Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   01-07-15 21:41

Здрасти искам да си купя нова чантичка за фотоапарата, понеже ципа на старата се скъса и не може да се затваря(основния цип) и просто не може да се държи отворена. Та.. дайте идеи от къде мога да разгледам да си купя, някви магазини,сайтове за онлайн магазини, препоръчайте всичко що продава чанти за DSLR-и. Тялото ми е canon eos 550 с обектив TAMRON SP AF17-50MM F/2.8 XR DI II LD има завинтен 1 slim b+w cpl kaesemann филтър който изобщо не свалям,защото вмомента ми е единствения филтър :)

Искам да имам отделно "отделение"(джобче за батерии,зарядно, почистващите микрофибърна кърпичка и спрейчето за стъклото, духалчето, sd картичките и т.н.), Благодаря на всеки помагащ!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: metodiev_martin   
Дата:   01-07-15 22:29

От "базарчето" не се ли сети да потърсиш? Там продават и нови чантички.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: dekov   
Дата:   01-07-15 23:42

Значи, бедно ти е въображението [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: ivjordan   
Дата:   02-07-15 01:02

Шегата настрана, ама на Павилиона и Синтезиса кво им е?
Продават разни чанти.
Даже и в "Техно-нещо си" продават като за твоята комбинация.
Иначе, Амазон, Ибей, Алиекспрес, фирмените магазини на съответните марки чанти.
Не на последно място, ловджийските магазини. Там има много яки чанти, но трябва да вложиш малко "Направи си сам" за преградки, които всеки шивач ще ти ушие за жълти стотинки. Вервай ми, това е много яка и евтина алтернатива. Вместо маркова фотографска чанта/раница си зимаш ловджийска такава и някой шивач за 5-10 кинта ти ушива преградки и изолации по твое желание от вата, дунапрен или каквото се сетиш с лепки (велкро).

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   02-07-15 04:03

Бях на шивачка която отказа да ми смени ципа щото щяло да й е труднона машината й.. Бюджета ми е 50лв..
Колебая се м/у http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268315148012.html и http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268406614844.html , носе чудя ше може лида влезе тялото със статива и филтъра сглобени.. и не виждам прегради в едната за зарядното и почистващите микрофибърна кърпичка и спрейчето за стъклото, духалчето.. щее неприятно да мисе разпиляват катовадя фотоапарата всеки път :( В базара на форума няма нищо за мен,само някакви супер скъпи големи фото раници и такива за сапунерки.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   02-07-15 04:40

RIVA CASE,Vanguard и case logic лоши марки ли са? ще имам ли проблеми с изолацията на влагата, ще пропускат ли дъжд? циповете ще се развалят ли? Досега съм ползвал 7години само LowerPro, те по-хубава марка ли са?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: piknik   
Дата:   02-07-15 07:07

Да [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: e-mil   
Дата:   02-07-15 07:54

Автор: momche_s_vyobrajenie
Дата: 02-07-15 04:03
"Колебая се м/у http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268315148012.html и http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268406614844.html , носе чудя ше може лида влезе тялото със статива и филтъра сглобени."


В 13 сантиметрова чанта трудно ще влезе статив. Вероятно имаш предвид плочката на статива? [smile]

Автор: momche_s_vyobrajenie
Дата: 02-07-15 04:0
"В базара на форума няма нищо за мен,само някакви супер скъпи големи фото раници и такива за сапунерки."


Глупости. Само на първа страница в търсачката има поне 20 чанти на цени между 15 и 60 лв. Половината от тях са достатъчно големи за твоя Канон + втори обектив + отделения за дреболии.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   02-07-15 16:17

имах предвид обектива не статива простете :) искам да мие сглобен статива за тялото без да ги разглобявам, едиснствен мие :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: chrisnoch   
Дата:   02-07-15 16:44

Очевидно бъркаш статив и обектив - включително в последния си пост.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: deerstalker   
Дата:   02-07-15 17:34

с 50 кинта можеш да си купиш чамадан единствено от приятелския Китайски народ, и шъ си мноооого доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: pm03   
Дата:   02-07-15 18:09

Ми нали е моче с въобржение, снима със сглобен статив.
Обектив па защо му е????

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   02-07-15 18:31

Ох дислексията ми сее обострила да имам предвид обектива д ае в чантата,не статива. Мерси,че ме разбрахте :) Моля ви не с еебавайте, мн мие натоварено и под напрежение, Последен ден в бг преди да замина за едномесечно изследване на грузия,армения и турция .. Толкова неща организирам ,че главата ми сее побъркала от мисли вече. Извинения.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   02-07-15 19:01

Я ми кажете само м/у тази http://www.technopolis.bg/bg/Cases/Case-LOWEPRO-STOCKHOLM-110-BK/p/394275 и http://tinyurl.com/okqwarm Коя е по-добра? Втората няма ципчета)само пластмасови щракалки) които да изолират от влага основното помещение и се притеснявам за това дали ще ми изолира от влагата така добре като първата :) Моля помогнете ми да реша.. коя е по-добра и защо :(



Публикацията е редактирана (02-07-15 19:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети от къде да си купя нова чантичка за DSLR-a? :)
Автор: MARLOV   
Дата:   02-07-15 20:07

Ами те двете нямат нищо общо. Ловепрото не можах да му намеря размерите , но е твърде вероятно да не може да събере камерата ти, защото е за видеокамерка.И няма никакви джобчета. Канонската е може би 3 пъти голяма...

http://media2.takealot.com/covers/29902591/cslwstock110bk-zoom.jpg?1376976930



Публикацията е редактирана (02-07-15 20:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »