Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Новото DXO 10
Автор: mihajlov2   
Дата:   25-11-14 15:43

Не знам да сте обърнали внимание, че от известно време DXO обновиха RAW конвертора си до версия 10. Достъпна е триал версия за запознаване с промените.
Има нова функция ClearView, която в някои случаи е доста интересна. Другото, което ми направи впечатление, е че функцията Prime е станала доста по-бърза.
Повече впечатления може да видите в това ревю:

Цък:


Отговори на това съобщение
 Re: Новото DXO 10
Автор: Emoxide   
Дата:   25-11-14 17:15

аз чрез "ClearView" изтръгвам от RAW, такава динамика, каквато ми беше непосилно с досегашните версии на DxO Pro;
Динамичния обхват беше един от показателите по който DxO Pro доста изоставаше спрямо ACR/LR , а сега, струва ми се навакса

PRIME шумопотискането е гадно! Бива го само за много високо >ISO3200, където така и така няма много детйли, поне агресивния едър шум го чисти добре, но за ниско <ISO800, не е добре, по-хубаво по-шумен резултат, но с изобилие от детайл

Това са моите лични впечатления и предпочитания.
Никого не убеждавам и не задължавам с тях [smile]

p.s. Има само един "недостатък" за мен, няма 32-bit версия, което не ми позволява да си го инсталирам на компютъра в офиса [smilie2]



Публикацията е редактирана (25-11-14 17:19)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »