Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Казус със застрахователи
Автор: _Tais_   
Дата:   10-03-09 14:35

Нали мара каза, че сме като една масонска ложа тук, и аз да помоля за помощ и съвет...

Значи, казусът е следният. Някой е намлял аудито ми на паркинг - задната лява броня е сериозно хлътнала и пукната. Отидохме до застрахователната компания Лев Инс и заведохме щета. Междувременно синът ми се зае с поправката - смени цялата броня и я боядиса - цветът е черен металик. Някъде към 300 лв излезе тази процедура, бронята е секънд хенд.

Отиваме преди няколко дена в Лев Инс и те ми дават някакви 85 лв. !!!!!!!!!!!!!!!!

Първо изтъкват като довод, че не било нужно да се сменя бронята. Ок, но дори и само издуване и боядисване пак не може да се вмести в 85 лв.В този момент ми заявяват, че имало някакво старо нараняване - под капака на багажника, и така след като щели и него да оправят, аз съм трябвало да покрия половината от ремонта...

Мога ли нещо да направя по въпроса и как?

То е ясно, че за цялата смяна на бронята не бих могла да искам покриване на сумата, но където и да съм питала ми казват, че издуване и боядисване е около 200 лв.


Отговори на това съобщение
 Re: Казус със застрахователи
Автор: todorov   
Дата:   10-03-09 14:58

Здравей,
за да ти отговоря на въпроса трябва да знам:
1. На колко години е колата ти,
2. За колко е застрахована - застрахователната сума.
3. Ползвали ли сте обезщетения по тази зстраховка преди и ако да за каква стойност.
4. Какво точно пише в: А/описа за огледа преди застраховката (за наличните по МПС щети към датата на сключване на полицата) и Б/ описа за конкретната щета.

Отговори на това съобщение
 Re: Казус със застрахователи
Автор: stanislavkos   
Дата:   10-03-09 22:43

Историята знае и по-тежки случаи с тази компания...https://photo-forum.net/forum/smileys/smiley23.gifЗастраховка само в компания в която имаш познат!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.