Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   14-02-09 19:55

Провеждаме конкурс с награди за хубави снимки от българските планини. Целта на занятието е да съберем достатъчно хубави кадри, за една proshow презентация от красиви планински пейзажи, която ще запишем на дискове и ще занесем на българите от Запорожие, при следващата ни от "Експедиции до Другата България" - експедиция до гроба на хан Кубрат до с. Малая Перещчепина, област Полтава. На връщане ще оставим копия от диска и на българите от Бесарабия. И въобще, ще подаряваме диск с презентацията на всички българи, които не са идвали в прародината си и не са запознати с нейните красоти. Експедицията потегля на 1 Май, така че време има. Подробности за конкурса за който му е интересно - на лични или на мейла - gere@abv.bg, че админите се карат за открити връзки към конкурентни сайтове....

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: mitaka   
Дата:   14-02-09 20:29

Аз имам доста снимки от Стара планина ,а дали са хубави ще кажеш ти ,като ти ги пратя![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: djogata   
Дата:   14-02-09 20:33

Аз имам най-вече снимки от Рила и Пирин [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: shampoanta   
Дата:   15-02-09 10:03

от мен малко Беласица ,Огражден и Влахина [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gogo   
Дата:   15-02-09 11:49

http://picasaweb.google.com/gugyan/Musala09#

МОля[smilie5] .. само си харесайте

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   15-02-09 15:33

имате л.с. [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: Matheya   
Дата:   15-02-09 16:21

О, Горби , кьде си ти ? [smile]
Нямам , но ще предам, на който има [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: magnifico   
Дата:   15-02-09 16:28

Matheya ме вербува [smilie3]
Пратете на лични подробностите

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   15-02-09 17:05

Maya the bee.... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: Стефан   
Дата:   15-02-09 17:33

Браво, добре сте решили[smilie24] Ще се включа и ще прехвърля малко снимки на профила ми при вас [smile]

А като ще правите презентация, мога да ви предложа на диска като бонус да включите и други добри презентации по темата които има, на автори които се съгласят да ги предоставят за целта. Аз например бих ви дал моята презентация от есенния Балкан "Heaven and Hell" ако искате [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: bukipropovednika   
Дата:   15-02-09 18:40

И аз от Родопите[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   15-02-09 18:48

с удоволствие ще включим и други презентации в диска [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: мара   
Дата:   15-02-09 19:08

мечо има много харни

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   15-02-09 19:30

става ли?
https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/mape4543.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/108/l_1165331935_al5_std.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   15-02-09 19:34

Ето как българчетата от неделното училище в Одеса гледаха презентацията на equinox. Бяха изключително впечатлени от природата на прародината си....(Украйна е една голяма равнина, с изключение на съвсем малка част)

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/xepi5985.JPG
http://img27.imageshack.us/img27/9025/039wv4.jpg




Публикацията е редактирана (15-02-09 19:40)

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: bobihot   
Дата:   16-02-09 17:17

Л.С.
Е вземете и проектор- кво се дзверят в монитора? [beer] [shtrak] [thankyou]
Обаждайте се като ще тръгвате[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   16-02-09 21:05

Прожетор мултимедиен купихме за децата в едно много будно българско село в Бесарабия. И им оставихме колекция от 40-на български филма, колони 7+1 за да си оборудват компютърния кабинет като кино зала.... И на тях ще занесем презентацията, която ще сглобим от бг планините за да си я гледат.... [smilie3] Искаме да си комуникираме с тях и по интернет, но връзката им за сега е диъл ъп....

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: MShte   
Дата:   17-02-09 01:45

И от мен снимки от Рила и Пирин. Харесайте си от профила ми [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: h.svinaroff   
Дата:   17-02-09 01:58

ХА, преди години се засякох на х. Тъжа с едни бесарабски българи. Учеха в Русе и се спукваха да ходят по планини - много се кефеха :)

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: equinox   
Дата:   17-02-09 22:26

За съжаление, нямам какво ново да добавя. [smile]

За инициативата. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   18-02-09 12:16

equinox: едва ли човек може да намери по-добро приложение на снимките си от това, което се случи с твоята презентация....
Верно, да седят по модни списания и сайтове и рекламни брошури и огромни плакати е престижно и носи кинти - едва ли има спор в това... Мен пък удволетворение ми носи радостта в очите на хората, когато им даваш повод за мечти /на младите/ и повод за гордост с природа, която вероятно така и няма да видят в живота си, но е някъде там откъдето са дошли техните прадеди /всъщност както си знаем самите ние, по-добре да не идват и да си останат с красивите мечти/. Абе има смисъл в това, носи радост на автора и на хората които консумират фотографиите, и мислено се впускат в пътешествия из красотите които им показваме.... Нищо че няма кинти.... Интересно е. Тези хора там нямат никаква, ама никаква представа за България. Малко от тях имат за сега достъп до интернет. На малко от тях са останали книги със снимки от тук. Не могат да повярват че този рай, който им показваме е България.... Затова ще отидем и до най-затънтените места където има българи и ще им занесем албуми и презентации. Поне да знаят. Нищо че нас тук песимизмът ни убива.... Там хората изпитват толкова искрени и светли чувства към България, че направо се объркваш... Нещо като резерват за истински българи.... Айде, че пак се отплеснах по моята тема..... :)



Публикацията е редактирана (18-02-09 12:18)

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: equinox   
Дата:   18-02-09 12:21

Трудно е да си истниски българин в България... след всичко, което се сблъскваме ежедневно. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   18-02-09 12:26

така си е..... Ако искаш да повярваш в нещо по-добро, ела да видиш едно българско училище в Бесарабия.... Близко е поне... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: gorbi   
Дата:   23-02-09 14:05

Доста хубави снимки се събраха, благодаря на всички които откликнаха... !

....и за да не отварям нова тема и да обяснавам наново за какво иде реч - Започваме и за тази експедиция да събираме български книги, учебници, методически материали - за българите от Запорожие този път.... Те са още по изолирани и позагубили връзката с прародината, но не пречи да са информирани какво става в България, да ползват в извънкласни занимания български учебници и да четат български книги. Много се радват и на българска музика от всякакви стилове и български филми. Който се сеща какво може да помогне - да ми пише на лични.....Ако имате познати БГ музиканти и групи - издавани и неиздавани - ще се радваме да занесем колкото се може повече неща, младите хора особенно това ги вълнува - музиката... А имат в по-малките градове и особенно селата доста проблеми с интернета в Украйна...

Отговори на това съобщение
 Re: ...снимки от български планини
Автор: LTG   
Дата:   23-02-09 14:11

https://photo-forum.net/sitepics/misc/LTG.exe
Ако ти хареса - вземай я [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.