Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 adobe bridge i iPhoto
Автор: Vesselin   
Дата:   31-07-15 18:22

Отскоро минах на Мак и забелязах че снимките ми станаха по-ясни :-) Сериозно, една и съща снимка на full screen в adobe bridge изглежда леко замъглена, като не на фокус. Същата, на същия комп изглежда доста по ясна в бридж... Това изглежда абсурдно, щото бриджа е очевидно доста по професионална програма, обаче все пак вярвам на очите си. Някакви идеи защо се получава така?

Отговори на това съобщение
 Re: adobe bridge i iPhoto
Автор: Lycan   
Дата:   31-07-15 18:30

Алгоритми за скалиране.. Core Image.. Бриджа не го ползва щото е писан за уиндолс.. професионално

Отговори на това съобщение
 Re: adobe bridge i iPhoto
Автор: Vesselin   
Дата:   31-07-15 18:45

мерси, поне вече знам че грешката не е в моя телевизор. А нещо дето го ползва, но е по-добро от iphoto ? Апертурата я спряха преди да я пробвам... (щото като видях колко по красиво може да изглежда всичко не ми се връща на бриджа :-(

Отговори на това съобщение
 Re: adobe bridge i iPhoto
Автор: vesselin   
Дата:   31-07-15 19:17

а, намерих си чисто нова версия на бриджа, там май са го оправили!

Отговори на това съобщение
 Re: adobe bridge i iPhoto
Автор: Lycan   
Дата:   31-07-15 19:19

За браузване на графика/фото/видео ми е най-удобно Quick Look (оченцето) или шпацията от клавиатурата при селектиран файл (Alt зумва до 100%).
Има и разнообразни плъгини http://www.quicklookplugins.com

Отговори на това съобщение
 Re: adobe bridge i iPhoto
Автор: harvester_vn   
Дата:   31-07-15 20:02

Vesselin написа:

> Сериозно, една и съща снимка на full screen в adobe bridge изглежда леко замъглена, като не на фокус. Същата, на същия комп изглежда доста по ясна в бридж...

Айде сега наново.. че нещо не те рабрах



Публикацията е редактирана (31-07-15 20:03)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »