Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Олимпус XZ-2"
Автор: Delongio   
Дата:   24-11-14 19:14

Ще бъда благодарен на всеки, който даде информация за начина, по който се извежда функцията "Суперпулт за управление" при въпросния компактен цифров фотоапарат. В ръководството на устройството е описано какво представлява суперпулта, но не и това как се стартира и визуализира на екрана. Моля ако някой има идея как става това, да публикува или да ми изпрати ЛС!
Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват!


Отговори на това съобщение
 Re: "Олимпус XZ-2"
Автор: marto   
Дата:   24-11-14 19:24

натисни "ОК" [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: abozhilov   
Дата:   25-11-14 06:24

Значи, трябва да имаш включено Custom Menu. След това правиш следните стъпки: Menu-Custom Menu(двете зъбни колела)-Display-Control Settings-избираш къде ще го включваш, примерно P/A/S/M, след което махаш тикчето от Live Control и слагаш на Live SCP (Live Super Control Panel). Ето един полезен линк: http://blog.atmtxphoto.com/2013/05/07/turning-on-the-olympus-super-control-panel/

Странно що е толкова скрито това нещо [smile]



Публикацията е редактирана (25-11-14 07:01)

Отговори на това съобщение
 Re: "Олимпус XZ-2"
Автор: abozhilov   
Дата:   25-11-14 06:26

След като го активираш, следваш съвета на marto и си го извеждаш с натискане на OK бутона :)

Отговори на това съобщение
 Re: "Олимпус XZ-2"
Автор: Delongio   
Дата:   25-11-14 14:42

Сърдечно благодаря за информацията. Минавал съм през това меню поне десет пъти, но не съм знаел, че не трябва да има отметка на Live control. Сега, след като го направих по указания начин, всичко е точно. Още веднъж благодаря за отделеното време.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »