Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon EOS 60D
Автор: spiritch   
Дата:   22-11-11 10:58

Какво ще кажете за това .Питам като цена и комплектовка, и понеже никога не съм пазарувал чрез ebay, не знам дали ще ми го донесат вкъщи, или трябва да си го търся по митниците.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: drawer   
Дата:   22-11-11 11:17

Обърни внимание на това:
Item location: Ship from Hong Kong, Hong Kong

Което значи, че тъй като не е изпратено от Европа ще трябва да минаваш митница и да платиш ДДС задължително и мито ако има (май за обективите беше 0%)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: asahi   
Дата:   22-11-11 11:30

Тцъ, за тялото е 0%. Обективът ако е в кит може да мине метър, но отделно се обмитява.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: realnoncho   
Дата:   22-11-11 11:53

Добър начален комплект за 2к, само бих сменил ако може 75-300 за 55-250IS. Иначе си е малко рисковано за големи и скъпи неща от Хонг Конг...

P.S.
Всъщност като прегледах бих си взел
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=47&product=9914&show=additional
и останалите неща да ги надграждам и да не го мисля дали ще ми пристигне.



Публикацията е редактирана (22-11-11 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-11-11 12:18

Обективите са с 6% мито +ДДС, а апарата е само с ДДС.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: spiritch   
Дата:   22-11-11 12:49

Все пак продавачът има 99% Positive feedback, ако това все пак значи нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: imitev   
Дата:   22-11-11 13:52


И ако хапарата като дойде - не работи си с още едни пари назад.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: satyno   
Дата:   22-11-11 14:18

Предложението на realnoncho е много добро.
Апаратът сигурно ще пристигне, но да избегнеш ДДС е съмнително. ДДС съм плащал и за дреболия като светкавица. Пакетът и тежестта му ще са големи, ще имаш tracking number ( без такъв вече не пазарувам от ebay), което вероятно ще прати пратката в митницата.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: spiritch   
Дата:   22-11-11 14:26

Абе хора, то, че си е риск някакъв - да, ама аз ви питам, ако някой има такъв печален опит, да си каже или пък обратно, ако всичко му е пристигало точно, да се похвали. То иначе може точно като си го поръчам и го платя, и да ми падне тухла на главата и никога да не си го получа, а той да бъде най-прекрасния апарат и да снима 100 години. Иначе благодаря за съветите и аз имам същите опасения, просто искам да получа някаква представа за вероятността да се случат и дали си струва рискът.
satyno, благодаря ти!



Публикацията е редактирана (22-11-11 14:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: Sky_Knight   
Дата:   22-11-11 16:24

Не схващам каква е дилемата - В България същото това нещо без двата обектива (китовият и 75-300) ще ти струва 1900 лв, както е показал realnoncho. За около 400-500 лв отгоре (около 2300-2400 лв ще ти излезе всичко от Хонг Конг, ако е ок) ти си купуваш китов обектив и някакъв посредствен телезуум и си назад с 2 години справедлива и достъпна гаранция! Купувал съм много неща от Хонг Конг, но никога фина и скъпа електроника. Само механични елементи, които рядко се повреждат и имат дефекти. Ти си прави изводите, но далаверата ти е никаква. Купи си го от България и не се занимавай с глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: nadi_i   
Дата:   26-11-11 09:00

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: spiritch   
Дата:   30-11-11 11:46

Благодаря ви за отговорите. Разбрах, че може би наистина е по-добре да си го купя от тук, освен ако не се намери наистина евтина оферта. А какво ще кажете за това + това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EOS 60D
Автор: prisonbreak   
Дата:   30-11-11 11:55

Купи си сямо тялото + 1 обектив.После като разбереш какво ти се снима,тогава давай грешни пари за обективи, който след 3,4 месеца ще ги пуснеш в базара.

Има обективи под наем. Кайто искаш да го пробваш , отиваш , вземаш го за 2 дена, нащракваш се. Псоел гледаш снимките и преценяваш кога ще ти трябваи изобюо трябва ли ти обектив.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »