Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: pabadjiev   
Дата:   11-01-16 12:01

Моля, ако някой знае телефона на Веска Драганова (съпругата на Цецо Драганов, който също ремонтираше фотоапарати, но отиде при голямата бяла светлина...) да го напише тук.

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: hrup   
Дата:   11-01-16 12:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: fotorafi   
Дата:   11-01-16 12:22

Опитай и на този телефон: 0878-593-892
бул. Дондуков 52

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: vagar   
Дата:   11-01-16 12:56

Трудно се намира по телефона; обикновено отивам направо там и й оставям съобщение (и или нещото за ремонт).

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: graveheart   
Дата:   11-01-16 15:08

Аз бях ходил до фотото на Дондуков и госпожата я нямаше - била извън София. Човекът от фотото каза, че трябвало да говоря лично с нея и не можело да оставя направо техниката за поправка. И на телефона не ми вдигна и се отказах. Така и не мога да намеря друг техник.

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: chrisnoch   
Дата:   11-01-16 16:09

0885 124 430
Последно звънях преди 4 месеца. Вдигна ми.

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: tungsten   
Дата:   01-04-17 00:01

Здравейте. През август миналата година ми се наложи да дам обектив за ремонт, изпускан Никон 18-55 мм. Търсих мнения в интернет и се спрях на Веска Драганова най-вече заради добрите отзиви тук във фото форум. До ден днешен обаче обективът не е ремонтиран. Първо ми каза, че ѝ били доставили неоргинални водачи, които не ставали. После, че чака нови водачи от Гърция. При последния ни разговор през февруари ми каза, че щяла да опита да сложи платка от друг обектив в моя. Така и не разбрах за каква платка става въпрос, при положение, че обективът ми е със счупени водачи. При този разговор изглеждаше доста раздразнена и недоволна, че се обаждам. Та това продължава вече 8 месеца и започвам да се притеснявам. Имали ли сте подобни преживявания и какво бихте ме посъветвали?

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: Gecata   
Дата:   01-04-17 21:20

Немога да разбера защо се занимавате с ремонти по-скъпи от самия обектив. Никон 18-55, с лопата да ги ринеш във форума за под 100лв. Спомням си сменял съм счупени водачи от ония беличките, пластмасовите 70-80 лв излиза и е цена като за приятели...

Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: fotograf123   
Дата:   01-04-17 21:52

Цецо Драганов беше абсолютен перфекционист ! Давал съм за почистване Minolta Beercan при него освен че обектива светеше започна да фокусира точно след неговата намеса (по негова молба с обектива пратих старо аф фимово тяло) но изглежда не стоят така неща след като го няма вече ..


Отговори на това съобщение
 Re: търся телефона на фототехничката Веска Драганова
Автор: tungsten   
Дата:   01-04-17 23:28

Веска по телефона ми каза, че 50 лева ще струва, затова реших да се ремонтира. Ако щеше да е над 80 лева нямаше изобщо да го давам за ремонт. Отделен въпрос какви пари ще ми поиска накрая, ако изобщо си видя повече обектива.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »