Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: kalynsky   
Дата:   22-11-15 18:57

Обръщам внимание на тази обява, понеже е забранено да се пише под нея, за това го пускам тук като тема. Относно камерата, която се продава се оказа ,че има проблем който не е упоменат. А именно: при превъртане на следващ кадър , не винаги огледалото пада, което възпрепядства фокусирането понеже във визиора е пълен мрак.Аз олекнах с 10лв. , поне друг да не олеква.Малко е некоректно да не се упомене този проблем, като се оказа, че търговецът знае за този проблем!
Обявата ТУК:
[shtrak]



 Re: Некоректна обява в Базара
Автор: fotorafi   
Дата:   22-11-15 19:28

Некоректно ! Ремонтът на апарата ще струва 30-35 лв[smilie18]
 Re: Некоректна обява в Базара
Автор: radomarinov   
Дата:   22-11-15 20:26

Да, не е коректно.
Когато купя някой боклук от оелекс или продавалника има някаква презумпция, че продавачът може да не е специалист и да няма представа какво е техническото състояние на апарата или обектива. Ама като ме изклатят в базара на ФФ, много се дразня[smilie9]

 Re: Некоректна обява в Базара
Автор: Pavlov   
Дата:   22-11-15 20:33

Здравият разум подсказва да не се търгува с "празни" профили - без снимки, без никаква информация. Те лесно могат да изчезнат без следа.
 Re: Некоректна обява в Базара
Автор: kalynsky   
Дата:   22-11-15 20:44

Да де, но профилът е от 2013, което е все пак някакъв плюс. Примерно е търгувал и преди и не имало проблем или просто не е упоменато за проблем ако е имало такъв!
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: Tota   
Дата:   23-11-15 08:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Некоректна обява в Базара
Автор: Pavlov   
Дата:   23-11-15 08:29

kalynsky написа:

> Да де, но профилът е от 2013, което е
> все пак някакъв плюс. Примерно е
> търгувал и преди и не имало
> проблем или просто не е упоменато
> за проблем ако е имало такъв!

Търсачката показва, че цялата дейност на профила във форума е въпросната обява, и още една, за някакви ленти, приключила.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: hrup   
Дата:   23-11-15 08:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: Tota   
Дата:   23-11-15 08:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: iliyanb   
Дата:   23-11-15 08:52

Пичове философи и ларж баровци с чужди пари. Подарък е тялото към кое??? Към обектив продаден не знам кога си на не знам кой си друг?
И "дядо Рафи" заслужава поне малко уважение. Ако сте тук за фотография, което сериозно ме съмнява.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: hrup   
Дата:   23-11-15 09:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: iliyanb   
Дата:   23-11-15 09:14

hrup, напоследък се включваш сам тоест припознаваш се в нещо. Не си редактирайте постовете. Ако размислите относно позицията си, то оставете и старата. Тъпо е с чужда пита помен да се прави. Камерата не струва милиони, така че 10 лева са висок процент от цената. Авторът е пуснал тема, за да предупреди за некоректност, а някои му преброиха парите в джоба и му дадоха наклон кое да счита за сериозна сума и кое не. 10-те лева не са основното тук.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: hrup   
Дата:   23-11-15 09:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: iliyanb   
Дата:   23-11-15 09:20

[smilie24]
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: kalynsky   
Дата:   23-11-15 09:32

:-) Да,хубаво е да се чете преди да се пише и да се помисли преди да се говори.Това е само препоръка.:-) Не става въпрос за 10-те лева, няма нужда още някой да се изръси с 10лева,а да се има едно наум за търговеца.
[shtrak]
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: Tota   
Дата:   23-11-15 09:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: deerstalker   
Дата:   23-11-15 11:52

Не се ли възползвахте от опцията при куриера "преглед и тест", ако не греша имате възможност за 15 минути! Преди това не обърнахте ли внимание на дефекта "метала е ударен доста сериозно", което несъмнено се отразява на работата на апарата. На каква цена сте купил фотоапарата, ако цената е била ниска - това само по себе си говори, че апарата има проблем и собственика гледа да се отърве, колкото може по бързо.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: kalynsky   
Дата:   23-11-15 12:01

deerstalker.....в обявата пише, че няма проблем.Да,има преглед и тест и така установих проблема.Но си плащаш разходите.Значи аз съм виновен??? Идеята беше да се знае за проблема, понеже няма как да го напиша по друг начин и да предопредя следващия.Защото обявата е активна , а проблема не е упоменат!!!
Ок? deerstalker.....няма нужда от повече чешене на езици мисля,чети преди да пишеш и даваш съвети.
Благодаря!
[shtrak]
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: deerstalker   
Дата:   23-11-15 15:37

Уважаеми господине - загубих половин час в четене, и стигнах до извода...който ще си спестя, че може да пуснете и за това тема. Сега е важно, на мене кой ще ми плати за загубеното време в четене на вашата тема.
 Re: НЕКОРЕКТНА ОБЯВА в Базара
Автор: hrup   
Дата:   23-11-15 15:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.