Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Vyzst. na Sd karta
Автор: Marian_T   
Дата:   05-10-13 01:22

Zdraveite,

sujalqvam za latinicata,no ne sym v Bg a na tableta nqma kirilica. Problema e, che imah mqsto za 20 snimki na sd kartata i reshih da prehvurlq ostanalite(vsichki napraveni) na tableta. Sled kato gi prehvyrlih na tableta ima samo 42 ot obshto 200. Ostanalite gi nqma, a kartata e prazna kogato se vkara v aparata. Kogato SD kartata se vkara v tableta mi pokazva samo stari snimki v otdelna
papka, tezi 42 syotvetno gi nqma. Na men mi trqbvat ostanalite 158

Blagodarq predvaritelno i molq pomognete.

Pozdravi


Отговори на това съобщение
 Re: Vyzst. na Sd karta
Автор: GOSPODIN   
Дата:   05-10-13 01:34

Нещо много объркана работа. Трил ли си снимки от картата? Форматирал ли си я? Снимано ли е отново на картата?
Ако не си снимал отново въху нея има шанс да се спсят доста снимки с програмка , като "badcopy pro". Много е добра. Има и други подобни, като "recuva", които въшат подобна работа.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Vyzst. na Sd karta
Автор: Marian_T   
Дата:   05-10-13 01:39

Ne sa triti snimki. samo sa mesteni s move ot sd na tableta, no ne e formatirana i ne e snimano sled tova. Problema e, che mi movena 42 snimki, a ne 200 na tableta, a ostanalite gi nqma sega na kartata.

Отговори на това съобщение
 Re: Vyzst. na Sd karta
Автор: GOSPODIN   
Дата:   05-10-13 01:55

Тегли си "badcopy pro" от където намериш , слагай картата в лаптопа и възстановявай каквото може. Никога не ползвай комада "move" за снимки, а особено , ако под Андроид!

Отговори на това съобщение
 Re: Vyzst. na Sd karta
Автор: vanquished   
Дата:   05-10-13 09:32

Изтегли си от Google Play кирилица.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »