Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   19-09-05 15:56

Стефане, уажавам мнението като на анализатор на скромната ми личност, ама това е първата така тема, в която пиша, приятел...
И то не заради тематиката, а именно циците, а заради глупостите на елриша.

ПП: Понеже се чувствам странно комплексиран, отивам на фитнес...
Па барем догодина и мен снимали...



Публикацията е редактирана (19-09-05 15:56)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: luboar   
Дата:   19-09-05 15:58

Стоев, хубави обувки !!!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: hostage   
Дата:   19-09-05 15:58

патки... голи жени... [smilie5] какво е общото [smilie11]
спирам, че ще се сърдят (жените) [beer]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: gorbi   
Дата:   19-09-05 15:59

VanDark: ти с коя част на тялото си четеш бе пич...... и другите....

Сираков, не манипулирай хората, " в помощ на....." Елриша има впредвид, когато ти се жалва за някакви коментари във форума..... Това няма нищо общо с темата за майка ти и не би могло да има......
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Frida   
Дата:   19-09-05 15:59

За тези които се пекат голи (нудисти) си има специални плажове. Когато отивам на нудистки плаж, аз отивам на плаж, аз не се показвам пред целокупниа български народ. Напротив на нудистките плажове има определена етика - никой не се втренчва в теб, всеки си се пече и не нарушава мира на околните. От друга страна ти снимайки ме, ме показваш и ми уронваш достойството. И аз ако ме снимаш и те хвана ще те строша от бой, без да ме интересува дали е естетично или етично това. Компренде? [smilie19] [smilie19] [smilie19]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 16:01

само да попитам - КЪДЕ ,ПО ДЯВОЛИТЕ,СПОМЕНАХ МАЙКАТА НА СИРАКОВ?!?!?!
за него има няколко теми..или не сте ги видяли?!

и понеже днес явно е ден за плювки - ок, ще кажа и какво мисля по този въпрос -
Сираков, ти, лайно смотано, много добре знаеш какво е отношението ми към болните хора, болниците, и всичко свързано с тези проблеми! Ти, сульо, прояви супер неуважение към всички хора, които помагаха и искаха да помогнат на майка ти! Докато се нижеха теми за този проблем, говорехе по телевизията, радиото, по форумите, докато хората тичаха към Центровете за кръводаряване, ти най-спокойно си качваше снимки и се хилеше като пача под тях! Ето това ме отврати! Не проблема ти! Не бих се подиграла с такова нещо НИКОГА!Но тогавашното ти поведение беше под всяква критика!
Това е по тази тема! А относно омразата ти към мен - това е друга тема! Не ме обижда като ме наричаш "лелка", "какче","кучка" и т.н. ..това говори за твоето възпитание, не за мен като личност! И престани да използваш всеки удобен момент за да настройваш хората срещу мен! Айде сега започвай да загряваш Кю-то и да ревеш на целукупния форумски народ колко е лоша Елришата , а ти колко си неоправдан!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: aemon   
Дата:   19-09-05 16:04

абе, забравихте Елришата "патка" да наречете! ма серт си е каката де, спор нема :)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: fogas   
Дата:   19-09-05 16:04

Ей, папарациии, ще ви скъсам ушите! [smilie18] И от Благоевград (който е най-затънтеното място във Вселената) се вижда, че не сте прави. Ама продължавате настървено да джавкате!
Това, че съм извън дома си не означава, че можете да ме снимате. Ама никак даже. А дали съм по джапанки или бос си е моя работа. Ако има закон, че на плажа жените трябва да са си скрили циците- съдете ги. Но дори и да правят нещо незаконно, това не ви дава право и вие да правите нещо незаконно (да ги снимате, демек).
А Жоро, ти не си ли завършил 'Право'?! Как така да е законно да си снимаш хората без да знаят?!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: luboar   
Дата:   19-09-05 16:05

ивъх мър бошке ![smilie24]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: VanDark   
Дата:   19-09-05 16:07

gorbi.....моля те...не съм ПИЧ...!!!
[beer]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: gorbi   
Дата:   19-09-05 16:10

VanDark: ми каквото си там.... - талантливо нещо си, но чети преди да обвиняваш толкова тежко...... [beer]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: air   
Дата:   19-09-05 16:11

малиии, сялото сигания тука бе
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Insight   
Дата:   19-09-05 16:12

Щом някой е решил да си показва гениталиите на плажа не виждам за какво ще ме съди ако ми е влязъл в кадъра.... а факта че повечето снимки нищо не струват и СПОРЕД МЕНЕ мястото им не е тука е друг въпрос
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Brummaker   
Дата:   19-09-05 16:15

Тя, кака Ел на всеки кирливите ризи ще извади

/ "nsirakov , за твоя речник да не говорим! нима е нужно да показвам пред всички кирливите ти ризи?! Хайде,не се бутай навсякъде, където имаш възможност да поплюеш Елриша..."

Бруме, точно ти, пиле, трябва много дълбоко да се покриеш, а не да лаеш в тази тема...да обяснявам ли пред всички защо? /

после и на речник ще ни научи ... и на края и на фотография ... КОЕ СПОРЕД НЕЯ Е ПРАВИЛНОТО !

/ама тук като кача снимки и админите ги трият - сигурно защото са свалени от този сайт...няма лошо...обаче, кака Ел като пише че "лая" из форума - стои си .../

[beer]

 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: HopeSpringsEternal   
Дата:   19-09-05 16:15

Чл. 32. (1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.

(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: nsirakov   
Дата:   19-09-05 16:19

elrisha написа:

> Сираков, ти, лайно смотано, много добре знаеш какво е
> отношението ми към болните хора, болниците, и всичко свързано с
> тези проблеми! Ти, сульо, прояви супер неуважение към всички
> хора, които помагаха и искаха да помогнат на майка ти! Докато
> се нижеха теми за този проблем, говорехе по телевизията,
> радиото, по форумите, докато хората тичаха към Центровете за
> кръводаряване, ти най-спокойно си качваше снимки и се хилеше
> като пача под тях! Ето това ме отврати! Не проблема ти! Не бих
> се подиграла с такова нещо НИКОГА!Но тогавашното ти поведение
> беше под всяква критика!


ЕТО ЗА ТОВА КАКЧЕ МОГА ДА ТЕ ДАМ ПОД СЪД...... НАЙ-НАГЛА ЛЪЖА ИЗРЕЧЕ КАКЧЕ... НАЙ-НАГЛА, КАКВАТО СИ И ТИ ВСЪщНОСТ..

ДОКАТО ТЕЧЕШЕ ЗАБОЛЯВАНЕТО НА МАЙКА МИ НЕ СЪМ ПУСКАЛ НИТО ЕДНА СНИМКА ТУК!!!! НИТО ЕДНА!!!!!!! БЯХ ПУСНАЛ СНИМКА ЗА КОНКУРСА 3 ДЕНА ПРЕДИ ТОВА, И ЗАРАДИ ПОДМЯТАНИЯ НА НЯКОЙ ХОРА ТУК, ЧЕ ВИДИШ ЛИ СНИМКАТА МИ СЕ РАДВА НА УСПЕХ ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ СЕ ГОВОРИ ЗА МЕН Е МАХНАХ ОТ КОНКУРСА


ЛУДА СИ ЕЛРИША, ПЛАЧЕШ ЗА ОСВИДЕТЕЛСТВАНЕ.... ТОВА Е ЯСНО.... НО НЕДЕЙ ГОВОРИ ЛЪЖИ ПОНЕ...

ПАДАШ КАКЧЕ ПАДАШ ДЪЛБОКО!!!! ЖАЛ МИ Е ЗА ТЕБ!!![smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 16:20

Следващият , на който не съм пуснала, моля! Хайде де, не се свенете - повикайте срещу мен де! нали всяка жена, която не пуска е курва, кучка, лоша,невъзпитана...да не изброявам..
Айдеееее, давайтеее, не сте малко,знаете се!
Днес е деня!

жалка работа сте...ама много жалка...(знаете се кои сте)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: Георги   
Дата:   19-09-05 16:20

темата адски се изврати :(
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: pinko   
Дата:   19-09-05 16:22

HopeSpringsEternal

Тия текстове в закона имат пожелателен характер, не ти ли е ясно.

Също както и текстовете за нарушението на обществения ред (нудизма)[ezik] [ezik]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: fogas   
Дата:   19-09-05 16:22

НадеждаЗаВечнаПролет, а така, требе през пост да им го пействаме това (предполагам, че не си го видял, ама го има 100 поста по-нагоре)[smilie24]



Публикацията е редактирана (19-09-05 16:23)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 16:22

ми естествено ,че ще се изврати..Сираков за това се появи:)
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: nsirakov   
Дата:   19-09-05 16:23

ДОКАТО МАЙКА ЛЕЖЕШЕ В БОЛНИЦА, АЗ БЯХ ТУ В СОФИЯ (ВСЕКИ ДЕН) ТУ ВЪВ ВАРНА (2 ПЪТИ) ТУ В СТАРА ЗАГОРА (1 ПЪТ) ТУ ВЪВ ПЛЕВЕН (3 ПЪТИ)...

И НЕ САМО, ЧЕ НЕ МИ БЕШЕ ДО СНИМКИ, АМИ И ДО УСМИВКИ НЕ МИ БЕШЕ!!! ТАКА ЧЕ С ПОЗВОЛЕНИЕТО НА АДМИНИТЕ [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

ДА С ТЕБ ГОВОРЯ ГРУБО, НЕЦЕНЗУРНО И ПРОСТО - НО ТОВА Е ЕЗИКА, КОЙТО ТИ РАЗБИРАШ... ЗАТОВА СЕ СТАРАЯ ДА ГОВОРЯ С НЕГО ЗА ТЕБ, ЗА ДА МЕ РАЗБЕРЕШ....
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: nsirakov   
Дата:   19-09-05 16:24

сираков не ти е виновен сладурче, сираков просто ти говори в очите нещата, които другите си мислят за теб, но си премълчават... така че не сираков ти е виновен - погледни се в огледалото и ще видиш виновника ти...[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: elrisha   
Дата:   19-09-05 16:25

Сираков, моля те, мини го този пубертет по-бързо! И престани да се влачиш по мен!
 Re: за папарашките плажни снимки...
Автор: pinko   
Дата:   19-09-05 16:26

Анчо, специално за теб, нали рече, че обичаш и оценяваш добрата папаращина[smilie5]

Ето малко класическа папаращина от най-висока проба[smilie5] [smilie5] [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/jypd7312.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2006-01/vbtg4190.JPG

http://bulphoto.com/mimage.php?i=9798


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/rzxc5877.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2006-01/jghq4802.JPG

http://bulphoto.com/mimage.php?i=9799


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/hddd7594.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2006-01/rngh1097.JPG

http://bulphoto.com/mimage.php?i=9800




Публикацията е редактирана (19-09-05 16:29)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена