Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 за панорамите във ФФорума
Автор: FF   
Дата:   25-09-05 14:45

току що попаднах на една килната на 90 градуса панорама - иначе доста приятна - но авторът я е завъртял настрани заради ограничението за максималното x=780 - което в крайна сметка я прави трудна за възприемание (слава Богу, че мониторът ми се върти на 90 градуса - но не всички могат)...

та ми хрумна - не е ли възможно да отпадне това ограничение - като, когато се качи снимката с x>780 да си се показва един serverside-generated rescale до 780px - колкото да не се нарушава дизайна на сайта - но да има възможност да щракнеш някъде и да отвориш панорамката в целия й размер?

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: mystic   
Дата:   25-09-05 14:50

не е [smilie21] този въпрос е повдиган вече [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: FF   
Дата:   25-09-05 15:05

хм - да видях сега, че е писано по този въпрос - но единственият аргумент, който е изтъкнат, е че "таблицата била с фиксиран размер", което, обаче, не прави нещата невъзможни... има и други решения

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: anastassiu   
Дата:   25-09-05 16:25

Ами на който не му се върти монитора, ще си завърти бюрото [smile] [smile] [smile]

Или ще си свали снимката и ще я завърти в някоя програмка.

Товя, което предлагаш е хубаво в случай, че се ползва само за панорами. Ама както предполагам веднага ще цъфнат едни цици 2048 на 1536.

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: ecobo   
Дата:   25-09-05 17:17

Не е трудно да се направи това, ама ако всеки почне да качва направо от апарата, админите ще трябва да купят един кашон хардове за сървъра[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: Airborne   
Дата:   25-09-05 19:04

а на мен ще ми трябва 3 пъти повече време да разгледам новите снимки [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: kirilius   
Дата:   25-09-05 19:16

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: Стоев   
Дата:   25-09-05 22:11

и аз съм качвал преди време "вертикална панорама" за тест, simon за протест, ма файда няма;)
Ако искаш да пускаш яка панорамка и голяма при това - пускаш нейде другаде си и линкваш у форума[ezik] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: Angel_LA   
Дата:   26-09-05 06:42

Che ti kakvo imash protiv golemite cici ;)

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: PeterPAN   
Дата:   26-09-05 12:41

Az sum ZA !

Da ima otdelna kategoria panorami, daze imam java applet koito gi displaiva i moze da se zoomva, rotacia na lefo, desno i.t.n. Po tozi nachin nema da se promeni dori viziata na sita!

Pri zelanie moga da go predostavia na adminite!

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: zoomaniak   
Дата:   26-09-05 14:56

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: Стоев   
Дата:   26-09-05 16:32

Ако се направи това, то Зоо ще пусне някоя кобра в естествената и дължина и ще си въртим до утре [smilie5]

Тези, дето пускат у Голо тяло веднага ще отвъртят някой дъъъъълъг женски крак и пак ще си скрооооооолваме [smilie5]

Веднага любителите на патки ще вкараме една ей такава патка-алпинист, като по-долу, и ще пада скроооолване [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


И така си е добре,иначе ето да не съм голословен [ezik] [shtrak] [beer]



https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/gmby7186.JPG
https://photo-forum.net/images/1_1127741166.jpg




Публикацията е редактирана (26-09-05 16:33)

Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: zoomaniak   
Дата:   26-09-05 16:52

Стоеееееееееееееееееееев ае имай милост фееееееееее [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: за панорамите във ФФорума
Автор: Стоев   
Дата:   26-09-05 17:00

Зоо, имам милост бееее[ezik] [ezik] [ezik]
Можех да я разтегна сещаш се колко и да я оставя няколко мегабайта голяма на сайта ми[smilie5]
Те затова и ще си дзяпаме по-мънички фотки у форума, а за големи ще даваме линкове към друго място [ezik] [smilie25] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна