Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотошоп, Лайтрум за МАК
Автор: yanamo   
Дата:   02-05-15 23:41

Имам проблем с намирането и успешното инсталиране на хакнати версии на Фотошоп и Лайтрум за МАК (на който работя от скоро). Бях инсталирала trial версия на Фотошоп и сега при повторен опит да инсталирам хакнат Фотошоп ми излиза, че траяла ми е изтекъл. Явно като въведа паролата на компютъра си, която ми иска в края на процеса на инсталация, вече съм попаднала в регистъра им... Замунда и Зелка незнайно защо ми забиват още като ги отворя, а от Пайрътбей се случи това, което по-горе ви описах. От kickass пък ме препраща към някакви платени сайтове, преди това и от някъде друга това ми се случи. СПЕШНО ви моля за ПОМОЩ, програмите ми трябват СПЕШНО и се побърквам. [smilie11]
 Re: Фотошоп, Лайтрум за МАК
Автор: EvaJor   
Дата:   02-05-15 23:45

Темата има потенциал, отивам за пуканки [beer]
 Re: Фотошоп, Лайтрум за МАК
Автор: kireto_a   
Дата:   02-05-15 23:47

туй не е мястото за хакнат фотошоп. прочети правилата на форума.

иначе, фотошоп има ето тука www.adobe.com - 20 лева на месец или 4 кутии цигари.
 Re: Фотошоп, Лайтрум за МАК
Автор: ecobo   
Дата:   03-05-15 09:55

"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество — винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава."
Атанас Буров (1875 - 1954)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.