Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 спестовна сметка
Автор: славчо1989   
Дата:   08-03-16 03:54

Имам малко пари, които искам да вложа в една сметка и издам дебитна карта.Но се чудя къде условията са най-добри.Не гоня лихви по-скоро ме интересува, къде таксите са най-ниски?

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: chrisnoch   
Дата:   08-03-16 04:11

Ужас! Фотофорум се превърна в БГМама!
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: vsemieedno   
Дата:   08-03-16 09:20

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: toc   
Дата:   08-03-16 09:34

Спестовна сметка с дебитна карта не съм виждал. С дебитни карти са основно разплащателните сметки. Лихви и да беше очаквал нямаше да ти се получи, защото в момента са пренебрежително ниски както за спестовни сметки така и за срочни депозити.
Просто отвори сайтовете на 4-5 от големите банки и им виж условията - всички имат публикувани тарифите си.

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: vladx   
Дата:   08-03-16 09:39

chrisnoch, от както затвориха клуба, махнаха коментарите от обявете, това предизвика освинване на форума, както и замиране.
Дори и да го направят както преди, пак няма да е същото ....

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: venelinvvv   
Дата:   08-03-16 11:11

и кое му е полезното за начинаещи това... не че се заяждам, ама все едно в месарница да питаш за пирони... за всяко нещо си има място и аз мисля, че това място е за всичко свързано с фотографията, а не сметки, маджи, коли, цветарство и т.н
Поздрави
В.Велинов
П.П Аз мога да ти кажа къде (даже без такса), но не мисля, че тук му е мястото БгМаМа ;)

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: Станчев   
Дата:   08-03-16 11:20

"Буркан" Банк! Такса зиро...Под Дормео-то не е практично, че трябва да се върти на всеки три месеца по схема.[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Само аз ли виждам огромен потенциал в развитието на този форум?[smilie8]



Публикацията е редактирана (08-03-16 11:22)

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: Бонд   
Дата:   08-03-16 11:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: h_bio   
Дата:   08-03-16 11:41

Инвестирай ги в тела, обективи, аксесоари [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: simonb   
Дата:   08-03-16 13:33

Ми то бгмама е много по-добър форум от този. Там поне не се надпреварват кой по-хубав фотоапарат има и не се присмиват на новобранците проявили интерес към това хоби..

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: Бонд   
Дата:   08-03-16 13:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: MixMike   
Дата:   08-03-16 14:04

Ми то бгмама е много по-добър форум от този. Там поне не се надпреварват кой по-хубав фотоапарат има и не се присмиват на новобранците проявили интерес към това хоби..

Би ли показал тема, в която някой се присмива на уменията на новобранец?
Защото аз мога да ти покажа десетки, в които новобранеца се обижда на градивната критика, като ощипана мома.
Задава въпрос, чиито отговор може да намери и сам с 2 клика. Мнението му е написано изключително неграмотно и едва се разбира въпроса, включително и на шльокавица. Не показва никакво уважение към хората, които ще си загубят времето да му помогнат. Накрая когато му кажеш да обърне повече внимание на снимането, вместо на това кой обектив е по-остър, изведнъж се фръцва и започва да те псува на ЛС...

...аз мога да дам такива примери, ти можеш ли да потвърдиш твоето твърдение?[smilie23]



Публикацията е редактирана (08-03-16 14:04)

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: Бонд   
Дата:   08-03-16 14:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: MixMike   
Дата:   08-03-16 14:20

https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/516.gif



Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: Iordanov   
Дата:   08-03-16 14:40

В КТБ, ако им се примолиш [smilie5]
Обърках банката [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-03-16 14:42)

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: venelinvvv   
Дата:   10-03-16 16:54

Никой не се присмива на новобранците (като мен), ако задават въпроси свързани с фотография, а не с банки, салати, футбол, тъщата и т.н. Във фото-форум трябва фотографски теми да се обсъждат.
Поздрави
В.Велинов[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: mr_green   
Дата:   10-03-16 22:08

Автор: h_bio
Дата: 08-03-16 11:41

Инвестирай ги в тела, обективи, аксесоари [smilie5]


И после ги пусни на половин цена ,тук така се прави .
И ето ти спестовна сметка.Ще спестиш ,на купувача някой лев .
Айде лека и доходна ![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: спестовна сметка
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-03-16 11:18

Че темата не е за тук,не е! Давам предложение, с което се надявам автора да намери отговорите, които търси и да осъзнае излишната тема, която е създал във фотогравски форум.

И така:
http://www.moitepari.bg

http://www.pariteni.bg


Успех! [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »