com/watch?v=locIxsfpgp4&feature=youtu.be

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Will   
Дата:   13-11-11 20:00

CyberGene написа:

> Да де, ама ако всеки ползваше 20
> годишни коли, самобръсначки, гащи
> и потници, накрая производството
> щеше да спре и да настъпи глобална
> безработица, нали [smilie18]
>
> Аз пък съм алтруист и купувам,
> хвърлям и купувам, с което
> подпомагам човечеството, борейки
> се срещу безработицата [smilie18]

Това пък е тотално погрешна концепция и е в основата на всички икономически и екологични щети... надявам се да го казваш на шега. Подпомагаш човечеството като произвеждаш огромни количества отпадъци...

А иначе по темата съм забелязал, че човек харесва различни неща по различно време... в момента ме кефи http://www.youtube.com/watch?v=LqjktVjkrFk Брегович и химна на Израел [smile]



Публикацията е редактирана (13-11-11 20:05)

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: ssto   
Дата:   13-11-11 20:21

LadyDi токущо ми даде пример с едно уникално докосване до душата на публиката http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0&feature=youtu.be

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: chipsy   
Дата:   13-11-11 20:42

Е това винаги събужда емоция в мен :
http://www.youtube.com/watch?v=_XwHk1Tzz9c, както и доста песни на R.E.M., Nirvana, Soundgarden, NIN, RHCP, но аз съм израстнал през 90-те, тъй че е нормално. Още:
http://www.youtube.com/watch?v=lwlogyj7nFE&ob=av2e, http://www.youtube.com/watch?v=if-UzXIQ5vw&ob=av2e

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: CyberGene   
Дата:   13-11-11 20:54

Грешна, негрешна - това е моята концепция [smilie18]

По въпроса с екологията препоръчвам сърдечно да изслушате:
George Carlin on saving the planet

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: christal   
Дата:   13-11-11 21:06

Когато въпроса е "От коя песен настръхваш" и разговора се наклони към "Чувствай се виновен, че не фърляш пликчетата" става леко тъпо.


А, да, NESSUN DORMA (Никой няма да спи)... Голяма експлозия и е много важно как взимаш второто "Vincero!" и докъде ще издеяниш.
Обаче, Кнедли-артист, казваш, че Павароти е "най-векилия." ОК. Павароти е много голям. НО... има композитор, създал произведението и ИЗПЪЛНИТЕЛ, какъвто се явява големия тенор. Чаклама ли си? Нали ти е ясно значението на Performing arts? След напъните в консерваторията изпълняваш ЧУЖДИ произведения. Та великия тук е Пучини, а Павароти предвид качествата си печели шанса да блесне, ИНТЕРПРЕТИРАЙКИ произведението на Джакомо Пучини.


Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Knartist   
Дата:   13-11-11 21:13

Автор: CyberGene
Дата: 13-11-11 20:54

Грешна, негрешна - това е моята концепция

По въпроса с екологията препоръчвам сърдечно да изслушате:
George Carlin on saving the planet

[smilie24] Маниашко!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Култово - The Earth doesn’t share our prejudice toward plastic. Plastic came out of the Earth. The Earth probably sees plastic as just one if its children. Could be the only reason the Earth allowed us to be spawned from it in the first place. It wanted plastic for itself... didn't know how to make it - needed us [smilie18] [cool] [cool] [cool] [beer]



Публикацията е редактирана (13-11-11 21:13)

Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Knartist   
Дата:   13-11-11 21:19

Оооо, Криси! [beer]

Би трябвало да се сещаш и покрай други примери (фотографски, да кажем, но и не само), че понякога цялата разлика идва от КАК - е, за мен Павароти прави разликата... от малък майка ми ме облъчва с опери, слушал съм го в какво ли не изпълнение, НО... нито онези, които едно време съм слушал, нито Бочели, нито онзи готинкият дилър на ГСМ-и дори може така да ми въздейства...
Та, Пучини - фантастично нещо е съЧворил... да можехме да чуем неговото мнение дали точно в изпълнение на Павароти не става Баш... всъщност дори и да можехме да го чуем, това ПАК няма да направи разликата за МЕН... на Пучини може друго изпълнение да му ареса повече, но АЗ от това настръхвам - нали за това се питаше [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: песен, от която настръхвам
Автор: Knartist   
Дата:   13-11-11 21:23

The Answer to The Age Old Question - "Why are we here!?"
- Plastic, assholes! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.