Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос-Canon Speedlite 90EX
Автор: cvetanov95   
Дата:   08-10-15 20:38

Търся помощ. Ще си купувам светкавица. Критерийте са да има ттл и да е до 100 лв. (че за хоби нямам повече, ше УУмра от глад).

Понеже не разбирам много, реших да питам вас има ли смисъл от закупуването на тази светкавица. Явно е старичка. И е малка, а ще я ползвам на канон еос тяло.

Моля, помогнете :)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос-Canon Speedlite 90EX
Автор: unikalen88   
Дата:   08-10-15 20:57

според мен няма смисал,щом е малка и фиксирана,по добре със вградената<вече ако е голяма е по-силна зарежда по бързо и има чупеща глава.Аз като любител като тебе не виждам смисъл

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос-Canon Speedlite 90EX
Автор: Rand   
Дата:   08-10-15 20:57

Напиши за какво ще я ползваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос-Canon Speedlite 90EX
Автор: realnoncho   
Дата:   08-10-15 21:09

90EX е светкавичката на EOS-M, мисля че я ползват от време на време за малка светкавица, която да пали другите при тяло без такава (5D/1D). Имам такава, която ползвам доста рядко и не бих си купил отделно специално за снимане, защото е слабичка и не е подвижна.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос-Canon Speedlite 90EX
Автор: cvetanov95   
Дата:   08-10-15 21:11

Радн^

Предимно за всичко. По-конкретно би ми помогнала за репортажна фотография, (ако е възможно да оправя сенките), пример в протестантска църква ще снимам, макро, ама едва ли ще стане, хора, приятели, животни, те такива любителски неща...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »