Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: chukov   
Дата:   19-09-05 13:52

М О М Е Н Т

Elrisha

Мисля, че проблемът е в липсата на всякаква естетика в подобен род кадри, а не в това, че някой те е заснел (теб или когото и да било друг) когато се печеш гола на плажа и не си му разрешила и утре се виждаш някъде в някой форум, нали?.

Защото в последния ти постинг личи друго.



Публикацията е редактирана (19-09-05 13:54)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: doktora   
Дата:   19-09-05 13:53

Крайно време беше,някой да ви нахока.Срамно е,недостойно и грозно-бие ми на много ЖЪЛТО![smilie24] Елриша!!!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 13:53

Ми ти къде са гъзиш МА, Елришке, по обществените кенефи?[smilie2] [smilie11]



Публикацията е редактирана (19-09-05 13:54)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 13:57

Чуков, не говоря за себеси, говоря принципно. И проблема е точно такъв - неестетически снимки, без разрешение....
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: luboar   
Дата:   19-09-05 13:57

кротко да не ти свърши мастилото
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: ecobo   
Дата:   19-09-05 13:59

Не виждам какъв е проблема с плажните снимки, ако лицето на съответната личност не се вижда. Няма проблем подобни снимки да се публикуват.
Виж, че 99% са наистина чекиджийски пубертетщини, това е вече съвсем друга работа.
Аз нямам нищо против плажните снимки по принцип, но ми се гади вече от тъпи папаращини с тъпи коментари от рода на "Ох, на дяда!", щото премного станаха.
А да публикуваш на някого лицето без негово съгласие, е незаконно, освен всичко останало.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Frida   
Дата:   19-09-05 13:59

Елриша, съгласна съм че папарашките снимки на плажни цици са супер просташка проява. Аз лично издирвам един фотограф и като го намеря ще си поговоря с него много надълго за живота, вселената и всичко останало.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 14:00

Лубо, виж си кутията! Пощенската



Публикацията е редактирана (19-09-05 14:02)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: ancho   
Дата:   19-09-05 14:02

Да припомня:
""десексуализация на персонифицираното фалическо пречупване" - това наистина е апокалиптично.
И кой е виновен?
Фото Форумът е виновен, драги ми SAS.
То не бях заклеймявания на "цицомани", то не бяха хули за всеки, който публично се осмели за изкаже преклонение пред естествената красота на женското тяло.
Продължавайте в същия дух и догодина вероятно ще се журито ще отреже всички снимка съдържащи голи над лактите ръце (женски) и над глезените крака.
Ето и в конкурса продължение на фотоваканцията е пълно с лодки, камъни, вълнички, чайки и подобни. А къде са Афродитите. Ако изобщо ги има (както твърди Папарака) те са дълбоко заключени, за да не бъдат авторите заклеймени за долни животински инстинкти. "
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   19-09-05 14:02

Някой да ги е карал да се събличат каките? Не е като да сереш в обществения кенеф, даже изобщо. Отидеш на плаж, първата работа - хор, банския го няма...
Е на другата страна ли да гледам[smilie10]
Ми мъжко чадо съм.
Като сте толкова срамежливи станали - купуваш си едно парче от плажа, метър на два, една ограда около него, 2 кучета да я пазят и никой няма да снима...
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 14:04

Кой е Папарацо???
Защо е Папарацо???
Какво е снимал Папарацо???
В какво се е превърнал Папарацо???

Елишке, ако успееш да отговориш на поне един от тези четири въпроса, ще разбереш, евентуално, че темата ти е безсмислена.



Публикацията е редактирана (19-09-05 14:05)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: pinko   
Дата:   19-09-05 14:05

Нещо не разбрах - на фотоваканцията ходих на един доста пуст нудистки плаж преди Змийския остров и на 60-100 метра от нас двамца старозагорчани си се чукаха като за световно, без хич да се притесняват(на мацката краката навирени към небесата, ръкомахане, абе лудница, звукови ефекти не се чуваха, щото духаше силен вятър), ама мен ме домързя да вадя апарата и да слагам 100-300, щях да взема 50-100 лева от някой вестник и никой нищо не можеше да ми каже, нищичко...вервайте ми...даже после в София питахюристката и тя ми каза, че никой не може да ме осъди... ако си били в двора на къщата, да, ама на обществен плаж - не.

Домързя ме, пък и ме кефеха тия двамата как хич не им пука от хората наоколо и си се опрашват диво[ezik]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Frida   
Дата:   19-09-05 14:06

Това че си отишъл да се печеш на плажа не означава, че си дал съгласието си да те снимат и да публикуват образа ти!!! Мисля като сте мъжки чада поне толко мозък имате да направите разликата, нали?!? [smilie9]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 14:08

Депеш, като отиваш на плаж, то определено не отиваш за фотосесия, а за да се печеш!
Съблечи се и ти,само гледай да не те ощрака някой педефил,че тогава незнам как ще се чувстваш...

Анчо, не почвай друга тема...изобщо не говоря за конкурси и журита тук! Едно е галерия Голо тяло друго е галерия Папарак!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Brummaker   
Дата:   19-09-05 14:08

тук вече е време, мисля и цитирания горе, д-р Бостанджиев да се намеси ...

защото в поста на Елриша, тя говори за дърпане на пишоци, някой недоЕБАН и т.н. ...

т.е. - все в мъжки пол ...

а дали тези снимки са правят САМО от мъже ?

аз лично не намирам особена разлика в тъпо/кофти/"плоско" и т.н режисирана гола снимка от такава , но папарашка...


[smilie7]

 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 14:08

Пинко, ама мен ме снима нали!! И казаха, че съм бил пидираст и че Васко и той пипидиразин! Ще те съдя и ще ми подариш сичкити си апарати7))))))[smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [beer]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: chukov   
Дата:   19-09-05 14:09

Elrisha
не говорих за теб конкретно просто така изградих изречението. Затова съм заградил в скоби.

Frida
Абсолютно не си права. След като си се разсъблякла на плажа, това означава, че изобщо не те бърка дали някой те гледа. Даже извинявай, ама повечето събличания си имат чисто показен характер. Тъй че хайде да не се правим на възмутени, че някой ни е заснел. Ако искаш да не виждаш твои голи снимки - ами просто не се събличай.

Че то по този начин всеки, който е бил сниман без съгласието му, независимо от това дали е гол или облечен или му е щракната само физиономията, би трябвало да протестира.

Половината от снимките тук трябва да са незаконни, защото не е искано съгласието на сниманите хора.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   19-09-05 14:10

Фрида, изобщо не мога да направя разликата, сешса?
Плажът е обществено място, по-обществено от това - здраве му кажи.
Ако се съблечеш или тръгенш да се оправяш най-много теб да съдят за нарушаване на обществения ред...
Фотографа просто регистрира вашите магарии, нищо повече.
С пръчка ви е бил да се събличате ще кажеш...
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: aemon   
Дата:   19-09-05 14:10

и сега к'во, да спра да си барам пишока ли?...
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 14:11

Кой е Папарацо???
Защо е Папарацо???
Какво е снимал Папарацо???
В какво се е превърнал Папарацо???

Елишке, ако успееш да отговориш на поне един от тези четири въпроса, ще разбереш, евентуално, че темата ти е безсмислена.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   19-09-05 14:12

елриша, разликата между мен и теб е, че имам достатъчно акъл за да знам къде е място за събличане и къде не.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 14:13

Пинко, точно за такива като теб трябва да има много строг закон - едно е да си фотограф, друго да си щракач - изнудвач!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: dashrendar   
Дата:   19-09-05 14:14

Елришке, куха лейко!
Нито знаеш Папарацо, нито дяволи!
Балалайката ти са знае и то два фалшиви тона!
Ла
и Фа
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: pinko   
Дата:   19-09-05 14:14

Чуков, прав си, точно това ми отговори и юристката(апропо юристка на медия), щом си се съблякъл гол или полугол на обществено място, ГОРИИИИИШ...

Единствено ако се виждало лицето имало малък проблем, но по друг член, нещо за уроняване на личното достойнство, не го запомних[ezik]

Ако не се вижда лицето и не си си в ЧАСТНИЯ плаж може и на първа страница на Труд да те турят и нищичко не можеш да направиш, такъв е закона[smilie5]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: gecko   
Дата:   19-09-05 14:15

По тази логика - никой не им бил искал съгласието да ги снимат на плажа - да не би никой тук да не снима (и публикува във форума) непознати от улицата?

[smilie11]

Който си проси съд, ще си го изпроси, независимо дали е снимал на улицата или на плажа. Останалото е въпрос на вкус, а последния, както е добре известно, не е задължително да е добър, нито даже да го има.

 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена