Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на видеокамера HD
Автор: asklep   
Дата:   19-04-15 22:31

Препоръчайте видеокамера,бюджет до 700лв.Изисквания full HD ,оптична стабилизация това са ми най важните неща и разбира се възможно най оптимален сензор разбира се за тази цена . Ценно ми е мнението на хора работили реално с дадена камера.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на видеокамера HD
Автор: Kateri4oka   
Дата:   20-04-15 18:05

бих казал, че първо трябва да обявиш за какво смяташ да я използваш.. има ли функции, които те вълнуват.. знам ли дори и nightvision ако щеш... Тегло размер....

Има ли значение вариото... то хубаво оптична стабилизация, но статива няма замяна... Има малки камерки с обективи снимащи направо на fisheye (canon legria).. Има и такива с 40-80х оптично варио. Задължително бих ти препоръчал ако пътуваш или имаш възможност да я вземеш от по-на запад.. аз лично пазарувам от Германия и виждам сериозна разлика в цената в повечето случаи.

Просто щото съм си аз... не е ли вариант и DSLR видео?

Знам, че изобщо не помагам... но и ти можеше да пишеш на чичо гугъл "top budged camcorders" или нещо от сорта :).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »