Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Едно малко тъпо въпросче
Автор: davigo   
Дата:   25-09-05 23:13

Здравейте !
От днес съм във форума и искам да задам един въпрос който малко май ми е неудобно да го задавам[smilie10] По стечение на садбата последните години заниманията ми фотография станаха много редки и не съм в течение на сегашните подробности, изостанах.Та ето и въпросът ми-какво правите, ако ви се доснима черно бяло ? Има ли някъде магазин за фотоматериали както едно време и къде ? Чух че вече чернобялата фотография е станала доста по скъпа от цветните снимки. Благодаря за евентуални отговори[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: ahab   
Дата:   25-09-05 23:23

Лесно е.

Купувам си филмче ФОМА за 3 лева от Деков. Щракам си го на воля.

Ако не ми се занимава го давам на Момчил на ул.Позитано зад Немската гимназия да ми го прояви. САМО ЗА 1.30лв получаваш ненадран, непипан с пръсти, класиран в найлонче негатив!!! Изумен съм колко чисто работи този човек.

Минавам го на скенера и гледам каво съм надробил в 14Мп файл. Ако нещо ми хареса го ресайзвам и качивам в уеб.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: davigo   
Дата:   26-09-05 15:53

Дотук благодаря, обнадежден съм. Само ме светни къде се намира Деков.

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: zoomaniak   
Дата:   26-09-05 16:03

!!!!!!! И аз се интересувам от адреса на Деков и на Момчил - тенкс ако кажеш [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: penchev79   
Дата:   26-09-05 16:11

Май е този адреса :

ДЕКОВ
ул. "Цар Иван Асен II" No. 34

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: zoomaniak   
Дата:   26-09-05 16:21

Пенчев или некой дряг да каже как се стига до него с градски транспорт или маршрутки от централна гара - щото съм си перничанче и така трудно ми е само по адреси - ще съм благодарен - иначе си записах адреса [smilie24] 10ХхХ Пенчев

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: hans   
Дата:   26-09-05 17:08

Търсиш ли нещо конкретнор да направя инвентаризация на лаба - имах доста екзотики преди? Или просто да става раздумка?

Отговори на това съобщение
 Re: Едно малко тъпо въпросче
Автор: ahab   
Дата:   26-09-05 17:46

Zoo - стигнеш ли до Орлов мост значи си намерил Деков. Ч/бели филмчета има на много места. При Трейман има всякакъв Илфорд по 13лева, намират се и Коника или Кодак 400 АСА за процес C41 по 7 лева, но нали се учим - гледам тънкото. Ето ти линк за мястото:
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=4364c973d460f141237673b07b8c794d

Момчил е точно срещу Солни пазар - на 5 минути от ЦУМ. Не прави експресни поръчки за час - всичко е от днес за утре, но проявява перфектно черно-бели филми. Никой не ми е давал негатив без петна от химия и драскотини като него. Ето и линк за мястото:
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=234da7cd1a5377fb32fbd5d47caffea9

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна