Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: Stereoburn   
Дата:   30-07-15 11:06

Здравейте,

Сблъсквам се със следния проблем и ме интересува дали някои от вас също го е срещал.

Преди време купих от колега, X100s. Всичко беше точно, колегата го беше водил на диагностка, където не са открили никакви проблеми. След като го взех, обаче, спряха да работят бутоните за нагоре, надолу, наляво и надясно (тези, които от задната дясна страна). Ринга върти без проблеми, но посоките - не. Посъветва ме да го занеса там, където са му правили диагностика (на една пряка на Левски, малко преди Сливница - не помня името на сервиза, но знам, че е популярен за Фуджи).

Та отидох аз в сервиза с референция към неговата диагностика. Не ми взеха пари, уж го оправиха, но след няколко дни пак същото. Ринга работи, но копчетата не. Честно казано оттогава не съм го носил пак, но минаха месеци и вече почна да ме дразни всичко това, понеже за да компенсирам липсата на работещите копчета, използам менюто за някои настроики.

Та, може ли някои да даде съвет какъв може да е проблема и къде най-добре да го занеса, понеже, имам съмнения в компетентнстта на този сервиз.

Поздрави,
Янко

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: sibirska   
Дата:   30-07-15 11:20

Ако сервиза е "БУШОНА" нормално е да не оправят проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: izabela   
Дата:   30-07-15 11:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: marvves   
Дата:   30-07-15 11:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: Stereoburn   
Дата:   30-07-15 11:52

Продавача беше точен пич, даже искаше той да се разправя с тях :)
Иначе на въпроса на Марио, Q-бутона работи, изкарва бързото меню, но оттам пак няма как да навигирам с надолу, нагоре, настрани копчетата

Като задържа меню бутона, ми заключва Q-бутона

Като го отключа пак, и да кажем отида в Q, започна да работи копчето надясно, но не и останалите. Появи ми се и нова иконка на дисплея горе в ляво - нещо което прилича на душ (съвсем сериозно) с тру чертички излизащи от него (точно като душ). Не съм го виждал преди.

Иначе - сервиза е Бушона - да

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: Stereoburn   
Дата:   30-07-15 11:53

Иконката за "душа", всъщност е светкавицата, сега се усетих. Явно спорадичното проработване на бутона надясно я е включило.



Публикацията е редактирана (30-07-15 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: marvves   
Дата:   30-07-15 12:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji X100s - проблем с бутоните
Автор: Stereoburn   
Дата:   30-07-15 16:01

Моля препоръчайте сервиз за Фуджи, който да не е Бушона [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »