Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Към админите - за базара
Автор: lmitov   
Дата:   19-01-17 10:00

Не знам дали някой от админите въобще поглежда базара или те са абдикирали от задълженията си в последно време. В базара е пълно с продавачи, които пускат обяви за еднин и същи артикул през два три дни и си ги въртят. Други пък за артикули, които могат да бъдат групирани пускат пет - шест обяви една след друга за по 2,3 до 5 лв. Все пак си има някакви правила и някой трябва да ги спазва. Така на първите обявите са винаги най-отгоре, а вторите задръстват базара. Моля админите да се погрижат за спазване на правилата.
 Re: Към админите - за базара
Автор: Synthy   
Дата:   19-01-17 10:01

Кви админи кви пет лева :D Това принципно е работа за модераторите. Ама тук аз не знам да има такива. По нищо не личи, ако има. Обаче пък всеки може да пише квот си сака, бате [smilie5]
 Re: Към админите - за базара
Автор: lmitov   
Дата:   19-01-17 10:03

Да, то затова форума се е превърнал във вертеп.
 Re: Към админите - за базара
Автор: punkpixel   
Дата:   19-01-17 10:29

Аз бих добавил всеки да има възможност да си трие старите неактивни обяви от профила, а не да седят за вечни времена.
 Re: Към админите - за базара
Автор: realnoncho   
Дата:   19-01-17 10:51

Synthy [smilie24]

А неактивните обяви са добра референция за това какъв човек седи отсреща, има ги всякакви. Примерно преди 2-3 месеца продадох такъв обектив 17-50 на същия потребител с пазарлъци и уговорки за 470, сега се появява за 600. Яка добавена стойност [smilie5]
 Re: Към админите - за базара
Автор: asahi   
Дата:   19-01-17 11:13

Вертеп:
1. Свърталище на престъпници и/или развратници.
2. Долнопробна кръчма.
 Re: Към админите - за базара
Автор: Synthy   
Дата:   19-01-17 11:16

"Долнопробна кръчма" ми харесва много. В селото имаме такива две [beer] Едната си е само кръчма, а в другата си купуваш хляб, мляко, салам, картофи и на изхода удряш 2 ракии с чичаците навън и си ходиш доволен от живота [smilie5]
 Re: Към админите - за базара
Автор: realnoncho   
Дата:   19-01-17 11:18

Махни тогава базара, давайте координатите на проверени долнопробни кръчми [smilie25]
 Re: Към админите - за базара
Автор: samurai2   
Дата:   19-01-17 11:32

и в Долнопробна кръчма се получават хубави мероприятия.Скоро бях на Рождество Христово в с.Храбърско- старите хора добре се повеселиха.
 Re: Към админите - за базара
Автор: lmitov   
Дата:   19-01-17 12:24

Автор: asahi
Дата: 19-01-17 11:13

Вертеп:
1. Свърталище на престъпници и/или развратници.
2. Долнопробна кръчма.


Отлично колега - и аз съм за второто значение. Докато Админите или Модераторите (или който там отговаря за базара) не почистят и не санкционират нарушителите ще си бъде като Долнопробна кръчма.
 Re: Към админите - за базара
Автор: uri64   
Дата:   19-01-17 12:34

> В базара е пълно с
> продавачи, които пускат обяви за
> еднин и същи артикул през два три
> дни и си ги въртят. Други пък за
> артикули, които могат да бъдат
> групирани пускат пет - шест обяви
> една след друга за по 2,3 до 5 лв. Все
> пак си има някакви правила и някой
> трябва да ги спазва. Така на
> първите обявите са винаги
> най-отгоре, а вторите задръстват
> базара.

Освен това е пълно с обяви на неща, които се търкалят от ГОДИНИ.
 Re: Към админите - за базара
Автор: Admin   
Дата:   19-01-17 16:36

Здравейте, форумци!

В последните месеци работим усилено по различни неща във Фото Форум. Някои от вас вече са забелязали.
Стараем се да обръщаме повече внимание и на базара.
Ще пишем на потребителите продаващи стоки за 2, 3, 5 лв, че това не е коректна практика.

Не смятаме, че когато човек продава 4 различни неща, които не са в комплект, и ги е пуснал в отделни обяви, трябва да го задължаваме да ги обединява.
Относно това дали дадено нещо се върти от години – ако човекът все още не го е продал, защо да си спира обявата?

Искаме да ви обърнем внимание, че ако някой от вас има желание да сподели нещо конструктивно с администраторите, то подходящото място за целта е: contact @ photo-forum.net.

Отговорили сме на всички, които са ни писали с въпроси, предложения, проблеми и тн.

Теми със съвети се изпращат на посочения имейл, за да не се превръща форума в „Селска кръчма“!

Поздрави
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена